Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (21)

MUDr. Jan Gerle Jiný

K panu doktorovi docházím mnoho let, vždy má ke mě velmi profesionální přístup. Předepsaná medikace funguje na výbornou.

Omran Zangi Jiný

Neco tak strasneho jsem jeste nezazil!! Arogantni lekar, ktery vysetri bez zajmu o pacienta, kteremu dava na jevo, jak ho obtezuje, ze prisel, behem 30 sec, to co ostatni delaji se snahou pomoci 20 min. Jednoznacne se takovemu cloveku, ktery se vydava za lekare vyhnete.

Klaudia Hálová – Karoliová Jiný

Po každé návštěvě-maximální spokojenost.Vždy odcházím s přesvědčením,že lékařka pro mé zdraví dělá vše,co je v jejich silách. Má moji absolutní důvěru.

MUDr. František Trávníček Jiný

Bohužel zkušenost s panem doktorem hrozná. Dnes 8.9. měl ordinovat do 12,00hod. Při příchodu v 11.20 byl na odchodu a se slovy co potřebujete nám sdělil, že máme přijít 2 týdny před plánovanou operací na předoperační vyšetření. Přicházely jsme přímo z ortopedie z nemocnice z Mladé Boleslavi se zprávou pro obvodního lékaře, kdy je sestřenice již téměř nechodící a jde na operaci s kolenem do Klaudiánovi nemocnice.

MUDr. Ľuboslava Erényiová Jiný

K paní MUDr. Erényiové chodím více jak 25 let. Jsem s ní velice spokojená. Vždy mne důkladně prohlédne. Podrobně mi vysvětlí mou nemoc a pošle mne k případnému potřebnému specialistvi. Všechny výsledky se mnou posléze projde a navrhne další léčbu. Nechápu kritiky, které jsou zde uveřejněné. Pravda je, že mi tyká, ale mně to naopak přijde příjemné takové kamarádské. Zatím ke mně byly ona i její sestřička velmi milé a vstřícné. Třeba uplatňují metodu, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Za mne je paní doktorka velký praktik a úžasný profesionál.

MUDr. Hana Švorcová Jiný

Po mnoha letech odcházím, nechci být nezdvořilý, ale už mi došla trpělivost. Jednání hraničící s neúctou k pacientovi. I tak přeji paní doktorce hodně štěstí a nebudu více specifikovat problémy s komunikací a způsobem objednávání ... .

MUDr. Pavel Fiala Jiný

Ještě jsem nenarazila na tak arogantního člověka, způsob komunikace absolutně postrádal důstojné zacházení, ohleduplnost i respektování přání pacienta. Doprovázela jsem špatně pohyblivého manžela již do mnoho ordinací, nikde nebyl s mým doprovodem problém. Mudr. Fiala mohl můj doprovod při vyšetření odmítnou slušně, nikoli hrubým a neomaleným jednáním. Ať je to jaký chce specialista, v tomto případě lidsky naprosto selhal.

MUDr. František Trávníček Jiný

S panem doktorem Trávníčkem jsem velmi spokojená, vždy poradí, je pečlivý, jeho vědomosti na vysoké úrovni a je příjemný a vtipný.

MUDr. Jan Menšík Jiný

Dobrý den, bohužel s panem Janem Menšíkem mám velmi špatnou zkušenost, už po několikáte. Pan doktor má neustálé špatné narážky na to, že bych měla otěhotnět, bohužel to podává, tak hloupým a za mě neprofesionálním způsobem. To že se vás zeptá, jak se máte, je sice moc pěkné, ale pak vám vlastně naznačí, že jste stará a měla byste rodit, aniž by se aspoň zeptal v jaké životní situaci se nacházím nebo jestli vůbec děti chci. Od svého gynekologa bych čekala šetrnější způsob, naznačení že by bylo fajn otěhotnět. Bohužel k panu doktorovi se už neobjednám. Byla bych ráda, kdyby se nad tím pan doktor zamyslel a pacientce, které je lehce po třicítce ( mimochodem první zkušenost s ním ohledně tohoto tématu jsem měla, když mi bylo 27 let) nenaznačoval tak hrubým způsobem, že je stará, myslím že všichni máme svých starostí dost a tento způsob jednání není dobrý.

MUDr. Ludmila Kuklová Jiný

Mudr . Kuklová je velmi precizni a schopná lékařka , má úžasné chování k pacientovi, hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékařka s velkým L .” Neumím si představit jineho lékaře.

Kontakt

Michnova 1622/4, Praha 149 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR