Lenka Fejfarová, praktický lékař Praha

MUDr. Lenka Fejfarová

Praktický lékař Více

K Šedivce 406, Praha
Praktický lékař pro dospělé

K paní doktorce chodím již třináctým rokem a mohu o ní a jejímu přístupu k pacientovi mluvit jen v superlativech. Vždy milá, ochotná, pečlivá a pozorná. Doporučil jsem ji své ženě, která si ji také nemůže vynachválit, po čase svému strýci, kterému v jeho úctyhodných devadesáti letech, řečeno bez nadsázky, v podstatě vrátila zrak a mužské sebevědomí, nakonec i švagrová se svoji tetou a jejími dvěma sestrami se nechaly přesvědčit, po pětadvaceti letech opustily svého praktického lékaře a přestoupily k paní doktorce Fejfarové. A rozhodně toho dnes nelitují. Díky naprosto nadstandardní péči a přístupu k pacientovi, může dnes naše velká rodina žít kvalitním a plnohodnotným životem (včetně dnes již osmadevadesátiletého strýce) a strachu z nemoci se nemusí bát. Ví totiž kam jít, když se jednou za čas nějaká nemoc přeci jen objeví. Za tou, která slovem pohladí a povzbudí a tělesnou schránku nakonec vyléčí. Mohl bych toho ještě napsat mnoho o schopnostech (a nebál bych se říci dokonce i nadpřirozených) paní doktorky Fejfarové, ale jak známo, osobní zkušenost je nepřenosná a tak dost již slov, nechť se každý přesvědčí sám. Na závěr mohu již jen s klasikem ze Stratfordu upon Avon říci: "Mne jímá strach, když o tobě mám psát,vždyť skutky tvé dnes šíří slávu tvou, s tělem chorým však skromě chci vyznat, léčení tvé mu je úlevou."
Bylo by samozřejmě nefér, nezmínit se také o sestřičce. Vždyť i ona napomáhá v ordinaci vytvářet onu příjemnou až relaxační atmosféru. Také o ní mohu říci jen toto: "Milá, tichá, super pichá infúzie, injekcie, keď je pri mne znova dýcham, keď ju cítim, tak rád žijem." Karel Prosecký 1.4.2013

F

Ordinace:perfektní tým -paní doktorka a sestřička.Velmi profesionální s osobním přístupem ke každému pacientu.Odcházím vždy v lepší náladě.

I kdyz jsem ji zadal pouze o doporuceni k odbornemu lekari, u ktereho jsem byl jiz opakovane v minulosti, vse se snazila "vysetrit" sama. Ma podle me pocit, ze je ta nejlepsi lekarka a pritom nakonec sama zjistila, ze nema sanci cokoliv zjistit. Slo o vysetreni u neurologa.
K vybaveni ordinace se neda rict nic spatneho. Je skutecne na spickove urovni. To ale kvalitu lekare nedela, ze??

Zažila jsem mnoho obvodních lékařů,ale paní doktorka je špička a tak jsem se rozhodla ,že si tuto zkušenost nenechám jenom pro sebe,ale doporučím ji, Vám Všem. Na paní doktorku nedám dopustit,je velmi milá ,příjemná. Byla jsem u ní na injekci a odešla jsem s kompletní prohlídkou, včetně vyšetření EKG.To co v jiných ordinacích nebývá zvykem je u Mudr. Lenky Fejfarové samozřejmé a s úsměvem podané. Jelikož moje hodnocení je i hodnocením mojí maminky,která ve vysokém věku potřebuje více péče a vždy má slovo uznání k dokonalému vyšetření a maximální péči,rozhodla jsem se těchto pár vět napsat a poděkovat.
J.Kousalová

příjemná paní doktorka s profesionálním přístupem k pacientovi

Profesionální přístup k pacientovi, vybavená ordinace zdravotní technikou, profesionální přístup sestry.Pro to, aby zjistila další informace týkající se zdravotního stavu pacienta, neváhá ihned odesílat na doplňující specializovaná vyšetření. Pouze jediná "negativní" věc - plná čekárna pacientů. Kdyby byla prázdná, nebylo by asi možno napsat předešlé klady.

Velice příjemná paní doktorka s profesionálním přístupem k pacientům.

Nepoznala mi anginu. Co k tomu dodat?

Velmi profesionální chování, ordinace vybavená nejnovější technikou. Jako pacient se cítím rovnocenným partnerem.