Praktický lékař pro dospělé
Krškova 807, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka Kubátová má odporné chování je neschopna, nepříjemná, drzá není schopna pomoct člověku mám problémy ze zády není schopna mě ošetřit a pochopit člověka. Jednou jsem ji volala a paní doktorka na mě vyjela a položila mi telefon ani si mě pořádně nevyslechla co mě trápí horší doktorku jsem v životě neviděla.

X
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nechápu jak někdo jako paní doktorka...
Může ordinovat!
Ordinuje spíše zdravotní sestra.
Po očkování máma dostala zdravotní komplikace.
S obtížemi jsem dorazili s mámou do ordinace. Paní doktorka nebyla přítomná místo ní ordinovala zdravotní sestra.

Další návštěva s mou mámou ( Dráždivý kašel zahlenění teplota)
Postup doktorky byl takový.
Kupte jsi něco v lékárně.
V ordinaci máma byla ani ne 2.min.
Doktorka jsi ani mámu neposlechla - nepodívala se do krku a ani na krev neposlala.
Za mě takovýhle doktor může ordinovat pouze v márnici. Tam nic nezkazí.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velice milá a příjemná.Vzdy je ochotna mi pomoci a to i nad míru jejich lékařských povinností.Jezdim za ni pres celou Prahu a vždy se modlím aby tam byla právě ona a ne nějaký zaskok.Jiz několikrát me velice pomohla a udivuji me její znalosti.Opravdu se někdy na me jen podívá a ví co mi je.....testy to poté potvrdí.Verim ji každé slovo neboť rady,které dává jsou opravdu cenné.Stalo se,ze jsem ji samozřejmě párkrát neuposlechla a pote musela přiznat,ze mela pravdu.Pani doktorka je opravdu hodna,milá a ochotna a myslím si,ze špička ve svém oboru.Moc ji za vše děkuji a chválím ji.....kéž by takových doktoru bylo vice.

U paní doktorky jsem teprve krátce - nyní jsem u ní absolvovala první preventivní prohlídku (tlak, krev, EKG) a díky její pečlivosti se podařilo odhalit sníženou činnost štítné žlázy. Zvláště pozitovně hodnotím také sestřičku, velmi milá, ochotná, pečlivá.

Paní doktorka je neschopná lidsky i lékařsky. Chodila jsem k ní po změně bydliště necelý rok, když jsem začala mít velmi vážné potíže, které se akutně zhoršovaly. Paní doktorka, ač neměla dovolenou, do ordinace prostě nedorazila. Nakonec mi sestra naordinovala antibiotika, to však celou situaci spíše zhoršilo. Poté mě, opět sestra, poslala na testy. Výsledky mi opět sdělila sestra, ani tentokrát lékařka nebyla přítomna. Prý mám nějaké hodnoty zvýšené, paní doktorka mi řekne, co s tím. Když jsem se s lékařkou konečně při páté návštěvě (během asi měsíce a půl) setkala, seřvala mě, jak jsem nezodpovědná, že své potíže neléčím a že jde opravdu o život. Byla jsem jak opařená, rozbrečelo mě to. Bohužel měla pravdu. S následky její "léčby" se potýkám doposud. Jednou z prvních věcí potom bylo, že jsem uprosila jiného obvodního lékaře, aby mě přijal do své péče.

Jen musí potvrdit, co již zde bylo psáno. Paní doktorka se nezajímá o co jde, dokonce jsem měla pocit, že mě ani neposlouchá, když jsem ji musela 3x vysvětlovat co mi vlastně je, a nakonec její vyšetření bylo jen to, že si mě poslechla...pokud máte jinou možnost, k paní doktorce nechoďte. Po týdnu s horečkami a bolestí zad ( nebo ledvin, to nevím) jen slyšet ..běžte si domu ještě na chvíli trpět, ono to bude za týden dobrý...mi nepřijde jako nejlepší přístup lékaře.

V mém případě velmi ochotný a laskavý přístup a snaha o využití všech možností odborného vyšetření.

chodím k doktorce poměrně krátce a jsem krom běžných viróz v pořádku, proto ji nepotřebuji moc často. Musím však říct,že mi její přístup vyhovuje..nedělá z komára velblouda a nestrávím tam čekáním celý den! Pokud má někdo problém s tím, že posílá ke specialistům...může ji naopak pochválit. Kdyby vás tam neposlala, měli by jste zase opačný problém. já jsem velice spokojená a můžu jen pochválit!!

Simona

Paní doktorku vůbec nedoporučuji. Už ve dveřích čekárny Vás pomalu vyšetřuje a před ostatními lidmi se Vás ptá : Co Vám je?. No hrůza, žádné soukromí. Vyšetření jinak probíhá fofrem, nic není problém....Pryč od ní!!

Paní doktorka je neschopná.Vubec se nezajímá o pacienty je nepříjemná a je jí v podstatě jedno co Vám je.