Zobrazit lékaře

Santé s.r.o. je první nestátní zdravotnické zařízení v České republice. Více

Želetavská 9

14000, Praha, hl. město Praha

Vyskočilova 1442/1B

14000, Praha, hl. město Praha

Pštrossova 24

11000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 27...

Santé s.r.o. je první nestátní zdravotnické zařízení v České republice.

Nejbližší zařízení

• Hana Jedličková

Gynekolog, MUDr.

• Dobrý den, k paní doktorce Jedličkové jsem také chodila. Lidsky je to fajn paní doktorka. Pravda ale je, že její přístup po působení nějakých 20 let ještě v socialistickém Podolí ji nemohl nepoznamenat. Tedy to jsem vnímala dost silně např. když jsem se ptala, zda porodník XY mě opravdu odrodí (nebo minimálně) porodnice mnou zvolená, tak paní doktorka řekla, že samozřejmě že ne, že to je na kapacitě zařízení, na tom, aby dotyčný nebyl u jiného porodu a že mě když tak přijmou jinde v jiné porodnici. No tohle jsem si právě nepředstavovala, protože pro budoucí maminku je důležitá právě psychologická podpora a jistota, že to tam kde dochází na kontroly zná a právě proto chce porodit tam. Tolik můj názor.:-)

• U pani doktorky som absolvovala cele tehotenstvo, ktore bolo bez komplikacii. Osobne mi vyhovoval kludny pristup, naozaj nerobi z veci vedu a zbytocnu dramu. Ked mi predpisovala liek, na ktorom bolo uvedene, ze sa v tehotenstve moze uzivat len po doporuceni lekara, upozornila ma na to, aby som sa nezlakla. Vysetrenia a sono vzdy robila pomerne citlivo. Ked som ku koncu tehotenstva mala problem s malym mnozstvom plodovej vody, osobne ma odporucila ku konkretnemu odbornikovi na tuto oblast v mojej porodnici. Jedine co poplietla bol termin kedy sa mam ist registrovat do porodnice a tak som sa tam prehnala zbytocne.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Lucie Dolejšková

Praktický Lékař, MUDr.

• P

Vynikající lékařka pracující v soukromém zdravotnickém zařízení Santé, specialozovaném spíše na firemní klientelu.
      Každopádně je velmi chápavá, vyslechne, poradí, nic pro ni není problém. První lékařka v Santé, ke které když přijdu (a že to opravdu není často, cca 2x do roka), tak si nepřipadám jako totální hypochondr. Ostatní lékaři mi dávali nevím proč najevo, jako kdybych je obtěžovala.
      Rozhodně doporučuji tuto lékařku, pokud jste klientem Santé nejen proto, že je vstřícná a milá, ale také proto, že je profesionálka, která mému známému zachránila život včasnou správnou diagnostikou propukající choroby.
      5 hvězdiček je málo, ale zde je to maximum, tak budiž.

• Pavlína Hálová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• P

perfektní profesionální práce! aktivně a srozumitelně komunikuje s pacientem. dentální hygienu provádí pečlivě a vysvětluje co provádí, proč a radí jak se do budoucna vyhnout zjištěným problémům

• Ondřej Kýr

Zubař, MUDr.

• V ordinaci v Průhonicích pan Kýr při ošetření pacientů tlačí na vrták a když ho v kanálku zubu zlomí, odešle vás jinam a zaplaťe si to, já za nic nemůžu. Stížnosti přes revizní komisi Stomatologické komory v Černošicích jsou neúčinné. Nespokojeným pacientům doporučuji podat písemnou stížnost na Obecní úřad Průhonice. Úřad stížnosti eviduje a případně zasáhne. Nejlépe je vůbec nevstupovat do ordinace, nemá cit v ruce pro práci s vrtačkou anebo neví že na vrták se nesmí tlačit, asi nedával ve škole pozor.

• J

Výborný zubař a velmi milý člověk. Příjemná ordinace i čekárna. Mudr Kýr maximálně vychází vstříc co se termínů týká, dokonce někdy ordinuje i v sobotu! Přímé platby jsou pouze za nadstandardy jako všude jinde. Pan zubař spolupracuje s dentálními hygienistkami, ke kterým vás v případě zájmu osobně objedná. Čekání je maximálně v řádu minut. Jsem velmi ráda, že jsem tohoto stomatologa našla. V současné době působí v Průhonicích.

• Martin Prokeš

Zubař, MUDr.

• M

K panu doktorovi jsem chodila ještě do Hronovické pak nám odešel a naštěstí je zpátky))))to on mně kdysi dávno zbavil strachu a od včera zbavuje znova,ale věřte že on to opravdu umí,navíc je to vynikající LÉKAŘ a ještě ke všemu lidský,vše vysvětlí a ještě s humorem,skoro zapomenete kde jste a co vás čeká)))) a nesmím zapomenout ani na velmi příjemnou sestřičku.Takže kdo hledáte a máte strach šup k němu.Díky pane doktore,jen kdyby takových bylo víc.Ježková Alena

• Nerozumím negativním reakcím níže, já byl u něj v Praze na Brumlovce a velmi spokojen. Kvalitu samozřejmě prověří až čas, ale má lidský přístup a zdá se mi pečlivý.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Marcela Meixnerová

Gynekolog,

• G
      Umístění: Santé s.r.o.

K paní doktorce chodím už několik let a jsem s její péčí naprosto spokojená. Je pečlivá, vždy ochotně poradí a zejména teď v těhotenství oceňuji její citlivý a přátelský přístup.

• D
      Umístění: jiné místoSlužby: přirozený porod

Od teto doktorky jsem zazila velmi necitlive jednani pri svem porodu. Prisla na zaver porodu, nepredstavila se, bez informace nastihla hraz, naslede zasila, odhodila nastroje a bez pohledu na dite, matku, asistentky, rozlouceni, odesla. Ja jako nejvnimavejsi (dite choval otec) mam z jejiho chovani trama (mozna zamer).

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře