Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu

149 00 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Lékař: MUDr. Pavel Fiala Jiný

Ještě jsem nenarazila na tak arogantního člověka, způsob komunikace absolutně postrádal důstojné zacházení, ohleduplnost i respektování přání pacienta. Doprovázela jsem špatně pohyblivého manžela již do mnoho ordinací, nikde nebyl s mým doprovodem problém. Mudr. Fiala mohl můj doprovod při vyšetření odmítnou slušně, nikoli hrubým a neomaleným jednáním. Ať je to jaký chce specialista, v tomto případě lidsky naprosto selhal.

Lékař: MUDr. František Trávníček Jiný

S panem doktorem Trávníčkem jsem velmi spokojená, vždy poradí, je pečlivý, jeho vědomosti na vysoké úrovni a je příjemný a vtipný.

Lékař: MUDr. Jan Menšík Jiný

Dobrý den, bohužel s panem Janem Menšíkem mám velmi špatnou zkušenost, už po několikáte. Pan doktor má neustálé špatné narážky na to, že bych měla otěhotnět, bohužel to podává, tak hloupým a za mě neprofesionálním způsobem. To že se vás zeptá, jak se máte, je sice moc pěkné, ale pak vám vlastně naznačí, že jste stará a měla byste rodit, aniž by se aspoň zeptal v jaké životní situaci se nacházím nebo jestli vůbec děti chci. Od svého gynekologa bych čekala šetrnější způsob, naznačení že by bylo fajn otěhotnět. Bohužel k panu doktorovi se už neobjednám. Byla bych ráda, kdyby se nad tím pan doktor zamyslel a pacientce, které je lehce po třicítce ( mimochodem první zkušenost s ním ohledně tohoto tématu jsem měla, když mi bylo 27 let) nenaznačoval tak hrubým způsobem, že je stará, myslím že všichni máme svých starostí dost a tento způsob jednání není dobrý.

Lékař: MUDr. Ludmila Kuklová Jiný

Mudr . Kuklová je velmi precizni a schopná lékařka , má úžasné chování k pacientovi, hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékařka s velkým L .” Neumím si představit jineho lékaře.

Lékař: MUDr. Ludmila Kuklová Jiný

Naprosto příšerná zkušenost. Paní doktorka je v ordinaci sama, takže ani hned nevíte, zda je lékařka nebo sestra, protože představit se Vám při první návštěvě nepovažuje za nutné, natož za triviální zdvořilost, je neskutečně neochotná, pomalá, s minimálním zájmem a potřebou vám pomoci. Více než dvouhodinové čekání i přes jasně daný termín objednání ji nestálo ani za omluvu či vysvětlení, třešničkou na dortu bylo předepsání léků, který v počtu tablet v balení vůbec neexistuje a paní Kuklová odmítla tento recept převystavit. Vrchol arogance. Dovolat se máte určitou šanci v přesně danou dobu, což je 10 minut denně pře zahájením ordinačních hodin, a je samozřejmě obsazeno. Všem, co by jen uvažovali o návštěvě tohoto zařízení, nohy na ramena, tady se pomoci a zájmu skutečně nedočkáte.

Lékař: MUDr. Hana Švorcová Jiný

Paní doktorka se zprvu tváří velice mile, ale opak je pravdou. Naštěstí jsem paní doktorku moc často nepotřebovala, ale když ano, což bylo většinou jednou za rok, tak to byla katastrofa. Nejen, že si za x let nedokázala zprovoznit email a nutila mne vše zasílat poštou, ale byla velice neochotná ve všech směrech. Když jsem potřebovala lékařskou prohlídku do nového zaměstnání, tak mě v telefonu okřikla, co si dovoluju naléhat na brzký termín, když je období chřipky (září 2018). Šla jsem tedy až za týden a paní doktorka vypadala, že mi potvrzení nechce ani dát. Upozorňuji, že byla naprosto prázdná čekárna a já donesla potvrzení zaměstnavateli se zpožděním nejspíš kvůli tehdá špatné náladě paní doktorky. Po incidentu s léky, kdy mně byly předepsané prášky na žíly, zatímco jsem měla problém s průduškama, jsem raději přestala k paní doktorce s běžnými nemocemi docházet. Takže za mou osobu velký vykřičník u této paní doktorky! Velice nedoporučuji a jednání této doktorky je alarmující!

Lékař: MUDr. Hana Švorcová Jiný

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, chodím k ní už11 let! Je velmi pečlivá a precizní. I bez asistence sestřičky všechno zvládá a bez zbytečného čekání!

Lékař: MUDr. Hana Švorcová Jiný

Velmi lidská doktorka, umí vyslechnout a vždy dobře poradí. Je vidět, že se stále vzdělává a je velmi pokroková. Na to, že nemá sestru, šlape ordinace jako hodinky (jediná nevýhoda je, že se telefonicky hned tak nedovoláte, ale musíte to zkusit víckrát). Paní doktorka však rychle odpovídá na emaily a dá se k ní objednat.

U
    Lékař: MUDr. Hana Švorcová preventivní lékařské prohlídky

V čekárně bývá plno, ale to už tak bývá u dobrých doktorů. Paní doktorka je moc milá, poradí a dává takové to pověstné něco navíc. Pro někoho to je úsměv, pro jiného podpora a pro dalšího odpověď mailem mimo ordinační hodiny. Já jsem spokojen.

Lékař: MUDr. Ľuboslava Erényiová Bolest od zad až k noze

Dobrý den, za mě také nedoporučuji. Byla jsem přiřazená k této paní paní doktorce z důvodu skončení mého doktora .Vživotě jsem nezabžila co u ní. Hodila mojí dokumentaci přede mě ,mávala mi s ní před obličejem. A co tam dělám.Tenkrát mě dost boleli záda, až noze. Chodila jsem k ní na obstřiky. Chování k lidem nehezké, dlouho u ní se čekání v čekárně.