Dr.

Manhal Yazji

verifiedCreated with Sketch.

Zubař, Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

21 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 214 návštěv profilu během posledních 30 dní

Nabízíme kompletní dentální péči pro děti i dospělé. Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákovi, který v poliklinice působil 35 let. Ordinace… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem. 
 • Laila Clinic

  Sokolská 1662/35, Praha 2
  120 00 Praha, hl. město Praha

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost, Kreditní karta Více

  Služby

  Preventivní prohlídka
  Endodontické ošetření
  Dostavby zubu s kořenovým čepem
  Vstupní vyšetření
  Fotokompozitní (bílá) výplň
  Matalokeramická korunky
  Běžný termín

  Více

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
21 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • J
  Umístění: Laila ClinicSlužby: citlivost zubu

  Nadstandardní přístup usměvavé sestřičky i paní MDDr. Yuri Mimori, ke které jsem byl původně objednán, nakonec mě ošetřoval Dr. Yazji. Profesionál vyzařující přirozený respekt, vše mi vysvětlil, na křesle jsem strávil bez mála hodinu, dokud on neřekl - "perfect"... já bych to samé řekl výrazně dřív. O aplikaci umrtvovací injekce jsem ani nevěděl, rentgeny provedeny v ochranné vestě. Místnost klimatizovaná, možnost platby kartou. Vzhledem k neprofesionalitě mého předchozího lékaře (kombinace amalgámu a kompozitu) využiji služeb této kliniky na 100% znovu.

 • Y
  Umístění: Laila Clinic

  Absolutely satisfied. First meeting and the doctor put filling into my tooth (usual experience with clinics that first meeting supposes only an overview general check and then scheduling an appointment in future). Also explained benefits, pros and contras of another preventive procedure which I finally went for and stayed also satisfied. Modern equipment and workspace, everything fast and painless.

 • M
  Umístění: Laila ClinicSlužby: Kontrola chrupu, rentgen, oprava kazů (The check of my teeth, x-ray, decay reparation)

  Thank you. It was more then one hour of gentle care, anestezia is availible if you need it, dr. knows that x-ray is important, everything in the room was modern and clean, the doctor saw what no dentist before noticed and I won't go anywhere else for the next reparations of my teeth as they aren't in good condition. I'm also considering a dental hygiene there. :)

  Už jinam, než sem nepůjdu, doktor Manhal zjistil vady na zubech, které nenašel doktor před ním a to jsou služby cenově srovnatelné. Byl mi udělán velký rentgen a ještě několik detailních. Oprava kazů dopadla bezvadně, vše mi bylo ukázáno a vysvětleno, sestřička je krásná a milá dáma, už mám další termín na opravu mých zubů. :) Děkuji a doporučuji.

 • O
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Laila ClinicSlužby: Preventivní prohlídka

  Sestřička byla moc fajn, usměvavá a vstřícná. Z pana zubaře jsem naopak měl pocit nezájmu. Jen mi řekl, ať se posadím a dalších X minut telefonoval.
  Když se mi konečně začal věnovat, byl velmi pečlivý a profesionální. Jenže jsem se zděsil, když mi řekl, že mám několik kazů, několik plomb má škvíru a na dalších několika zubech vidí stíny, které se mu nezdají a chtěl je předělat. Celkem chtěl převrtat 10 zubů za 1800,- každý.
  To se mi moc nezdálo, protože každý rok chodím na preventivní prohlídky. Takže jsem další den šel k jinému zubaři, a ten mi řekl, že mám jeden kaz a jednu deformovanou plombu.
  Nebudu z toho vyvozovat závěry, ale k panu Dr. Yazji se vracet nebudu.

