Mrštíkova 2451/1b, Praha 10, Praha
Akim Dent s.r.o.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

• zubní lékař - stomatolog

Bělení zubů

od 5 000 kč

Akim Dent s.r.o.

Chirurgická extrakce zubu (8 zub)

od 2 500 kč

od 1 500 kč

Čep

od 800 kč

Akim Dent s.r.o.

Umístění: Akim Dent s.r.o. Zubní výplně (střední)

Velmi dekuji za prvotřídní ošetření. Paní doktorka je pecliva, velmi sikovna a velmi trpeliva. Paní doktorku doporučuji všem nerozhodným lidem. Budete jen mile překvapeni a mít krasne opravené zuby.

Umístění: Akim Dent s.r.o. oprava chrupu

Paní doktorka je velmi laskavá, milá, ohleduplná, a její profesionalita spočívá jak v bezchybné práci, tak v chápaní obav a strachu pacienta. Mohu všem nerozhodným budoucím pacientúm vřele doporučit. Vděčný pacient Miroslav Rýdl

Umístění: jiné místo ošetření zubního kazu

Na pravidelné kontroly i na akutní ošetření chrupu docházím do zubní ordinace v Praze 10, Mrštíkovy ul. Při poslední telefonicky objednané návštěvě jsem byla překvapena, že mě přivítala nová paní doktorka. Požadováné ošetření zubního kazu a odštípnuté části zubů provedla pečlivě a profesionálně. Byla velmi příjemná a ochotná, proto jsem se s ní domluvila na další návštěvě, při které mi opravila starší můstek tak, že vypadá jako nový. Jsem velmi spokojená a mohu paní doktorku doporučit dalším pacientům.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, před 10ti dny jsem byla u zubního chirurga na extrakci osmičky, zub mi rostl do boku a byl zaklineny. Zákrok proběhl v poradku, pan doktor mi ranu zasil.. Hojení probíhalo docela dobre.. Až na to, že v místě stehu mám takové menší ranky, které začaly hnisat, citila jsem, jak mi hnis z rány vytéká, ale bolest nebyla, tak hrozná, ibalgin mi na bolest zabral... Po sedmi dnech jsem šla ke své zubařce na vyndani stehu..Zanicenou ránu videla a řekla, že to nic není, že je to normální...Ústa si vyplachuju repikem i peroxidem...Včera mě rána skoro vůbec nebolela a dnes to zase boli, zase si musim brát prasek... Od zákroku je to už 10 dní, chci se zeptat, zda je normální, že mě bolest ještě nepresla?? Nebo jestli je to tím mírným zánětem? Podle moji zubarky je vše v pořádku, tak nevím, co si mam myslet...
    Moc děkuji za radu, přeji hezký den.

Dobrý den. Po extrakci zubu bolest měla by ustoupit do týdne. Pokud pokračuje dál, dělá se kyretaž extrakční rány. V anestezii vyčistíme ostrou lžičkou (kyretou) zbytky zánětlivé tkáně v místě vytrzeneho zubu. Vzniká opět krvácení a nová krevní sraženína v lůžku. Podle potřeby muzeme nasadit protizánětlivé leky a antibiotika, jestli je výrazný otok dásně.

Margaryta Akimova

• Dobrý den, po několik let jsem cestoval po světě a žil na volné noze. Zanedbal jsem preventivní zubařskou péči. Chtěl bych vše napravit. Našel by se zubní lékař s lidským přístupem, který mi pomůže? Bolesti zubů nemám, jeden (čtyřka vlevo) je ale zkažený zřejmě k vytrhnutí. Děkuji.

Dobrý den. Všechno da se spravit postupně. Můžete se objednat u mě.

• Zubní kaz
  • Bolesti zubů