Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Poliklinika Michnova

Michnova 1622/4

149 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
12 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  N
  Lékař: MUDr. Ludmila Kuklová Jiný

  Mudr . Kuklová je velmi precizni a schopná lékařka , má úžasné chování k pacientovi, hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékařka s velkým L .” Neumím si představit jineho lékaře.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ludmila Kuklová Jiný

  Naprosto příšerná zkušenost. Paní doktorka je v ordinaci sama, takže ani hned nevíte, zda je lékařka nebo sestra, protože představit se Vám při první návštěvě nepovažuje za nutné, natož za triviální zdvořilost, je neskutečně neochotná, pomalá, s minimálním zájmem a potřebou vám pomoci. Více než dvouhodinové čekání i přes jasně daný termín objednání ji nestálo ani za omluvu či vysvětlení, třešničkou na dortu bylo předepsání léků, který v počtu tablet v balení vůbec neexistuje a paní Kuklová odmítla tento recept převystavit. Vrchol arogance. Dovolat se máte určitou šanci v přesně danou dobu, což je 10 minut denně pře zahájením ordinačních hodin, a je samozřejmě obsazeno. Všem, co by jen uvažovali o návštěvě tohoto zařízení, nohy na ramena, tady se pomoci a zájmu skutečně nedočkáte.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Hana Švorcová Jiný

  Paní doktorka se zprvu tváří velice mile, ale opak je pravdou. Naštěstí jsem paní doktorku moc často nepotřebovala, ale když ano, což bylo většinou jednou za rok, tak to byla katastrofa. Nejen, že si za x let nedokázala zprovoznit email a nutila mne vše zasílat poštou, ale byla velice neochotná ve všech směrech. Když jsem potřebovala lékařskou prohlídku do nového zaměstnání, tak mě v telefonu okřikla, co si dovoluju naléhat na brzký termín, když je období chřipky (září 2018). Šla jsem tedy až za týden a paní doktorka vypadala, že mi potvrzení nechce ani dát. Upozorňuji, že byla naprosto prázdná čekárna a já donesla potvrzení zaměstnavateli se zpožděním nejspíš kvůli tehdá špatné náladě paní doktorky. Po incidentu s léky, kdy mně byly předepsané prášky na žíly, zatímco jsem měla problém s průduškama, jsem raději přestala k paní doktorce s běžnými nemocemi docházet. Takže za mou osobu velký vykřičník u této paní doktorky! Velice nedoporučuji a jednání této doktorky je alarmující!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  J
  Lékař: MUDr. Hana Švorcová Jiný

  S paní doktorkou jsem velmi spokojená, chodím k ní už11 let! Je velmi pečlivá a precizní. I bez asistence sestřičky všechno zvládá a bez zbytečného čekání!


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Hana Švorcová Jiný

  Velmi lidská doktorka, umí vyslechnout a vždy dobře poradí. Je vidět, že se stále vzdělává a je velmi pokroková. Na to, že nemá sestru, šlape ordinace jako hodinky (jediná nevýhoda je, že se telefonicky hned tak nedovoláte, ale musíte to zkusit víckrát). Paní doktorka však rychle odpovídá na emaily a dá se k ní objednat.


  U
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Hana Švorcová preventivní lékařské prohlídky

  V čekárně bývá plno, ale to už tak bývá u dobrých doktorů. Paní doktorka je moc milá, poradí a dává takové to pověstné něco navíc. Pro někoho to je úsměv, pro jiného podpora a pro dalšího odpověď mailem mimo ordinační hodiny. Já jsem spokojen.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ľuboslava Erényiová Bolest od zad až k noze

  Dobrý den, za mě také nedoporučuji. Byla jsem přiřazená k této paní paní doktorce z důvodu skončení mého doktora .Vživotě jsem nezabžila co u ní. Hodila mojí dokumentaci přede mě ,mávala mi s ní před obličejem. A co tam dělám.Tenkrát mě dost boleli záda, až noze. Chodila jsem k ní na obstřiky. Chování k lidem nehezké, dlouho u ní se čekání v čekárně.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Fiala Bolest bederní páteře.

  Pan Mudr Fiala, ano milý, usměvavý, vždy dobře naladěn. Nabídl na bolestí v bederní páteří akupunkturu, mně nepomohla.Zaplatila 1500 Kč, zbytečně. Jinak pacienti se tam rádi vracejí.


  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Hana Švorcová

  Paní doktorka Švorcová je vynikající. Vyslechne, poradí, doporučí. Fakt to u ní nemá chybu. A k tomu vstřícné a milé chování.
  Eva Čákiová


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ľuboslava Erényiová prevence, nemoc, očkování atd.

  MUDr. Erényiová Luboslava - chodím k ní skoro 25 let, absolutní spokojenost, vynikající zkušený praktik a diagnostik, pečlivá, super! :)


  Došlo k chybě, zkuste to znovu