Sokolská 1662/35, Praha 2 , Praha

Dentální hygiena +6 Více

Dostavby zubu s kořenovým čepem

Endodontické ošetření

Fotokompozitní (bílá) výplň

Nabízíme kompletní dentální péči pro děti i dospělé. Naše ordinace funguje od 2013, kdy jsme klientelu převzali po MUDr. Pavlu Pražákovi, který v p...

• zubní kaz

Matalokeramická Korunky

Preventivní prohlídka

Vstupní vyšetření

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic dentální hygiena

Na základě pozitivních recenzi jsem navštívila pana doktora Manhal Yazji. Při vstupu mě uvítala milá a ochotná sestřička. Udělali mě snímek Rtg a pečlivou prohlídku chrupu . Ihned jsem se dala registrovat .
Také pan doktor mě pochválil jak dobře starám o svoje zuby a že bohužel příští návštěva až za půl roku :) Můžu jen doporučit, kvalitně odvedená práce a super přístup, uvolněná atmosféra. Píšou tady že panu doktorovi není rozumět, vůbec to není pravda, lze s ním normálně mluvit ale te odborné věci samozřejmě říká v angličtině na co má tam ještě šikovnou sestřičku která ještě vše Vám přeloží do češtiny. Takže žádné obavy, doporučuji vyzkoušet a udělat vlastní názor. Za mě na jedničku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic Preventivní prohlídka

Great approach, nicely explained what should be done next time, customer and not money oriented :) Recommend!

Umístění: Laila Clinic akutní zánět zubu

Těsně delší cestou se mi rozjel zánět zubu a můj stálý zubař nebyl k dispozici, obvolal jsem poměrně dost klinik nebo lékařů, ale ze dne na den nikdo nemohl, dr. Yazji si udělal čas před prvním již objednaným pacientem a skvěle mi zub ošetřil, takže jsem mohl odjet. Naprosto nadstandardní přístup za rozumnou cenu, díky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic

Dr. Yazij was professional, honest and explained everything that my teeth needed. He had time to do dental hygene and fix my teeth in the first visit, which I really appreciate - so I dont have to come multiple times again. I will continue to visit his clinic for regular check ups.

Umístění: Laila Clinic

Dr. Manhal Yazji is truly a fantastic dentist - highly skilled and professional, yet very friendly and caring at the same time. I have unfortunately many fillings that need to be done/redone, but he is doing such a great job of repairing my teeth one by one and making them feel healthier and happier with each visit. What a relief! I feel taken care of in the best possible way - by him and also by the wonderful dental nurse, who is always so helpful. Thank you from all my heart, Dr. Yazji!

Pan Dr. Yazji je naprosto vynikající zubař, velmi zkušený, a pečlivý. K jinému zubaři bych určitě nešla. Vytrhl mi 2 osmičky a třetí mi vyoperoval, všechny tři zuby byli venku během cca 1 hodiny. Neměla jsem žádné komplikace, otok, a nebo modřiny a bolest po operaci byla velmi snesitelná. Z přístupu pana doktora jsem nadšená. Velice doporučuji.
P.S: sestřička byla také velmi profesionální a milá. :)

Umístění: Laila Clinic citlivost zubu

Nadstandardní přístup usměvavé sestřičky i paní MDDr. Yuri Mimori, ke které jsem byl původně objednán, nakonec mě ošetřoval Dr. Yazji. Profesionál vyzařující přirozený respekt, vše mi vysvětlil, na křesle jsem strávil bez mála hodinu, dokud on neřekl - "perfect"... já bych to samé řekl výrazně dřív. O aplikaci umrtvovací injekce jsem ani nevěděl, rentgeny provedeny v ochranné vestě. Místnost klimatizovaná, možnost platby kartou. Vzhledem k neprofesionalitě mého předchozího lékaře (kombinace amalgámu a kompozitu) využiji služeb této kliniky na 100% znovu.

