Praktický lékař pro dospělé
Ukrajinská 11/980, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Poliklinika Ukrajinská Jiný

Nejlepsi prakticky lekar na Praze 10, velice mila a ochotna pomoci, pri nemoci se snazi najit duvod onemocneni pro nejefektivnejsi lecbu. Sestricka je rovnez moc mila.

Paní doktorka Horáková je nejlepší, chodim k ní přes 20 let, fronty si vždy zpříjemním knihou a tak mi nevadí, že se občas věnuje duchodcům déle než bych čekal.

Celá naše rodina chodí k pí. Horákové a všichni jsme spokojení. V které čekárně nejsou fronty?! Hlavně musím pochválit sestřičku, která je vždy neuvěřitelně milá a umí perfektně píchnout injekce, že o tom ani nevíte. Neměnila bych!

Jsem pacientem této lékařky nejméně 15 let, stejně jako moje manželka, syn, dcera a několik známých. Paní doktorka má "fronty", ale asi proto, že se pacientovy opravdu věnuje. To ale asi bude pro někoho problém, neboť nemá ráda diagnozy od známých či z ulice. A nemá opravdu ráda simulanty. Potom dokáže mluvit velmi přímo, což může být značně nepříjemné (zkušenost mého syna z doby školní - potřeba omluvenky). Co se týká odbornosti - praktikují u ní medici, fakulta by je neposílala k nikomu, kdo je mimo.

Člověk na svém místě, lékařka s dlouholetými zkušenostmi, velmi vstřícná, profesionální, pečlivá, nikdy nic nepodcení. Fronty sice má, ale to bude dáno i tím, že pouze nesbírá "body", ale pacientům se skutečně věnuje. Navíc, když měl manžel shodné zdravotní potíže, jako jeho kolega v práci, paní doktorka mu je během 14 dnů vyléčila správně cílenou léčbou, narozdíl od lékařky jeho kolegy, se kterým se to kvůli špatně zvolené léčbě tahlo půl roku. Já můžu jen vřele doporučit.

velmidobry lekar

Lékařka se širokým odborným přehledem a dlouholetými zkušenostmi. K pacientům pozorná a vstřícná. Aktivní i v předávání zkušeností mladým adeptům lékařství.

Nesouhlasím s autorem, který psal přede mnou. Paní doktorka je velice pečlivá, proto možná ty fronty. Ale musím říci, že díky její pečlivosti mi zachránila imunitní systém, který již kolaboval a játra, která také nebyla v pořádku. Bylo to způsobeno jinou paní doktorkou, která mi MONONUKLEÓZU léčila Paralenem celý rok. Děkuji paní doktorce za to, že mě poslala na ty správná vyšetření.