Dr.

Manhal Yazji

Zubař, Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

15 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 275 návštěv profilu během posledních 30 dní

Nabízíme kompletní dentální péči pro děti i dospělé. Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákovi, který v poliklinice působil 35 let. Ordinace… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Laila Clinic

Sokolská 1662/35, Praha 2
    120 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost, Kreditní karta Více

Služby

Preventivní prohlídka
    Endodontické ošetření
    Dostavby zubu s kořenovým čepem
    Vstupní vyšetření
    Fotokompozitní (bílá) výplň
    Matalokeramická korunky
    Běžný termín

Hodnocení pacientů

• D
    Umístění: Laila Clinic

Pan zubař Manhal Yazji je velmi pečlivý a řekl bych, že velmi zkušený a profesionální. Za relativně krátkou dobu stihl udělat vetší množství zákroků s tím, že velmi dbal na to, aby byly dobře udělané a bezbolestné. Mohu jen doporučit.

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

quick, good price, explanation provided. nice guy. will go again and also recommend to people I know here in prague

• P
    Umístění: Laila ClinicSlužby: Fotokompozitní (bílá) výplň

Best dentist in Prague. We are using Mr Manhal services from 4 years, with all my family. Very kind, and 100% professional.

• M
    Umístění: Laila ClinicSlužby: Vstupní vyšetření

Měla jsem náročnější kaz mezi dvěma zuby.
    Zákrok mě poté bolel a zub byl velmi citlivý několik dní po provedení a měla jsem strach z podráždění a zánětu trojklanného nervu, ale už je vše ok.

• J
    Umístění: Laila ClinicSlužby: Vstupní vyšetření

S touto klinikou jsem byl velice spokojen. Nadstandardní péče a příjemné chování jak od sestry, tak od doktora. Určitě sem budu docházet pravidelně.

• D

Nejlepší zubař ve světě !!!! Moc děkuji Vám pane doctore za vaše práce !!! Jsem moc moc spokojena !!! ;)

• A

Beautiful clinic and excellent service. The staff speak multiple languages. The dentist is very kind and gentle, the whole process is very relaxed. The location is excellent.

• Очень довольна клиникой и врачом. Manhal Yazji очень внимательный, ответственный и очень чуткий профессионал. Я всегда очень боялась и относилась к стоматологам настороженно, и откладывала визит на самое последнее время. После переезда в Прагу, очень долго искала клинику и к счастью нашла, т.к к тому моменту уже 2 месяца ходила со сломанным 6 верхним зубом. Врач проконсультировал и предложил различные варианты лечения. Я решила ставить коронку. Работа была сделана аккуратно и новый зуб не отличается от других. После лечения 6 го зуба, я решила сделать чистку зубов и сделать реконструкцию переднего зуба (была недовольна цветом). Мы сделалм внутреннее отбеливание каналов и потом сделали реконструкцию композитом. Всем довольна и очень рада, что нашла хорошего и понимающего врача. Спасибо!

Консультация и лечение у Manhal Yazji положительно повлияли на то, что теперь я преданный клиент клиники "Laila".

Надеюсь, что мой отзыв поможет кому-то сделать однажды правильный выбор.

Dotazy od pacientů (2)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Nabízíme kompletní dentální péči pro děti i dospělé.

Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákovi, který v poliklinice působil 35 let. Ordinace jsme důkladně zrekonstruovali a vybavili novými přístroji a používáme ty nejmodernější technologie.

Velký rentgen i malé rentgeny

Máme svůj vlastní velký rentgen i malé rentgeny umístěny přímo u křesla v ordinace. Máme kvalitní zubařská křesla i moderní vybavení, díky kterým se u nás cítíte velmi pohodlně. Snažíme se i vylepšit čekárnu, proto jsme zakoupili nové sedačky a vymalovali zdi. V budoucnu se můžete těšit i na novou podlahu. Náš personál je vždy ochotný a naši lékaři se pokusí udělat vše, aby jste byli spokojení a výsledkem jejich práce.

Výhody naší kliniky:
    - Bezbolestné a rychlé ošetření
    - Výborná dostupnost z centra i okolí Prahy
    - Naplánování individuálního plánu léčby
    - Časová flexibilita
    - Ošetříme celou rodinu, dospělé i děti

• zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena