Ordinace PL pro dospělé
Ke Kinu 7/159, Praha

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

paní doktorka je příjemná, trpělivá, vždy ochotná pomoci co nejlépe. Jsem její pacientkou celou dobu co převzala praxi po dr. Svobodové a nikdy jsem nebyla nespokojená.

Ordinaci paní doktorky Auzké navštěvuji již několik let a pokaždé jsem se setkala s velmi vstřícným a profesionálním přístupem. Paní doktorka na mě působí jako velmi empatická lékařka, pečlivá, která pro mě vždy s rozvážností určí nejvhodnější způsob léčby problému, s nímž přicházím. I současná sestřička je velmi sympatická a ochotná. Odběr krve, který normálně celkem špatně snáším, s ní proběhl tak rychle a bez problémů, že jsem ani nepostřehla, že už to mám za sebou. V současné době také oceňuji oddělené prostory sestřičky a lékařky, čímž je zajištěna pacientovi větší diskrétnost, navíc ze zadní místnosti paní doktorky není slyšet komunikace až do čekárny.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé

Paní doktorka je neuvěřitelně nepříjemná. Nejdřív mi řekne, že mi dá antibiotika a pokud vyjde v kultivaci, že se do nich netrefila, tak že mi dá jiné. Pak jí teda volám jak to dopadlo, tak mi řekne, že je to špatný a mám si dojet pro antibiotika, tak jedu v domnění, že mi dá teda jiné, a když přijedu, tak mě seřve, že už antibiotika mám, tak co tam dělám, a že si nemůže pamatovat, jestli mi už nějaký dala nebo ne, místo toho, aby se koukla do karty. Jinak na veškeré dokumenty jako výpisy ze zdravotní dokumentace, prohlídky kvůli řidičáku nebo kvůli přihlášce na vysokou školu, čekačka 1-2 měsíce. Pravidelně mám zánět močovýh cest a jediné co, tak mě cpe antibiotiky a pořád mi opakuje, že mám hodně pít, víc nic. Za mě absolutně neprofesionální. Již si hledám jinou lékařku.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Nemoc

Paní doktorka je opravdu nepříjemná a to poslední dobou při každé návštěvě, hodinu před koncem pracovní doby vás vyhodí co tam chodíte a pokud čekáte klidně hodiny dvě a nedojde na vás řada do konce pracovní doby tak vám oznámí že vás již nepřijme.již k ní raději nechodim

Umístění: Ordinace PL pro dospělé

Paní doktorka Auzká je úžasná lékařka. Pacient je pro ni na prvním místě a vždy se snaží maximálně vyjít vstříc a najit všechna dostupná řešení vašeho problému. Navzdory množství pacientů, které denně ošetří, jsou paní doktorka i sestřička vždycky ochotné pomoci v každé situaci a hlavně přátelsky a s úsměvem. Děkuji

Profesionální přístup, ochotná a milá paní doktorka

Velice milá pani doktorka,profesionalní přístup,ochotná.

Neuvěřitelně milá a schopná doktorka, která skutečně ovládá široké spektrum způsobů vyšetření, nepoznal jsem zatím lepší za svůj relativně dlouhý život. děkuji

Velmi dobrá lékařka

Profesionalni, mila, vzdy hleda nejvhodnejsi reseni na konkretni potize. Zadne vycitky ci arogance narozdily od vecne nastvane se tvarici sestry