Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Skvělá, milá paní doktorka, pacienta vyslechne a zajímá se, ale zase se s ním nezdržuje příliš. Vždycky se snaží pomoci a má dobré nápady. Zvlášť oceňuju její odborné znalosti o výživě a s tím související fakt, že nic nenamítá proti veganské stravě, a to ani v těhotenství (samozřejmě se zajímá o hladinu vitaminu B12). Doporučuji.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Paní doktorka mi již několikrát pomohla. Je dochvilná a pečlivá, vše pacientovi vysvětlí a poradí. Skvělá komunikace i přes e-mail a telefon.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Paní doktorka je vždy milá, ochotná a dle mého názoru fundovaná lékařka. Jsem její pacientkou již 9 let, má kontakty na specialisty, kteří byli vždy výbornou volbou. Děkuji za veškerou péči.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Moje milovana Pani doktorka je uzastna!!!!velmy mila jako vzdy,velmi vstricna,bleskova reakce na vse!!tajy Pani sestricka,jsou obe vyborni tym!!!!za cc 10 let nemam v umislu nic menit!!!.jen ji nemam rad kdyz musim na ockovani!!!!ale zase za 10 vterin ji obe mam rad)))) Ali

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ silné bolesti kloubů a svalů nebo obvyklé sezónní onemocnění, zánět krku atp.

Nerada se veřejně vyjadřuji negativně do komentářů, které mohou někoho poškodit. Bohužel po dlouhodobější zkušenosti s paní doktorkou jsem se rozhodla sdělit svou nedobrou zkušenost, protože svým nezájmem o potíže pacienta je nebezpečná. Konkrétně od roku 2016 jsem opakovaně navštěvovala její ordinaci s bolestmi a otoky kolen, potažmo celého těla. Pochopila jsem časem, že jejím obvyklým postupem je poslat mě na odběr krve a testy, které nevykazovaly (a asi ani nemohly) nějak závažnější výsledky, i proto, že po prodělané borelióze se snažím v rámci možností dost dodržovat životosprávu. Na ortopedii či RTG mě neposlala a odcházela jsem spíše s pocitem, že mám možná sklon k hypochondrii. První dobrou zkušeností a posunem s mými obtížemi byl pan doktor, který asi před dvěma lety jeden den v týdnu za paní doktorku zaskakoval. Nejenže mě bedlivě vyšetřil, ale i jeho doporučení mi pomohla. Pak jeho působení v této ordinaci skončilo. Když jsem po delší době opět navštívila paní doktorku opět se zhoršeným stavem bolestí kloubů a svalů, na mou otázku, co může být toho příčinou, protože se mi nechtělo věřit, že by můj stav v 53 letech mohl být nevratný, odpovědí mi bylo pokrčení rameny paní doktorky zahleděné do obrazovky počítače. O masáže jsem ji musela požádat sama. Pak jsem se už snažila hledat pomoc sama u fyzioterapetů a byla jsem přítelkyní nasměrována (na jaře 2019) na rahabilitační kliniku na Malvazinkách. Od té doby mám za sebou několik odborných vyšetření včetně RTG, bohužel s konstatováním, že jde o artritídu v pokročilejším stadiu, vyžadující i bolestivé injekce do kolene a obstřiky. A konečně se mi dostalo i vysvětlení, proč tolik trpím bolestmi vpodstatě celého těla, která mi opravdu znepříjemňuje život od samého probuzení a dokonce se někdy tou bolestí i budím. Zde paní doktorka spíš projevila empatii, jak dlouho jsem už tento stav vydržela. A již po několika terapiích (fyzioterapie, magnetoterapie, vodoléčba) pociťuji zlepšení mé životní energie, bohužel se však musím smiřovat s tím, že před třemi lety by stav artridídy nebyl tak vážný a nevratný. A přestože se snažím téměř každý den plavat (jiný druh pohybu mi není doporučován, jen snad ještě velmi mírná jóga), smiřuji se s přítomnotí bolesti kloubů a svalů ve svém životě.
Mohla bych zde skončit, ale podělím se ještě se zkušeností návštěv ordinace p.doktorky Jordákové mého syna. Již třetí zimu se téměř stejně opakuje průběh jeho potíží s dýchacími cestami. K paní doktorce jde v již takovém stavu, který vyžaduje aspoň pár dní klidu a nějakou léčbu. Odchází opakovaně z ordinace bez omluvenky do školy a bez receptu. Proto po několika dnech ve zhoršeném stavu se do ordinace vracel a odcházel s antibiotiky a jeho léčba si pak vždy vyžádala pak pár týdnů navíc. Pro studenta to znamená absenci a pak dodatečné doklasifikování, čili opět zvýšená zátěž. Kdyby se to stalo jednou, pochopím to. Ale v záznamech má syn tyto potíže opakovaně, a proto bych očekávala jiný přístup.
Letos jsem i já onemocněla opravdu silným zánětem v krku a s tím horečkami okolo 39°C. V ordinaci si paní doktorka nasadila roušku (což chápu), postavila mě asi dva metry od sebe a posvítila mi na tu vzdálenost do krku. Pak mi řekla, pokud mám zájem, že mi udělá za 150,-Kč ještě testy, zda nejde o streptokoka, hotov by byl po 10 minutách. Samozřejmě streptokok ve výsledku nebyl a antibiotika jsem i přesto dostala, protože si to stav vyžadoval. Pochopila jsem z toho spíš přístup paní doktorky, že pacienty nevyšetřuje a chrání se před nimi. Před nákazou rouškou, před komlikacemi možné revize různými testy, ale pacienta fyzicky nevyšetřuje a i otázkami šetří. To je asi už dávná minulost přístup praktických lékařů působících před patnácti a více lety.
Hledáme si se synem jiného lékaře. Ale je obtížné se řídit komentáři pacientů, někdo si v nich vylije svou špatnou náladu či obecně negativitu, někdo je zase nekritický a podléhá zvyku, že “autority” se veřejně chválí.

