Lenka Fejfarová, praktický lékař Praha

MUDr. Lenka Fejfarová

Praktický lékař Více

9 názorů

Uložit


Adresa

K Šedivce 406, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
9 názorů

K
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již třináctým rokem a mohu o ní a jejímu přístupu k pacientovi mluvit jen v superlativech. Vždy milá, ochotná, pečlivá a pozorná. Doporučil jsem ji své ženě, která si ji také nemůže vynachválit, po čase svému strýci, kterému v jeho úctyhodných devadesáti letech, řečeno bez nadsázky, v podstatě vrátila zrak a mužské sebevědomí, nakonec i švagrová se svoji tetou a jejími dvěma sestrami se nechaly přesvědčit, po pětadvaceti letech opustily svého praktického lékaře a přestoupily k paní doktorce Fejfarové. A rozhodně toho dnes nelitují. Díky naprosto nadstandardní péči a přístupu k pacientovi, může dnes naše velká rodina žít kvalitním a plnohodnotným životem (včetně dnes již osmadevadesátiletého strýce) a strachu z nemoci se nemusí bát. Ví totiž kam jít, když se jednou za čas nějaká nemoc přeci jen objeví. Za tou, která slovem pohladí a povzbudí a tělesnou schránku nakonec vyléčí. Mohl bych toho ještě napsat mnoho o schopnostech (a nebál bych se říci dokonce i nadpřirozených) paní doktorky Fejfarové, ale jak známo, osobní zkušenost je nepřenosná a tak dost již slov, nechť se každý přesvědčí sám. Na závěr mohu již jen s klasikem ze Stratfordu upon Avon říci: "Mne jímá strach, když o tobě mám psát,vždyť skutky tvé dnes šíří slávu tvou, s tělem chorým však skromě chci vyznat, léčení tvé mu je úlevou."
Bylo by samozřejmě nefér, nezmínit se také o sestřičce. Vždyť i ona napomáhá v ordinaci vytvářet onu příjemnou až relaxační atmosféru. Také o ní mohu říci jen toto: "Milá, tichá, super pichá infúzie, injekcie, keď je pri mne znova dýcham, keď ju cítim, tak rád žijem." Karel Prosecký 1.4.2013


F
Ověřeny pacient

Ordinace:perfektní tým -paní doktorka a sestřička.Velmi profesionální s osobním přístupem ke každému pacientu.Odcházím vždy v lepší náladě.


Ověřeny pacient

I kdyz jsem ji zadal pouze o doporuceni k odbornemu lekari, u ktereho jsem byl jiz opakovane v minulosti, vse se snazila "vysetrit" sama. Ma podle me pocit, ze je ta nejlepsi lekarka a pritom nakonec sama zjistila, ze nema sanci cokoliv zjistit. Slo o vysetreni u neurologa.
K vybaveni ordinace se neda rict nic spatneho. Je skutecne na spickove urovni. To ale kvalitu lekare nedela, ze??


M

Zažila jsem mnoho obvodních lékařů,ale paní doktorka je špička a tak jsem se rozhodla ,že si tuto zkušenost nenechám jenom pro sebe,ale doporučím ji, Vám Všem. Na paní doktorku nedám dopustit,je velmi milá ,příjemná. Byla jsem u ní na injekci a odešla jsem s kompletní prohlídkou, včetně vyšetření EKG.To co v jiných ordinacích nebývá zvykem je u Mudr. Lenky Fejfarové samozřejmé a s úsměvem podané. Jelikož moje hodnocení je i hodnocením mojí maminky,která ve vysokém věku potřebuje více péče a vždy má slovo uznání k dokonalému vyšetření a maximální péči,rozhodla jsem se těchto pár vět napsat a poděkovat.
J.Kousalová


L

příjemná paní doktorka s profesionálním přístupem k pacientovi


M

Profesionální přístup k pacientovi, vybavená ordinace zdravotní technikou, profesionální přístup sestry.Pro to, aby zjistila další informace týkající se zdravotního stavu pacienta, neváhá ihned odesílat na doplňující specializovaná vyšetření. Pouze jediná "negativní" věc - plná čekárna pacientů. Kdyby byla prázdná, nebylo by asi možno napsat předešlé klady.


L

Velice příjemná paní doktorka s profesionálním přístupem k pacientům.


J

Nepoznala mi anginu. Co k tomu dodat?


J

Velmi profesionální chování, ordinace vybavená nejnovější technikou. Jako pacient se cítím rovnocenným partnerem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti