Ordinace PL pro dospělé
Všehrdova 27, Praha

Bohužel jsem s udivem jak mohou být kometáře pozitivní, paní doktorka se starala o mou maminku, ano lidsky se jí zanžila vyjít vstříct, ale nepochopila, že se jedná o vážné onemocnění, které paní doktorka neléčila, jednalo se o mentaální anorexii a další choroby. Místo, aby maminku odeslala k lékaři odborníkovi, psala jí nalgetika na požádání. Když se maminka zlepšila po 20 letecha přibrala, tak jí vytýkala nadváhu. Následně maminka po selhání ledvin potřebovala do lázní, jelikož se hůře pohybovala, toto odmítla lékařka podepsat. Má na svědomí cca 25 let neléčené choroby u maminka a tím poškodila i celou rodinu, na mé argumenty reagovala hostilně

Pani doktorka je vlidna, s trpelivosti vyslechne pacienta a pokud pacient ma urcite vyhrady k nekteremu jejimu navrhu, bez problemu nabidne dalsi moznosti. Jsem rada ze takovou pani doktorku mam. Sestricka je take vlidna a bez prodleni zaridi co je potrebne.
Spokojena pacientka Zuzana Sw.

Erik Tabery senior. Paní doktorka je skvělá!!!!!!

Nedoporucujem... Ibalgin a paralen si mozete kupit v lekarni a do tejto ordinacie nemusite vobec chodit! Usetrite 30czk. Uz ked sa teda clovek rozhodne ze k pani doktorke pojde mozno skonci ako ja na pohotovosti. A to som bola ako pani doktorka povedala v poriadku!!! Uplne flegmaticky a laicky pristup..

Na prvni pohled se pani doktorka jevi jako mily clovek. Ale opravdu jen na prvni pohled.A to do te doby, nez potrebujete s necim poradit nebo pomoct. S jejim profesionalnim a neuprimnym (casto naladovym) usmevem mate pocit, ze s vami mluvi jako s debilem, ktery neumi napocitat do peti. Profesne i lidsky znacne zaostava. Lekarske znalosti jsou jako z let, kdy studovala, nejde s dobou, nenabizi nove moznosti. Nenasloucha, nesnazi se najit nejake reseni, rovnou na vsechno pise leky. Kdyz me vysle ke specialistovi (zrejme k nekomu, koho ma nasmlouvaneho), je to dalsi katastrofa. Po techto zkusenostech jdu ke specialistovi sama a to k tomu, ktereho si sama vyberu. Cekani v cekarne je casto nekonecne, extremne dlouho se vybavuje s duchodci - pres dvere je slyset, ze uz po par minutach neprobiraji zdravotni zalezitosti. Ja jsem pak po cca trech minutach venku. Ani po nekolika letech u pani doktorky jsem k ni nenasla duveru, ze mi pomuze s nejakym zdravotnim problemem (s chripkou a pod. tam uz ani nechodim) a vzhledem k tomu, ze ted nejake zdravotni potize mam, odchazim od teto doktorky a hledam si noveho, prijemnejsiho, ochotnejsiho a zkusenejsiho lekare. Za sebe mohu rict - nedoporucuji. Dnes je pomerne velky vyber lekaru, staci se poptat znamych nebo chvili hledat na internetu. Hodne zdravi vsem.

K paní doktorce chodíme celá rodina již přes dvacet let. I přesto, že k ní chodíme díky Bohu dost zřídka kdy, vždy jsme se setkali s milým a vstřícým jednáním, s ochotným přístupem i k řešení problémů starších pacientů. Paní doktorku můžeme s klidným svědomím doporučit i všem ostatním.

Nechápu negativní názory anonymních pacientů. K paní doktorce chodím od r. 1988 a nemohu si ani paní doktorku ani sestřičku vynachválit. Obě dvě dělají svou práci velmi kvalifikovaně a profesionálně, navíc s milým a lidským přístupem. Jsem ráda, že mám takovou lékařku a takovou sestřičku. A těm, kteří jsou tak velice nespokojeni mohu jen doporučit, vzhledem k možné svobodné volbě svého lékaře, ať nám spokojeným pacientům uvolní místo v čekárně a najdou si svého "kvalitního" lékaře a zbytečně nehaní paní doktorku. Ona si to nezaslouží.

Po přečtení předchozích hodnocení musím konstatovat svůj názor. K paní doktorkce chodím cca od r. 1986, že by byla expertem ve svém oboru se říci nedá. Možná praxí se lecos naučila, za všechno si ale nechá zaplatit a částky, které účtuje se leckdy vymykají pravidlům i etice lékaře. Tohoto lékaře jsem zatím nevyměnil jen z důvodu blízkosti ordinace, mých zřídkých návštěv u ní a konečně z nedostatku času tuto věc řešit. Na Praze 1 existují podstatně lepší a kvalifikovanější lékaři. Proto Dr. Šustovou nedoporučuji.

Moc milá paní doktorka, vždy mi ochotně vyjde vstříc. K údajné nevstřícnosti k starým lidem mohu poznamenat jen to, že k lékaři se chodí ze zdravotních důvodů a ne si jen tak popovídat, jak to mnozí starší lidé dělávají. Nic ve zlém, nic proti starším lidem, jen je prostě jasné, že paní doktorka nemůže ztrácet svůj čas povídáním o počasí a rozhovor poté utne. Sestřička je také moc milá a oceňuji možnost objednat se na konkrétní dobu bez čekání v ordinaci.

Mám výborné zkušenosti. Přešla jsem k paní doktorce po dost těžké nemoci, ještě jsem se doléčovala. A jsem taky starší člověk jako autor příspěvků přede mnou. Upřímně řečeno, nedovedu pochopit záporné hodnocení. Vím, že některé věci jako laik nemůžu posoudit. Ale můžu posoudit, že mě paní doktorka vyléčila a že jedná s lidmi velice vlídně a ohleduplně. Nedovedu si představit ještě lepšího lékaře, zejména při srovnání s mým předchozím obvodním lékařem.