Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Santé s.r.o. je první nestátní zdravotnické zařízení v České republice. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Želetavská 9

14000 , Praha , hl. město Praha

Vyskočilova 1442/1B

14000 , Praha , hl. město Praha

Pštrossova 24

11000 , Praha , hl. město Praha

Santé s.r.o. je první nestátní zdravotnické zařízení v České republice.

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Petr Holba Jiný

Pečlivý, profesionál. Než jsem k němu přišla na vyšetření, měl již nastudovanou moji zdravotní dokumentaci, provedl kompletní vyšetření, přidal rady a doporučení. Velká spokojenost. A navíc, velmi příjemný člověk.

Lékař: MUDr. Petr Holba Jiný

Díky Panu doktorovi čekám miminko. Moc mi pomohl všechno zařídil hned. Budu mu navždy vděčná. Měla jsem zdravotní problémy. Vše semnou konzultoval postupně dělal veškerá vyšetření. A poslal mě i na jiné prohlídky věděl přesně kam směřovat. Jsem šťastná , že jsem měla možnost mít tohoto pana doktora.

Lékař: MUDr. Petr Holba Jiný

Rozhodne nejlepsi lekar, u ktereho jsem kdy byla. Skvely pristup ve vsech ohledech. Pan doktor ma mou plnou duveru, vse dokonale vysvetli. Na navstevu u nej se clovek vzdy tesi.

Lékař: MUDr. Petr Holba Jiný

Velký profesionál, skvělý přístup, vše vysvětlí a řekne od všeho pozitivní i negativní, aby si člověk udělal názor sám. Asi nejlepší lékař, u jakého jsem kdy byla ze všech oborů.

Lékař: MUDr. Petr Holba Jiný

Nejlepší gynekolog, profesionál, milý, veselý člověk, který vám vždy pořadí a pomůže, díky, že Vás máme, pane doktore!

Lékař: MUDr. Lucie Dolejšková Jiný

Paní doktorka je profesionálka. Je velmi vstřícná, milá a cítím z ní opravdový zájem o pacienty a snahu pomoci. Je zodpovědná - myslí na věci, které já jako pacient občas vypouštím z hlavy. Navržená léčba vždy zabrala. Také vždycky stoprocentně platí dohodnutý čas návštěvy, to také velmi oceňuji.

G
    Lékař: Marcela Meixnerová

K paní doktorce chodím už několik let a jsem s její péčí naprosto spokojená. Je pečlivá, vždy ochotně poradí a zejména teď v těhotenství oceňuji její citlivý a přátelský přístup.