Ordinace praktického lékaře pro dospělé
M. Horákové 68, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním

K paní doktorce a k MUDr. Bláhovi chodím už několik let. Nikdy jsem si nemyslela, že je důležité mít dobrého praktického lékaře, ale je to tak. Jsem velmi spokojená.

V paní doktorce se snoubila příjemná, komunikativní povaha s otevřeností a profesionalitou. Preventivní prohlídka u ní ve srovnání s ostatními lékaři byla o skutečném zájmu o mou osobu - od osobního života po celkový zdravotní stav od dětství do současnosti. Musím říci, že s větším zájmem jsem se u praktického lékaře nesetkala. Navíc oceňuji, že jí můžu kdykoliv s jakýmkoliv problémem zavolat nebo přijít i bez objednání. Vřele doporučuji.

Nejlepsi pani doktorka. Profesionalni pristup. Jsem velmi spokojena.

Pan doktor i pani doktorka rozhodne ANO! A maji nejzlatejsi sestricku :) K.Vintrova

Paní doktorka Přibylová a pan doktor Bláha jsou nejlepší lékaři, s jakými jsem se kdy setkala. Nejen že jsme v jejich dobrých rukou celá rodina, ale spokojenost zní i od odborných lékařů, kteří chválí jejich komplexní a profesionální přístup.
Nemohu jinak než dát nejlepší hodnocení,poděkovat jim a dalším pacientům pouze doporučit! Pečlivost,starostlivost a lidský přístup k pacientovi. Znamenáčková

Máme v rodině zkušenosti s hroznými praktickými lékaři, tři roky jsem nešla k žádnému obvoďákovi a nakonec bylo potřeba a rozhodla jsem se dojíždět k pí. doktorce Přibylové, která vede ordinaci napů s panem doktorem Bláhou. Můžu naprosto doporučit, splňuje všechno co jsem si představovala pod pojmem praktický lékař, ba i navíc. Vše důkladně probere, promyslí, hledá příčiny, vyslechne si Vás, můžete jí sdělit jakýkoli problém a ona najde řešení. Snaží se maximálně vyjít vstříc a je úžasně ochotná a důsledná. Na hodnocení od 1-10 bych jí dala 20. Opravdu doporučuji. A sestřička taktéž velmi milá a ochotná.

myslím,že 5 hvězdiček zdaleka nestačí.
MUDR.Přibylová a MUDr.Bláha mě už několikrát zachránili ze zdravotních průšvihů,které jsem si,v několika případech, sama zavinila svým přístupem ke svému zdraví.Např.přecházením varovných signálů,všechno jsem řešila jen prášky na bolest.Přesná diagnostika.Rychlá spolupráce s odbornými lékaři.Osobní a vstřícný a milý přístup.
Myslím,že jejich maminka MUDr.Olga Bláhová,která se o mě starala od roku 1986,by na ně byla pyšná .
Tak nějak si představuji ,,rodinné,, lékaře...
Navíc jako bonus mají úžasnou sestřičku a příjemné prostředí v naprostém soukromí nových ordinací.
Eva Szocsová,nar.1959
Stupkova 2
Praha 7

Opravdový profesionál který ve své praxí prosazuje nejnovější poznatky moderní medicíny a zároveň je pozorný a příjemný člověk.
Jaroslava Romanova

Skvělý přístup. Pokud si nejsou jistí, raději odešlou ke specialistovi než aby "stříleli od boku".

Nejlepší!!!