Praktická lékařka pro dospělé
Krčská 59/1079, Praha

Moje zkušenost s paní doktorkou Pochovou bohužel žalostná. Její ordinaci jsem navštěvoval jednou za několik let nebo v případě nutnosti přeočkování. Když mi bylo opravdu zle kvůli probíhající borelioze, změřila mi teplotu, tlak a uděla EKG. Dokonce i krev nabrala, ale boreliozu testovat nenechala. Výsledek : "zdráv jako řípa, potiže způsobeny únavou". Při cestě do práce jsem ztratil vědomí, měl autonehodu s úrazem. Léčení III. fáze boreliozy si vyžádalo 3 týdenní pobyt v nemocnici na kapačkách a zůstaly mi trvalé následky. Po vyléčení jsem okamžitě změnil lékaře. Bohužel z předchozí diskuse je patrné, že jsem nebyl první u koho nedokázala paní doktorka boreliozu diagnostikovat.

Velmi dobrý

Paní doktorka je příjemná, ale příliš důvěry v její diagnostické schopnosti nemám. Po dvou zkušenostech, kdy můj problém s opakovanými zvýšenými teplotami vyřešila odpovědí, že to mám z toho, že se měřím a především po nerozpoznání ukázkové boreliózy, jsem raději praktického lékaře změnila. Borelióza bohužel pro mě bez následků nezůstala.

Absolutní profesionálka, hodná, milá.

Dr Pochovou znám 20 let,je pravda,že se občas zapovídá,ale po téměř 30 letech je pacient,samozdřejmě jsou i vyjímky,jeho rodina v jistém slovasmyslu i přítelem. Diagnostik je Dr Pochová velmi dobrý,jsem z branže,takže to mohu posoudit.A pozor !!!!!SESTRA NEORDINUJE,POUZE má možnost připravovat paní dokterce rp.,podklady a pod.Bez souhlasu a vědomí lékaře sestra opravdu neordinuje!!!
Spolupráce sestry a lékaře je nich obou,jak po profesní,tak lidské stránce.
OBJEDNÁVÁNÍ------NEŽ BYCH ČEKALA vámi udávané časy,objednám se.Bolest zad,kolena... počká.Neběžím hned!!!!
A pokud jsem já nebo někdo z mé rodiny Akutně nemocný,jsem vždy vřele přijat.Neexistuje,abych nebyl ošetřen nebo objednán,až se to lékařce hodí!!!
Pokud někdo zneužívá dobroty a vstřícnosti lékaře nebo sestry,ostatní bohužel musí čekat.
Jste objednaní a čekáte-PARDON,ALE TŘEBA ZROVNA PACIENT S PLOCHOU NOHOU musel být ošetřen.Nebo že by nebyl akutně nemocný----tak proč se neobjedná.Je to věcí a slušností především naší,tedy pacientů.Pokud byl někdo odmítnut v době chřipkové epidemie,napiš a nezapomenout se prosím podepsat.!!!!! MARKOVÁ ANNA

Paní doktorka je velmi pečlivá, nic nezanedbá, snaží se s pomocí spocialistů určit přesnou diagnózu a léčebné postupy.Stará se o pacienty svědomitě,někdy se trochu zpozdí, ale rádi na ní počkáme.není to zase tak strašné. Déle než 40minut jsem v čekárně nikdy neseděla a to je v jiných ordinacích mnohem horší.
Děkujeme Vám, paní doktorko, že se o nás staráte a přejeme Vám ještě mnoho energie a pevné zdraví. Lenka Šmídová

Paní doktorka má s určováním diagnóz velké problémy. Stalo se mi, že něco řekla a vzápětí svůj názor úplně změnila. Nebo mi předepisovala různé druhy anibiotik místo toho, aby mě poslala na pořádné vyšetření a zjistila skutečnou příčinu potíží. Jako člověk je velmi milá a sestřička taky.

Paní doktorka je sice příjemná ale dost často za ní ordinuje sestřička a podle ordinačních hodin tam skoro není.Byla jsem tam asi 3x a pokaždé tam měla cedulku že neordinuje nebo pouze objednaní,bohužel chřipku jsem si taky neobjednala.Jako s lékařkou jsem velice nespokojená.Ale Sestra je moc ochotná a příjemná.

K paní doktorce chodí naše rodina přes 20 let a jsme moc rádi že ji máme. Tomáš Sládek

Paní doktorka je velice příjemná,ochotná jsme moc rádi že patříme právě k ní.Joklovi