Praktická lékařka pro dospělé
Heydukova 10/412, Praha

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Nejlepší doktorka kterou jsem v životě potkal. Vše jasně vysvětlí a ve všem pomůže. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je inteligentní, rozumná a starostlivá, má lidský přístup k pacientovi, více takových lékařů. Doporučuji.

K paní doktorce jsem chtěla přejít po přestěhování na Palmovku. Hned po příchodu do ordinace se mi ovšem dostalo příjemného "Co tady chcete?". Po vysvětlení situace jsem byla prakticky poslána do háje s odkazem, že do ordinace nespadám a vůbec, že mají plno. Zvláštní, měla jsem za to, že "spádový lékař" už nějakou dobu neexistuje.
Plno chápu, ale způsob komunikace rozhodně ne.

Třešničkou na dortu bylo, když jsem paní doktorce řekla, že pán po mně mluví anglicky. "Tak to má tady smůlu".

Škoda, našla jsem ji tady podle dobrých recenzí, ale sama jsem měla poněkud jinou zkušenost.

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Ošetřující lékařka.

Spolehlivá, ochotná, znalá a velice slušná. Nestalo se , že by nepomohla. Jsem s ní velice spokojen. Jen více takových lékařů.

Paní doktorka je skvělá :) Dělala doktorku mým prarodičům, rodičům a teď i mě. Vždy mi pomůže, vše diagnostikuje a k tomu všemu je moc milá :) Teď se přestěhovala do nových prostor a je to tam mnohem hezčí, jen tak mimochodem ;)

C

Vždy příjemná, vstřícná a šikovná

Mila lekarka i sestra a nepodcenuje vase nazory, vzdy posle na odborna vysetreni a nic neponecha jen tak lezet. Vrele doporucuji.

Povrchní zájem o hlubší analýzu zdravotního stavu, nadměrné (několikrát do roka) předepisování antibiotik.

profesionalni, korektni a prijemna

Poradí,pomůže prostě doktorka jak má být i ze zlatým srdcem,váš pacient Karel Růžička