Umístění: Santé s.r.o. Jiný

Paní doktorka je profesionálka. Je velmi vstřícná, milá a cítím z ní opravdový zájem o pacienty a snahu pomoci. Je zodpovědná - myslí na věci, které já jako pacient občas vypouštím z hlavy. Navržená léčba vždy zabrala. Také vždycky stoprocentně platí dohodnutý čas návštěvy, to také velmi oceňuji.

Vynikající lékařka pracující v soukromém zdravotnickém zařízení Santé, specialozovaném spíše na firemní klientelu.
Každopádně je velmi chápavá, vyslechne, poradí, nic pro ni není problém. První lékařka v Santé, ke které když přijdu (a že to opravdu není často, cca 2x do roka), tak si nepřipadám jako totální hypochondr. Ostatní lékaři mi dávali nevím proč najevo, jako kdybych je obtěžovala.
Rozhodně doporučuji tuto lékařku, pokud jste klientem Santé nejen proto, že je vstřícná a milá, ale také proto, že je profesionálka, která mému známému zachránila život včasnou správnou diagnostikou propukající choroby.
5 hvězdiček je málo, ale zde je to maximum, tak budiž.