Politických vězňů 9, Praha
Institut civilizačních chorob s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Paní doktorka je milá, usměvavá, poradí, hovoří k věci, dodržuje hodinu objednání. Je to lékařka sympatická, ochotná řešit zdravotní problémy svých klientů. Je velice skvělé, že takové lékaře máme. Škoda, že v jedné budově nesedí odborní lékaři, kam by paní doktorka mohla své klienty posílat /jestliže je to nutné/, aniž by je musela objednávat do jiných objektů, což je potom náročné pro ni i pro klienta. V každém případě takového lékaře jako je ona, mohu jen doporučit.
Ing. Jitka Králíčková

Jediná doktorka, která po osmi letech přišla na to, co mi opravdu je a netvrdila, že mám mentální anorexii, jako již několik lékařů mi tvrdilo a posílalo mě na psychiatrii...Rozhodně paní doktorku velmi chválím, výsledky dostávám po domluvě až domů mailem, takže nemusím chodit s každou banalitou, k odborníkům mě poslala ihned a jak říkám, jako jediná přišla na onemocnění štítné žlázy a revmatickou artritidu...Paní doktorka je empatická, vstřícná a rozhodně jsem takového lékaře, jako je ona ještě nepotkala.

Erudovaná i citlivá lékařka. Pokud někdo potřebuje poslouchat hloupé žvanění, ať se obrátí na kartářku.

Paní doktorka je výborným lékařem i citlivým člověkem.
Pro nespokojence bude určitě lepší najít si třeba kartářku.
Ta jim vše důležité poví.

Bohužel musím souhlasit se všemi negativními názory. Paní doktorka nekomunikuje, na moje dotazy se jen usmívá, vrazí vám recept mezi dveřmi a ani nesdělí výsledky vyšetření. Myslím, že se nehodí aby léčila lidi.

paní doktorka je sice milá, ale s pacientem vůbec nekomunikuje. Udělá sice odběry krve, ale výsledek se stejně nedozvíte. Ke specialistům neposílá, všechno chce léčit sama. Neosvědčila se mi, nedoporučuji.

Paní doktorka je kvalifikovaná, domluva výborná, problémy řeší a neodsouvá, posílá ke specialistům ve chvíli, kdy je problém nad rámec specializace praktického lékaře. Jsem velmi spokojen.

přišla jsem z Moravy a neměla jsem jinou možnost a jsem tomu ráda.Paní doktorka sice moc nenamluví,ale nenechá nic náhodě,je empatická a tak dotáhne vše do zdárného konce-oproti svévůli pacienta.a to je důležité.A antibiotika mi píše jen v naléhavém případě a s ohledem na jiné potíže.A tak dávám otázku-jak komunikujete VY?Považujete svého lékaře za přítele který by měl vědět o pacientovi mnohé i stav duše?nebo je to jen nástroj na psaní receptu.?Z mé zkušenosti vím,že psychoterapie spočívá i v tom,že mě lékař trpělivě vyslechne a dá jednoduchou ale zapamatovatelnou odpověď,a že toho musí za den chudák vyslechnout a to většinou jen nářky,a tak se nedivte...Přeji všem hodně zdraví Vendi

velmi slabá komunikace s pacientem!

Tato lékařka jen poslouchá pacienta, sama nic neřekne, nezná ani Bendovy kapky, jen umí předepsat léky, které mají poměrně vysoké doplatky, často píše antibiotika, aniž by nejprve udělala vyšetření krve..Působí mile, ale na povolání doktorky se nehodí..Dost mne zklamala, doba je zlá, najít správného a volného doktora je nemožné...