Y
Umístění: Laila Clinic

Absolutely satisfied. First meeting and the doctor put filling into my tooth (usual experience with clinics that first meeting supposes only an overview general check and then scheduling an appointment in future). Also explained benefits, pros and contras of another preventive procedure which I finally went for and stayed also satisfied. Modern equipment and workspace, everything fast and painless.

Umístění: Laila Clinic Kontrola chrupu, rentgen, oprava kazů (The check of my teeth, x-ray, decay reparation)

Thank you. It was more then one hour of gentle care, anestezia is availible if you need it, dr. knows that x-ray is important, everything in the room was modern and clean, the doctor saw what no dentist before noticed and I won't go anywhere else for the next reparations of my teeth as they aren't in good condition. I'm also considering a dental hygiene there. :)

Už jinam, než sem nepůjdu, doktor Manhal zjistil vady na zubech, které nenašel doktor před ním a to jsou služby cenově srovnatelné. Byl mi udělán velký rentgen a ještě několik detailních. Oprava kazů dopadla bezvadně, vše mi bylo ukázáno a vysvětleno, sestřička je krásná a milá dáma, už mám další termín na opravu mých zubů. :) Děkuji a doporučuji.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Laila Clinic Preventivní prohlídka

Sestřička byla moc fajn, usměvavá a vstřícná. Z pana zubaře jsem naopak měl pocit nezájmu. Jen mi řekl, ať se posadím a dalších X minut telefonoval.
Když se mi konečně začal věnovat, byl velmi pečlivý a profesionální. Jenže jsem se zděsil, když mi řekl, že mám několik kazů, několik plomb má škvíru a na dalších několika zubech vidí stíny, které se mu nezdají a chtěl je předělat. Celkem chtěl převrtat 10 zubů za 1800,- každý.
To se mi moc nezdálo, protože každý rok chodím na preventivní prohlídky. Takže jsem další den šel k jinému zubaři, a ten mi řekl, že mám jeden kaz a jednu deformovanou plombu.
Nebudu z toho vyvozovat závěry, ale k panu Dr. Yazji se vracet nebudu.

Dobrý den,
moc nás za celý tým Laila clinic mrzí, že jste nebyl se službami pana doktora zcela spokojen. Můžeme Vám ovšem zaručit, že si pan doktor za svojí diagnózou stojí. Na rentgenových snímcích, co jsme Vám poskytli emailem je jasně vidět, že máte čtyři kazy, sice ne akutní, ale kazy to jsou. Zbytek ovšem, jak Vám bylo vysvětleno byly špatně zhotovené amalgámové nebo kompozitní výplně, pod kterými byl viditelný stín, který si pan doktor chtěl později ověřit na detailnějším rentgenu. Sděleno Vám bylo všechno, co jste potřeboval, ať už akutní nebo méně akutní záležitosti, aby z naší strany byla diagnóza kompletní. Je samozřejmě na Vás, jak se rozhodnete nadále postupovat. Doufáme, že toto vysvětlení pomohlo objasnit nedorozumění co nastalo.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám díru uprostřed stoličky a nehorázně mě bolí zub i dáseň, co bych měla dělat, jak bolest zastavit???

Dobrý den, pokud máte nějaký problém, zavolejte nám na naše tel. číslo a domluvíme Vám v nejbližším možném termínu návštěvu. S pozdravem Laila Clinic

Dr. Manhal Yazji

• Dobrý den, paní MDDr. Bacová, jsem Vaší pacientkou a mám problémy s čelistním kloubem - loupaní a mám obavy, že to souvisí s loupaní v krční páteři. Je možné se objednat na vyšetření k Vám, nebo by jste mi doporučila specializované vyšetření? Děkuji.

Dobrý den, bohužel muselo dojít k nějakému omylu. MDDr. Bacová u nás nepracuje. Děkujeme za pochopení, Laila clinic

• zubní kaz
  • nemoci zubů