Praha 9 - Třeboradice
Tryskovická 9, Praha

Umístění: Praha 9 - Třeboradice Zdravotní obtíže

Přidávám se k negativním recenzím. Paní Knopová absolutně neví, co dělá. U ní je problém absolutně vše, dokud vás díky ní neodveze rychlá do nemocnice! Přesně jak se zde píše, její obvyklá věta zní: chcete neschopenku? V říjnu 2018 jsem k ní přišel s bolestí na hrudníku a stavem na omdlení, motání hlavy atd. Výsledek? Udělala mi ekg, vzala krev, změřila tlak a podle ní vše v pořádku, můžete jít! Aby mě okamžitě poslala na další vyšetření do nemocnice? Ani náhodou! 6.11. jsem skončil v nemocnici. Poté jsem si všechny doktory a vyšetření musel zařídit sám! Takže kdo se o sebe stará a chce bejt zdravej, ať vás sem nenapadne chodit. A když máte pochybnosti o jejím postupu, když je vám i nadále zle, hrozí vám policií???? někdo takový by měl vrátit diplom.

Umístění: Praha 9 - Třeboradice

Paní doktorku nedoporučuji. Na některé moje problémy reagovala stylem, že ona to má taky. Nakonec jsem si musela své problémy vyřešit sama. Ke mě se nikdy nechovala profesionálně, spíše s nadřazeností.

Umístění: Praha 9 - Třeboradice

Pani doktorka skvele zareagovala v krizove situaci a dle priznaku po telefonu rozeznala vaznost situace, prestoze na pohotovosti tuto vaznost nerozeznali a nechteli me prijmout. Poslala mi emailem doporuceni na neurologickou ambulanci s podezrenim na krvaceni do mozku, ktere se potvrdilo. Nikdy na tuto zkusenost nezapomenu a pani doktorce jsem za tuto pohotovou reakci velmi vdecna! Je to odbornik na spravnem miste. Dekuji!!

Paní doktorka, stále něco datluje do PC, než aby řešila mě jako mou osobu. Často se mě rovnou ptá rovnou, zda chci neschopenku a to ještě ani nestihnu říct, co mi je. Já bych chtěl spíše, aby mě léčila, stanovila diagnózu, a ne mě odlifrovala. Jediné pozitivum je, že jsem jednou nemusel platit poplatek, odpustila mi ho, protože jsem student.

K pani doktorce jsem chodila par let,ale kdyz jsem jednou za cas mela problem nebyla jsem spokojena. Na jednoznacnou anginu jsem dostala paralen a kdyz jsem tam kvuli horeckam musela druhy den,dala mi antibiotika,ktera nezabrala.Tudiz jsem tam musela dalsi den znova a nemoc se mi protahla zbytecne.Navic pokud je pred vami pacient se slozitejsim pripadem,nebude vase problemy vnimat.Je nemluvna,takze se musite stale ptat. Pise nekdy az moc medikamentu na banalni onemocneni a naopak. Co se ji neda vytknout je peclivost a posila vas se vsim k odbornikovi,napr. s nachlazenim pujdete urcite na rentgen dutit.Takze doporucuji pro ty,kdo radi vysedavaji po cekarnach a nasledne berou spoustu leku,nez se zbavuji priciny nemoci.

Prijemna a profesionalni lekarka, jez mi vzdy pomohla

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vždy přistupuje ochotně s úsměvem. Je pečlivá co se týče léčby a že já jsem nebyle jednoduchý pacient s né tak častou diagnózou, spíše neobvyklou skoro neznámou, ale po její péči jsem se vyléčila. Mám k ní velkou důvěru a moc děkuji za to, že taková paní doktorka vůbec existuje a já k ní můžu chodit. Všem moc doporučuji.

Velmi dobrá lékařka.Ani lekařka v ordinaci šefa lekařské komory se všemi možnými přístroji nedokázala rozpoznat trombozu a to je specializovaná ordinace. Paní doktorce Knopove mužu jen poděkovat. Chodíme k ní celá rodina a je úžasná. Poctivějšího lékaře jsem nepoznala. Martina K.

Vynikající a sympatická lékařka. Mám k ní plnou důvěru.

Nikdy jsme s manželem neměli s paní doktorkou žádný problém. Vždy vyslechla, vstřícná byla, poradila, dobře zaléčila. Nemůžeme si jí vynachválit. Paní doktorku můžeme jen doporučit.