  Manhal Yazji2018-06-27

  Dobrý den,
  moc nás za celý tým Laila clinic mrzí, že jste nebyl se službami pana doktora zcela spokojen. Můžeme Vám ovšem zaručit, že si pan doktor za svojí diagnózou stojí. Na rentgenových snímcích, co jsme Vám poskytli emailem je jasně vidět, že máte čtyři kazy, sice ne akutní, ale kazy to jsou. Zbytek ovšem, jak Vám bylo vysvětleno byly špatně zhotovené amalgámové nebo kompozitní výplně, pod kterými byl viditelný stín, který si pan doktor chtěl později ověřit na detailnějším rentgenu. Sděleno Vám bylo všechno, co jste potřeboval, ať už akutní nebo méně akutní záležitosti, aby z naší strany byla diagnóza kompletní. Je samozřejmě na Vás, jak se rozhodnete nadále postupovat. Doufáme, že toto vysvětlení pomohlo objasnit nedorozumění co nastalo.

 • R

  Prací pana doktora jsem nadšená! Pustil se do rekonstrukce mých zubů a můstků s takovou pečlivostí a vynalézavostí, že mě po pár návštěvách v podstatě opravil polovinu zubů v ústech, v což jsem ani nedoufala. Je velmi zkušený, profesionální, práce mu jde od ruky. Se sestřičkou jsou skvěle sehraný tým. Pan doktor hovoří anglicky, sestřička překládá. Důležité pokyny směrem k pacientovi zvládá v češtině. Prostředí je moderní, příjemné, objednací doba naprosto vyhovující. Takto si představuji péči o pacienta. Pokud hledáte třeba nového zubaře, mohu jen doporučit!

 • J
  Umístění: Laila ClinicSlužby: My tooth was killing me and I ended up having to have a root canal

  Dr. Yazji is one of the best dentists that I have had. He is maybe the third dentist that I have been to here and I will not be looking any further. The Laila Clinic is amazing. The atmosphere is very friendly and very welcoming. Unlike the big clinics, this one has a more 'you are a real person' feeling to it. Dr. Yazji is a wonderful dentist and I'm very very happy that I was able to find him. He will remain my dentist while I am living in Prague or until he retires (which I hope isn't soon) :). I highly recommend Dr. Yazji and the Laila Clinic.

 • D
  Umístění: Laila Clinic

  Pan zubař Manhal Yazji je velmi pečlivý a řekl bych, že velmi zkušený a profesionální. Za relativně krátkou dobu stihl udělat vetší množství zákroků s tím, že velmi dbal na to, aby byly dobře udělané a bezbolestné. Mohu jen doporučit.

 • T
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  quick, good price, explanation provided. nice guy. will go again and also recommend to people I know here in prague

 • P
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Laila ClinicSlužby: Fotokompozitní (bílá) výplň

  Best dentist in Prague. We are using Mr Manhal services from 4 years, with all my family. Very kind, and 100% professional.

 • M
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Laila ClinicSlužby: Vstupní vyšetření

  Měla jsem náročnější kaz mezi dvěma zuby.
  Zákrok mě poté bolel a zub byl velmi citlivý několik dní po provedení a měla jsem strach z podráždění a zánětu trojklanného nervu, ale už je vše ok.

Dotazy od pacientů (2)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Nabízíme kompletní dentální péči pro děti i dospělé.

  Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákovi, který v poliklinice působil 35 let. Ordinace jsme důkladně zrekonstruovali a vybavili novými přístroji a používáme ty nejmodernější technologie.

  Velký rentgen i malé rentgeny

  Máme svůj vlastní velký rentgen i malé rentgeny umístěny přímo u křesla v ordinace. Máme kvalitní zubařská křesla i moderní vybavení, díky kterým se u nás cítíte velmi pohodlně. Snažíme se i vylepšit čekárnu, proto jsme zakoupili nové sedačky a vymalovali zdi. V budoucnu se můžete těšit i na novou podlahu. Náš personál je vždy ochotný a naši lékaři se pokusí udělat vše, aby jste byli spokojení a výsledkem jejich práce.

  Výhody naší kliniky:
  - Bezbolestné a rychlé ošetření
  - Výborná dostupnost z centra i okolí Prahy
  - Naplánování individuálního plánu léčby
  - Časová flexibilita
  - Ošetříme celou rodinu, dospělé i děti

Specializace

 • zubní lékař - stomatolog
 • dentální hygiena

Znalost jazyků

 • angličtina
 • francouzština