K pani doktorce chodim uz nekolik let a jsem s ni spokojena. Chodime k ni cela rodina vcetne meho pritele a nikdo nemame co vytknout! Vzdy pomuze, poradi, zajima se.

Jsem maximálně spokojená - paní doktorka mi věnovala čas beze spěchu, ptala se mě na detaily, vyjadřovala zájem a byla velmi příjemná a vstřícná.

Pani dr. Jordakova je pro mne velkym zklamanim. Jakozto lajk si netroufam hodnotit jeji lekarskou odbornost, bohuzel jako clovek selhava na plne care. Slovo arogance je patrne dostatecne vystihujici. Schopnost odpovedet na pozdrav, navazani ocniho kontaktu povazuji za naprostou samozrejmost behem jakehokoliv kontaktu, ne tak pani Jordakova. Na zaklade vlastni zkusenosti pokladam uroven jeji komunikace za velmi neprofesionalni, casto az hulvatskou. Diky naproste absence lidskeho pristupu jsem se rozhodla po 15 letech prakt. lekare zmenit. Od lekare ocekavam v roce 2015 prece jen neco vic. Nebo alespon standard, ktery jsem na Kartouzske bohuzel nenasla.

Presto, ze pani Dr. Jordakova je vetsinou kladne hodnocena, nase zkusenost je diametralne odlisna. Pri nasi prvni navsteve jsme s manzelkou vesli spolecne do ordinace, coz se znelibilo definitivne sestricce, ktera nas spolecne nechtela prijmout tak take asi pani doktorka.
Pri nasi druhe navsteve se sice sestricka jiz nesnazila nam zabranit k spolecne navsteve ordinace, ale u pani doktorky jsme se shledali s velice odmerenym chovanim a citili jsme, ze pani doktorku zdrzujeme.
Jeste horsi bylo, kdyz jsme chteli od sestricky vysvetlit co jsme se nemohlii dozvedet od pani doktorky. Ona se k nam v puli konverzace otocila zady a zacala nekomu telefonovat, cimz nam dala ponekud hulvatskym zpusobem najevo, ze audience je skoncena.
Co je moc, to je moc, nasli jsme si jineho praktickeho lekare a moc se nam ulevilo, kdyz jsme se timto jak s pani doktorkou tak s jeji hroznou sestrickou rozloucili.

Skvělá lékařka a výborný odborník! Chodím k paní doktorce přes šest let a nemohu si ji vynachválit. Pokaždé se trefí předběžnou diagnosou ještě dříve, nežli jsou k disposici výsledky vyšetření nebo testů. Nejsem už tedy tolik nervózní, jak dopadnou jako u jiných lékařů, kteří vše tají až do poslední chvíle, aby neztratili případně tvář. Občas zkouším proklouznout jen s receptem, ale když uplyne potřebná doba, vždy si mne se sestřičkou vtáhnou dovnitř a provedou mi periodické vyšetření nebo preventivní prohlídku. Sestřička je také výborná a přestože tam mívají často více pacientů přede dveřmi, mají ve všem přehled a jde odsýpá to raz dva. Když jsem se zajímal o to, proč je paní doktorka Jordáková tak úspěšná v diagnosách, zjistil jsem na jejích stránkách, že má i nelékařskou zdravotní praxi, nežli dostudovala medicínu. Takže je to další důvod, proč jí a sestřičce věřím a proč k nim rád chodím - nejenom tedy proto, že jsou obě půvabné a laskavé.