Ordinace praktického lékaře
Lublaňská 13, Praha

Paní doktorka je velmi nesympatická a tváří se velmi nepříjemně. Pokaždé, když jí navštěvuji, mám pocit, že si myslí, že si vše vymýšlím. Velmi neochotná, NEDOPORUČUJI

bída

Kdyz jsem navstivila ordinaci v dobe, kdy vsude hrozila zloutenka, byla jsem pozadana o vzorek moci, hned pri navsteve. Na zachode nebyl ani uterak, ani mydlo a netekla tepla voda. V ordinaci byla zima a citila jsem silnej cigaretovej kour. Pristup pani doktorky je sokujici. Je hruba bez zajmu o pacienta. Nepta se na nic. Kouka na Vas vycitavym pohledem a mlci. Nevysvetli svuj postup. Je to nejhorsi zazitek jaky jsem kdy u lekare mela. Kdyz jse cloveku spatne a je nemocen rozhodne neceka zahulenu studenou ordinaci a zlou zenu, ktera mozna nevedomky dava najevo jak ji obtezujete. Pokud by nekdo lekare obcas kontroloval tak verim tomu, ze tato pani doktorka by uz davno byla zbavena licence.

K této paní doktorce chodím již pěknou řádku let a musím přiznat, že momentálně hledám jiného lékaře, protože zde si připadáte jako největší simulant na světě. Paní doktorka je velice nepříjemná a chová se jako by jí všichni pacienti obtěžovali a všichni si jen vymýšleli. Většina lidím které znám a chodili k ní již své lékaře změnila a myslím si že jich bude postupně přibývat. Je to škoda, protože před lety se o ní říkalo, že je to vynikající diagnostik a čekárna praskala ve švech.

Velmi nepříjemná paní. Měla jsem pocit, že ji obtěžuji jen svým příchodem, diagnózu stanoví hned ve dveřích pokud vás rovnou nemá za simulanta, který si vymýšlí.

Paní doktorka je velmi nepříjemná a neochotná, tváří se nepříjemně a pokaždé jsem měla pocit, žena mně štěkám. Chodili jsme k ní jeden čas všichni z rodiny, ale postupně jsme byli rádi, že jdeme jinam. Úplně stačí poslouchat v čekárně, lidi jí nemají rádi.
U mého otce zanedbala prevenci a nechtěla ho poslat na dražší vyšetření :-( Jsem zdravotník, dražší vyšetření jsem mu zařídila. Otec zemřel na karcinom tlustého střeva.

A když jsme potřebovali pro otce opiáty to byl pro ni neskutečný problém :-(

Opravdu je hrozná, k té chodí jen lidi, kterým nic není nebo masochisti.
Jsem ráda, že jsem od ní pryč.

nedoporucuji je neochotna.

pani doktorka je dobra