Liudmyla Ryboichuk, zubař Praha

Zubař Více

Stomatologická klinika Magic Smile

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Mým cílem je spokojený pacient s příjemným a bezproblémovým úsměvem. Toho lze dosáhnout pouze se zdravými zuby. Proto si Vám dovolím nabídnout ošetřen...

• Skřípání zubů
  • Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile

Milá,mladá,příjemná.Můžu jen doporučit.Ty co si myslí že ten kdo má delší zkušenosti praxe neznamená že je lepší.Opravdu za mně za jedničku.

Paní doktorka je velmi pečlivá a příjemná, je vidět, že své práci rozumí. Vždy jsem byla spokojena. Martina

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile

Velmi příjemný profesionální přístup, paní doktorka vždy vše vysvětlí, je pečlivá a moc milá. Doporučuji všem.

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile Zubni kaz

Velmi pečlivá zubařka, výborná komunikace,pohodová atmosfera ,rad se k ní budu vracet. Doporučuji všem.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• boli mně zub zanět tam neni ale zane vdicky na vecer a v noci se to rozboli ze se to neda vydrzet

Dobrý den! Mate v tomto zube zánět dřeně. Pro potvrzení tohoto diagnózu bych potřebovali navštívit zubaře, udělat rentgen zubu, endodonticky ošetřit kořenové kanálky. Samostatní noční bolest vždycky znamená zánět dřeně.

Dr. Liudmyla Ryboichuk

• 1. Mám zubní můstek a z jednoho zubu se mi odlepila sklovina a zůstal pod ní tmavý kov můstku. Moje zubní lékařka vyplnila vzniklou mezeru, ale po 4 měsících se mi opět odlepila. Je možno opravit jinak a třeba i u Vás? Jaká bude cena opravy?
    2. Mám obnažený krček zubu. Moje zubní lékařka obnažený krček vyplnila sklovinou, vydrželo však 4 měsíce. Je možno opravit jinak a třeba i u Vás? Jaká by byla cena?

Dobrý den! Co se týká opravy můstku - tak to vždycky je selhání opravy za několik měsíců. Příčinou mohou být různé faktoru. Řešení problém - zhotovit nový můstek, bohužel. S obnaženým krčkem situace jiná. To by šlo vyčistit kavitu zubu, a udělat plombu v ten zub. Cena za plombu 1080.0Kč, anestézie 120.0 nebo 85.0- závisí na tom, který to zub potřebujete opravit.

• Skřípání zubů
  • Zubní kaz