Umístění: Poliklinika Michnova Jiný

K paní MUDr. Erényiové chodím více jak 25 let. Jsem s ní velice spokojená. Vždy mne důkladně prohlédne. Podrobně mi vysvětlí mou nemoc a pošle mne k případnému potřebnému specialistvi. Všechny výsledky se mnou posléze projde a navrhne další léčbu. Nechápu kritiky, které jsou zde uveřejněné. Pravda je, že mi tyká, ale mně to naopak přijde příjemné takové kamarádské. Zatím ke mně byly ona i její sestřička velmi milé a vstřícné. Třeba uplatňují metodu, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Za mne je paní doktorka velký praktik a úžasný profesionál.

Umístění: Poliklinika Michnova Bolest od zad až k noze

Dobrý den, za mě také nedoporučuji. Byla jsem přiřazená k této paní paní doktorce z důvodu skončení mého doktora .Vživotě jsem nezabžila co u ní. Hodila mojí dokumentaci přede mě ,mávala mi s ní před obličejem. A co tam dělám.Tenkrát mě dost boleli záda, až noze. Chodila jsem k ní na obstřiky. Chování k lidem nehezké, dlouho u ní se čekání v čekárně.

Umístění: Poliklinika Michnova prevence, nemoc, očkování atd.

MUDr. Erényiová Luboslava - chodím k ní skoro 25 let, absolutní spokojenost, vynikající zkušený praktik a diagnostik, pečlivá, super! :)

Tuto "lékařku" určitě nedoporučuji. Naprosto neschopná, arogantní, protivná. Její chování je otřesné. Je mi VELMI nepříjemné, že problémy pacientů řeší před ostatními v čekárně. Pokud potřebuji napsat žádanku ke specialistovi, je to obrovský problém, a vždy to vyústí v to, že jsem simulant, a že nic takového nepotřebuji. To samé s odběry či žádostí o nějaké léky.
Tato lékařka neléčí, jen si dělá body u pojišťoven.
U zánětu dutin mi předepsala neadekvátní léky, a vyústilo to v punkce a měsíčním léčením na neschopence. NEDOPORUČUJI a od této "lékařky" odcházím!!!

Tuto doktorku určitě nedoporučuji, obzvlášť pokud hledáte praktického lékaře. Chodil jsem k ní několik let a ani by mi nevadilo, že je většinou nepříjemná a arogantní, ale spíš její profesní výkon. Jednou jsem měl zánět nosohltanu a místo normálního léčení několik dní jsem bojoval s nemocí několik týdnů.
Naprosto neodhadla závažnost onemocnění a předepsala mi antibiotika, která nezabírala. Výsledkem bylo, že jsem musel následně k jiné doktorce, která okamžitě po mé prohlídce říkala, jak mi mohla napsat něco tak slabého a dostal jsem další antibiotika, která už zabrala. Nejenomže jsem neuvěřitelně trpěl během nemoci, ale odnesl jsem si několik navazujících problémů kvůli delší aplikaci antibiotik (např. ukrutné bolesti břicha trvající týdny apod.).

PLUSY: komunikuji i když nevim zda mluvi na me nebo na sestru nebo sama pro sebe :-) , myslim ze to jsou jen jeji interni pochody, boleli me nohy , poslala me k dvom specialistum , vzala krev- udelala vse i když me to stalo nervy ale UDELALA !!
MINUSY: nehádat se se sestrou před pacientami ale ta sestra to je číslo !! dala mi stejnou kartu pacienta co na tom ze jmeno a rok narozeni je jiné?! dokonca jsem dostal i recept na dannou druhou osobu!!!
ZAVER: myslim si ze Mudr udela co muze jen musite mit pevne nervy aby ste taky nebyly naladovy :-)

Paní doktorka je mojí lékařkou již více, jak 10 let a neměnil bych. Jezdím za ni z Prahy 6 až na Prahu 4. Myslím, že to mluví za vše. Ochotná a vždy pomůže, když ostatní doktoři si neví rady. Neměnil bych .... :-)

paní doktorku nemohu doporučit, neochotná, náladová, drzá a docela často tyká, řve na sestru před pacientem, dokáže seřvat pacienta před jiným pacientem, že je vůl a atd., dále je dosti pomalá a to si vzala na starosti i jednu firmu s občerstvením, že jí dělá podnikovou doktorku, tak jsem prostě odešel a nejsem sám
prostě nemohu a rozhodně nedoporučuji

Paní doktorka je absolutní profesionál. Ochotná, vstřícná, pečlivá, důsledná, s velkými profesními zkušenostmi, nakloněná léčbě novými léky a postupy, s lidským přístupem k pacientovi. Jsem její pacientkou 17 let a lepšího praktického lékaře jsem neměla. Někdy se může vystupování paní doktorky jevit jako nestandardní, ale to není v žádném případě na závadu.

nic horšího jsem nazažila. Pani doktorka je drza, neochotná a naprosto nemožná. Neni schopna vyplnit poukaz na zdravotni pomucky i presto, ze kopie předchozího poukazu byla v mé složce. Odpoveď: "...běžte si jinam, já nevim, jak to mám vypnit..." me totálně odrovnala. Hodlám si stěžovat i u zřizovatele polikliniky Michnova.