PodMarjánkou 1906/12, Praha
Poliklinika Pod Marjánkou

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Vzdělání: 9/2002 – 9/2008 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze studijní obor všeobecné lékařství, studium zakončeno promocí 10/2008 9/1998 –...

• diabetes 2. typu

Umístění: Poliklinika Pod Marjánkou

Naprosto profesionální přístup, nikdy mi pan doktor nic nezanedbal a vždy byl velice příjemný a vstřícný a snažil se udělat maximum. Moc děkuji.

Umístění: Poliklinika Pod Marjánkou zdravotní problém

Přístup pana doktora je více než standardní, upřímný a milý. Usměvavá sestřička je jako velký bonus. Neměnila bych a vřele doporučuji.

Umístění: Poliklinika Pod Marjánkou

Pán doktor je veľmi milý a ochotý. Chodím k nemu už 4 roky a som spokojná. Vždy mi venuje toľko času, koľko potrebujem, vypočuje ma a odpovie mi na všetky otázky. Keď som prišla s rýmou, zamyslel sa, či sú potrebné antibiotiká alebo nie. Vždy sa zamyslí, čo je pre moju situáciu najlepšie a snaží sa čo najlepšie poradiť. Je to najlepší lekár, akého som doteraz stretla. A pani sestrička je tiež príjemná. :) 100% spokojnosť.

Výborný lékař!!! Po dlouhé době první, kdo projevil zájem o to pátrat po příčině nemoci spíš, než bezhlavě předepisovat ATB. Z každé návštěvy u něho mám vždy dobrý pocit. Je usměvavý, dobře naladěný a jedná s vámi lidsky :) zkrátka má to, co spoustě doktorům schází!

Muj nazor,i kdyz mlady "nenechte se mýlit",super profecional ,ma prechled,a lidcky jednani,vzdy je usmivabi na krienti a okoli,a hlavne svuje prace bere vazne,muje byt priklad pro nektery doktory a lidi (ze nechaj a´t unava vitezit na profesionalitat) dekuji moc a pokracujte takle.hodne stesty a zdravy.Carlos Casamayor

Pan doktor je velice příjemný člověk, který rád s čímkoliv pomůže a rád si na Vás vždy najde čas. Nic nepodceňuje a nezanedbává preventivní vyšetření. Je taktéž rychlý a nenechá své pacienty dlouho čekat před ordinací. Definitivně doporučuji!
V.F.

opravdu skvely doktor se super pristupem a udela si na vas dostatek casu aby neco nezanedbal , velmi doporucuji

Velmi vstřícný a milý lékař se zájmem o pacienta. Zdá se být pečlivý a šikovný, ale odbornou stránku si netroufám hodnotit, protože jsem s ním neřešila nic závažného. Každopádně každá návštěva ordinace je příjemná (i díky sestře), nemusí se dlouho čekat a panuje tam dobrá nálada. Doporučuji.

Jiří Kovaříček
opravdu Pan doktor (záměrně s velkým P) - velmi příjemný, milý, usměvavý se zájmem o pacienta, pečlivý, vstřícný, ochotný, vždy připravený poradit s dostatkem času na pacienta a k tomu má i tak milou a ochotnou sestřičku. Do takové ordinace je radost chodit i když je člověk vážně nemocný a to dojíždím až ze Slaného - Panu doktorovi i sestřičce za vše moc děkuji

Velmi vstřícný, ochotný vždy pomoci, dostatek času na pacienta, vyslechne poradí. Velikánská spokojenost dojíždím až z Roztok a nelituji. To samé i u paní doktorky Petroušové.

• diabetes 2. typu