Zobrazit lékaře

Poliklinika Michnova

Michnova 1622/4

149 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 27...

Nejbližší zařízení

• Jan Gerle

Diabetolog, Internista, MUDr.

• D

U MUDr. Gerleho se léčím mnoho let s diabetem a daří se mi při dodržování jeho rad i přijímání léků, které naordinuje přinejmenším neduh držet v rozumné úrovni. Cením si jeho osobní přístup, byť nejsem určitě těžký případ. Rovněž organizace práce i přístup sester je pro mne potěšující. Doc. Látal I.

• Z

velmi dobrý

• Jaroslav Kalivoda

Diabetolog, MUDr.

• Dnes 28,6,2011, jsem byl lékaře Jaroslava kalivody,a jsem nad míru spokojen.Vše vysvětlil a bez nějakých nařážek a připomínek.Jsem dost už nemocný dialyzován a připraven na transplantaci.Pan doktor mně připravil na nejhorší co může nastat,dostal jsem i glukometr a nahradní proužky.
      Jak psala paní že jí stale káral zdůvodu vyšší váhy,asi vědeěl proč.
      Nemohu si stěžovat,jesm spokojen.

• Lékař s přehledem,znalostmi a kulturními zájmy.

• Pavel Kostka

Neurolog, MUDr.

• KOMENTÁŘPan doktor mi vyléčil dlouholetý problém s alergií (prach, pyl,...) a to pouze pomocí akupunktury. Nesnaží se léčit pacienta tak, aby se k němu musel znovu vracet, ale aby ho vyléčil a tak je to správné.
      Vždy se ke mě choval laskavě a vstřícně!
      Jsem s ním nad míru spokojený a přeji hodně dalších spokojených pacientů, jako jsem já.

• J

Pan doktor je úplně mimo, s pacientem absolutně nekomunikuje a jede si po svém, léčil mne na bolesti v zádech, nikdy si nic nepamatoval a nevnímal co mu říkám a jednou mne po hodině čekání na lehátku řekl, že na mne nemá čas a poslal mne domů o kdyz jsem byla objednaná a měla hlídání dítěte.. Absolutní pohrdání pacientem, neosobní přístup, prostě lékař si hraje na boha. Výsledek léčby nulový.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Dagmar Bartášková

Diabetolog, Internista, MUDr.

• Ludmila Kuklová

Internista, Plicní Lékař, MUDr.

• M

Paní doktorka je velmi ochotná,vstřícná a odborník na svém místě.Po dnešním vyšetření jsem byl velmi spokojen - kéž by bylo takových super doktorů v tomto nemocném lékařství více.

• super lékařka

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Ján Mokriš

Urolog, MUDr.

• Pana Mokriše můžu podle své zkušenosti rozhodně doporučit, měla jsem problémy s opakovanými záněty močových cest a můj předchozí urolog do mě jen cpal jedny antibiotika za druhými a za chvíli se to zase vrátilo, kdyby to tak pokračovalo déle, mohla jsem z toho mít trvalé následky. Známý mi ale doporučil pana Mokriše, a ten mi udělal hned několik vyšetření, odhalil příčinu problému a od té doby mám (alespoň zatím dva roky) pokoj. Má výborný přístup a je šikovný (stejné vyšetření mi jinde dělali déle a bolestivěji). :)

• K

S panem doktorem jsem velmi spokojená, chová se mile a vše vysvětlí.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Olga Votavová

Internista, MUDr.

• X

Paní doktorka má lidský přístup. Asi umí vyslechnout a pomoci . Je třeba si na čekárnu vyhradit dost času - někdy i několik hodin po objednaném termínu. Souhlasím, že všudypřítomný nepořádek je zaražející a nevídaný. Paní doktorka si moc netyká s vypočetní technikou (stará škola - psací stroj, kopírák a průklepák na kopii do karty) Jinak OK.

• Dr. Votavová je, dle mého názoru dobrá lékařka odbornice, pečlivá k pacientovi vstřícná, ale organizace práce v její ordinaci naprostá katastrofa. Léčí mně už několik let, ale ještě se nestalo, že bych přišla na řadu v objednaném čase. Největší úspěch bylo spoždění 50 min. Jinak čekám dvě hodiny i déle než jsem objednána.Ordinace včetně místnosti EKG jsou jedno velké skladiště papírů časopisů, různého odloženého nábytku a dalších věcí. Toto se opravdu nevidí. Ale znovu opakuji, že z lékařského hlediska je p. doktorka velmi pečlivá a dobrá lékařka.

• Marie Krutinová

Internista, Kardiolog,

• T

Jsem rád, že jsem ji potkal, skvělý lékař i člověk

• Paní doktorka Krutinová je vážně skvělý lékař na svém místě!
      Jsem velmi ráda, že ji mohu navštěvovat!

• Sylva Haissingerová

Praktický Lékař, MUDr.

• L

Arogatní paní doktorka i setra.nevhodná léčba,stále mění ordinační hodiny,naprosta nespokojenost!!!

• J

Zkušená lékařka, ačkoliv není na první pohled usměvavá a nadšená, že pacienta vidí, vždy mi pomohla a zvolila účinnou léčbu nebo poslala ke specialistovi, který potvrdil její postup. Ani sestra není na pacienty kdovíjak milá, ale opět dělá svoji práci svědomitě a spolehlivě.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Dagmar Sedláčková

Psychiatr, MUDr.

• L

Paní doktorka je sice nejspíš člověk na svém místě, ale po několikaleté zkušenosti s ní jsem toho názoru, že plně nevyužívá všech možných léčebných postupů a omezuje se pouze na předepisování prášků. Empatie a vstřícnost se jí však upřít nedají.

• P

Po dvou letech intenzivní péče se můj stav díky profesionálnímu a lidskému přístupu paní doktorky o mnoho zlepšil.Předepsané léky mi plně vyhovují-zkrátka profesionál na svém místě.Děkuji paní pani doktorko Alexej

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře