Ordinace praktic. lékaře pro dospělé
Osvětová 887, Praha

Umístění: Ordinace praktic. lékaře pro dospělé Jiný

Skvělá lékařka, profesionální a empatický přístup je charakteristika MUDr. Kateřiny Kolkové , vynikající lékařky.

Paní doktorka je velice ochotná a vstřícná. Je to profesionál ve svém oboru. Vše se snaží vyřešit co nejpřirozenější cestou než hned používat léky a chemii, pokud to není nezbytné. Ochotně vše vysvětlí a poradí. Navíc se mi nikdy nestalo, že bych v čekárně čekala nějakou delší dobu. A i prostředí čekárny a ordinace je velmi příjemné. Stejně tak sestra je ochotná a milá.

Milá,umí naslouchat pacientovi,vstřícná,prostě lékařka na svém místě

Milé "Z": "~z. [dodano 2009-02-23 ..."

Jak lákavé, anonymní internet přece snese vše...

Katka Kolková je vyjímečná nejen přehledem v oboru, ale i svojí osobností. Léčí, a tak by to mělo u lékařů být, již svojí přítomností. Všechny obavy a chmury dokáže po chvíli rozehnat, vše vysvětlí (i dvakrát). Čekárna je na úrovni, příjemná, čistá a vůbec nemusíte čekat uvnitř, můžete počkat před ordinací. No, ale nebudu pokračovat, neb pak byste k ní chodili všichni... :-)

Velmi příjemná paní doktorka s profesionálním přístupem.

Profesionální paní doktorka,perfektní přístup k pacientovi,velice milá jako člověk.Velice doporučuji..

Velmi milá, ochotná. Maximálně vychází vstříc.

velice ochotna a znala doktorka s dobre vybavenou ordinaci