Liudmyla Ryboichuk, zubař Praha

Zubař Více

26 objednaných návštěv během 30 dní

Krškova 807/21, Praha 5, Praha
Zubní ordinace MilaDent

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Běžný termín Hrazeno pojišťovnou

Vstupní vyšetření Hrazeno pojišťovnou

Bělení zubů • 4 200 Kč +7 Více

Jmenuji se Liudmyla Ryboichuk. Studovala jsem v letech 2006 až 2011 na Univerzitě O.O.Bohomolce (Ukrajina). Od roku 2011 poskytují pacientům komplexn...

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně
  • Bolesti zubů

Ukončené školy

• 2006 - 2011 Kyjevská národní lékařská univerzita, Ukrajina
  • 2016 - UZNÁNÍ ZAHRANIČNÍHO VZDĚLÁNÍ A KVALIFIKACE V ČR, UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
  • 2019 - UZNÁNÍ ODBORNÉ ZPŮSOBILOSTI K VÝKONU ZDRAVOTNICKÉHO POVOLÁNÍ ZUBNÍHO LÉKAŘE NA ÚZEMÍ ČR, MZČR

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Ukrajinština,
  • Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 800 Kč

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Zubní ordinace MilaDent vstupní vyšetření

Hezká, nová ordinace se skvělou dopravní dostupností. Paní doktorka je moc milá, čekací doba žádná (byla jsem objednána na 8, hned na začátku ordinační doby :)).

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile

Milá,mladá,příjemná.Můžu jen doporučit.Ty co si myslí že ten kdo má delší zkušenosti praxe neznamená že je lepší.Opravdu za mně za jedničku.

Paní doktorka je velmi pečlivá a příjemná, je vidět, že své práci rozumí. Vždy jsem byla spokojena. Martina

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile

Velmi příjemný profesionální přístup, paní doktorka vždy vše vysvětlí, je pečlivá a moc milá. Doporučuji všem.

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile Zubni kaz

Velmi pečlivá zubařka, výborná komunikace,pohodová atmosfera ,rad se k ní budu vracet. Doporučuji všem.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

boli mně zub zanět tam neni ale zane vdicky na vecer a v noci se to rozboli ze se to neda vydrzet

Dobrý den! Mate v tomto zube zánět dřeně. Pro potvrzení tohoto diagnózu bych potřebovali navštívit zubaře, udělat rentgen zubu, endodonticky ošetřit kořenové kanálky. Samostatní noční bolest vždycky znamená zánět dřeně.

Dr. Liudmyla Ryboichuk

1. Mám zubní můstek a z jednoho zubu se mi odlepila sklovina a zůstal pod ní tmavý kov můstku. Moje zubní lékařka vyplnila vzniklou mezeru, ale po 4 měsících se mi opět odlepila. Je možno opravit jinak a třeba i u Vás? Jaká bude cena opravy?
2. Mám obnažený krček zubu. Moje zubní lékařka obnažený krček vyplnila sklovinou, vydrželo však 4 měsíce. Je možno opravit jinak a třeba i u Vás? Jaká by byla cena?

Dobrý den! Co se týká opravy můstku - tak to vždycky je selhání opravy za několik měsíců. Příčinou mohou být různé faktoru. Řešení problém - zhotovit nový můstek, bohužel. S obnaženým krčkem situace jiná. To by šlo vyčistit kavitu zubu, a udělat plombu v ten zub. Cena za plombu 1080.0Kč, anestézie 120.0 nebo 85.0- závisí na tom, který to zub potřebujete opravit.

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně