Adresa

Institut civilizačních chorob s.r.o.
Politických vězňů 9, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Paní doktorka je milá, usměvavá, poradí, hovoří k věci, dodržuje hodinu objednání. Je to lékařka sympatická, ochotná řešit zdravotní problémy svých klientů. Je velice skvělé, že takové lékaře máme. Škoda, že v jedné budově nesedí odborní lékaři, kam by paní doktorka mohla své klienty posílat /jestliže je to nutné/, aniž by je musela objednávat do jiných objektů, což je potom náročné pro ni i pro klienta. V každém případě takového lékaře jako je ona, mohu jen doporučit.
Ing. Jitka Králíčková

J
Ověřený profil

Jediná doktorka, která po osmi letech přišla na to, co mi opravdu je a netvrdila, že mám mentální anorexii, jako již několik lékařů mi tvrdilo a posílalo mě na psychiatrii...Rozhodně paní doktorku velmi chválím, výsledky dostávám po domluvě až domů mailem, takže nemusím chodit s každou banalitou, k odborníkům mě poslala ihned a jak říkám, jako jediná přišla na onemocnění štítné žlázy a revmatickou artritidu...Paní doktorka je empatická, vstřícná a rozhodně jsem takového lékaře, jako je ona ještě nepotkala.

Erudovaná i citlivá lékařka. Pokud někdo potřebuje poslouchat hloupé žvanění, ať se obrátí na kartářku.


Paní doktorka je výborným lékařem i citlivým člověkem.
Pro nespokojence bude určitě lepší najít si třeba kartářku.
Ta jim vše důležité poví.


Bohužel musím souhlasit se všemi negativními názory. Paní doktorka nekomunikuje, na moje dotazy se jen usmívá, vrazí vám recept mezi dveřmi a ani nesdělí výsledky vyšetření. Myslím, že se nehodí aby léčila lidi.


Ověřený profil

paní doktorka je sice milá, ale s pacientem vůbec nekomunikuje. Udělá sice odběry krve, ale výsledek se stejně nedozvíte. Ke specialistům neposílá, všechno chce léčit sama. Neosvědčila se mi, nedoporučuji.


Paní doktorka je kvalifikovaná, domluva výborná, problémy řeší a neodsouvá, posílá ke specialistům ve chvíli, kdy je problém nad rámec specializace praktického lékaře. Jsem velmi spokojen.


Ověřený profil

přišla jsem z Moravy a neměla jsem jinou možnost a jsem tomu ráda.Paní doktorka sice moc nenamluví,ale nenechá nic náhodě,je empatická a tak dotáhne vše do zdárného konce-oproti svévůli pacienta.a to je důležité.A antibiotika mi píše jen v naléhavém případě a s ohledem na jiné potíže.A tak dávám otázku-jak komunikujete VY?Považujete svého lékaře za přítele který by měl vědět o pacientovi mnohé i stav duše?nebo je to jen nástroj na psaní receptu.?Z mé zkušenosti vím,že psychoterapie spočívá i v tom,že mě lékař trpělivě vyslechne a dá jednoduchou ale zapamatovatelnou odpověď,a že toho musí za den chudák vyslechnout a to většinou jen nářky,a tak se nedivte...Přeji všem hodně zdraví Vendi


B

velmi slabá komunikace s pacientem!


V

Tato lékařka jen poslouchá pacienta, sama nic neřekne, nezná ani Bendovy kapky, jen umí předepsat léky, které mají poměrně vysoké doplatky, často píše antibiotika, aniž by nejprve udělala vyšetření krve..Působí mile, ale na povolání doktorky se nehodí..Dost mne zklamala, doba je zlá, najít správného a volného doktora je nemožné...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, má Matka 61 let ma od 9 let diabetes melitus 1 stupně, teď jse ji začínají ozývat problémy s nohami(levý palec, červená a je velmi citlivý) prosím o raduy k tomuto problemu, popřípadě doporučit nějaké doplňky stravy děkuji

Dobrý den, podle místa bydliště musíte zkonzultovat ambulanci pro diabetickou nohu, je to velmi nebezpečná komplikace, případně zkonzulotvat diabetologa, který se o maminku stará.
MUDr. Hojerová

MUDr. Markéta Hojerová

Dobrý den,
je mi 22 let a odjakživa mám problém přibrat na váze. Měřím 176 cm a nyní se moje váha pohybuje kolem 52-52 kg. Nejvýše jsem se vyšplhala na 59 kg, ale moc dlouho jsem se na nich neudržela. Co se týče stravy, jím téměř vše a velmi často. Všichni kolem se diví, kolik toho sním a stále jsem hubená, a to až moc. Na podzim jsem vysadila antikoncepci a můj problém se ještě zhoršil. Postavu mám ještě horší, prsa a zadek už pomalu žádné. U lékaře jsme to již několik let zpátky řešili a na nic se nepřišlo.

Doporučuj vyšetřit štítnou žlázu,
MUDr. Hojerová

MUDr. Markéta Hojerová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.