MDDr. Majed Amiri

Zubař Více

Praha 1 adresa

Číslo licence : 43752826

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

vystudoval jsem lékařskou fakultu Univerzity Debrecen v Maďarsku a již od roku 2019 se intenzivně vzdělávám ve svém oboru, navštěvuje odborné semináře...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Smichov Medical Centre s.r.o. Jiný

Po skutečně tragické zkušenosti s vyhlášenou klinikou mohu pana doktora vřele doporučit. Nejen, že je vynikající lékař, který vše vysvětlí a odvede skvělou práci, je hlavně lidský svým přístupem, uklidní, povzbudí a nehledá problémy tam, kde nejsou. Celkově atmosféra v ordinaci (a to se zubaře bojím) je úžasná.

Umístění: Smichov Medical Centre s.r.o. Jiný

Od dětství jsem si se svými zuby užil opravdu hodně a byl v péči mnoha zubařů. 3 z nich byli výborní, 1 příšerný a několik dalších neutrální. Moje první návštěva u Dr. Amiriho rozhodla o tom, že do konce mého života už nechci jiného. Naštěstí je o dost mladší než já. :)
Pokud máte hrůzu ze zubařů, tak existuje řešení, k Dr. Amirimu se budete těšit.

Umístění: Smichov Medical Centre s.r.o. Jiný

Velmi milý pan zubař. Vše vysvětlí. Už nemám důvod mít strach z návštěvy zubaře.

Umístění: Smichov Medical Centre s.r.o. Jiný

Konečně se těším k zubaři! Od školních let mám dva problematické zuby, díky kterým pro mne byly návštěvy zubaře vždy stresující záležitostí. Pan doktor mi je skvěle a bezbolestně opravil. Navíc už není poznat, že jsou skoro celé dostavěné – mám dva krásné bílé funkční zuby. Naprosto profesionální přístup, precizní práce i milé jednání. Všechno mi pečlivě vysvětlil, cítila jsem se klidně po celou dobu zákroku. Sestřička je také moc milá. Těším se na další návštěvu – svou i se synkem. Určitě bude o naše zuby dobře postaráno. Moc doporučuji!

Umístění: Smichov Medical Centre s.r.o. Jiný

Nikdy bych nevěřila, že to řeknu, ale těším se na další trhání zubu! Po předchozí zkušenosti jsem se trhání bála, ale pak dorktor mi vše vysvětlil, ujišťoval mě v tom, co a proč dělá, a tak vše proběhlo rychle a bezbolestně. Navíc je pan doktor moc příjemný a veselý. Nikdy jsem nebyla u lepšího zubaře a zažila tak skvělý ochotný a lidský přístup. Sestřička byla také moc milá a profesionální. Vím, že tady bude o mé zuby skvěle postaráno. Pokud sháníte zubaře, nenechte si ho utéct! Já už se těším na další návštěvu :)

Umístění: Smichov Medical Centre s.r.o. Jiný

Byla jsem naprosto spokojena. Pan doktor je nejen sikovny zubar, ale take fakt skvely clovek. Je empaticky, vesely, vsechno krasne vysvetli a nic mne nikdy nebolelo. Sestricka je taky super.
Ordinace je velmj prijemna, dostala jsem bryle, ktere tlumi klasicke svetlo, co sviti do oci. Ze zubaru jsem mela vzdy strach, asi jako kazdy, ale toto byla opravdu vyborna zkusenost.

Umístění: Smichov Medical Centre s.r.o. Jiný

Ze zubařů mám šílený strach, takže návštěvu odkládám, co to jde. Takže pak je zákrok mnohem horší. Pan doktor mě ale okamžitě uklidnil, všechno vysvětlil a zákrok byl bezbolestný. Oceňuji empatii, přístup, profesionalitu.. Sestřička také úžasná a milá. Jsem objednaná na další návštěvu a dokonce se těším, že si dám konečně zuby do pořádku! Rovnou se mnou byla dcera a sestra, obě také spokojené. Mohu maximálně doporučit!!!

Umístění: Smichov Medical Centre s.r.o. Jiný

Veľmi príjemný a ochotný, všetko vysvetlil. Zákrok prebehol dôkladne, bez komplikácií. Som veľmi rada za jeho ústretovosť

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile keramické korunky

Pan Amiri je nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byl. Empatický, vše vysvětlí, člověk se u něho cítí naprosto klidně.

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile diagnostické vyšetření

Dr. Amiri, je skvely, lidsky, s citem. Byli jsem se synkem, a na to ze se synek boji zubaru, a s Dr. Amirim se videli poprve - ten za kratky moment dokazal meho synka uvolnit, aby mu ukazal zoubky a udelal to hravou formou. Syn na navstevu rad spomina, a tesi se k nemu zas :)
Za takove lekare jako je pan Dr. Majed Amiri jsem vdecnej!