Ordinace pratického lékaře

9:00 – 12:30 Pouze pro objednané pacienty
Úterý
...

Umístění: Ordinace pratického lékaře Jiný

Velice nepříjemný lékař. Přišla jsem s bolestmi břicha, protože moje doktorka tam nebyla. Lékař mi sdělil že co mu je do toho ať si počkám na svoji doktorku a kouknul na mě zdálky a když se to zhorší mám jít na pohotovost. Příšerný jednání nelidský a neprofesionální přístup.

Umístění: Ordinace pratického lékaře Jiný

K panu doktorovi Korbelovi chodím již více než 25 let. Je to přímý člověk, což některým lidem nemusí vyhovovat, a taky soudě dle jiných komentářů nevyhovuje. Mně to však vyhovuje maximálně. Za celou dobu, co k němu chodím, nemám absolutně žádný problém s jeho přístupem ani léčbou, vždy mi vše pečlivě vysvětlil, byl empatický, vyřešil můj problém. Nedám na něj dopustit. Je to zdaleka nejlepší praktik co jsem kdy měl a o jakém jsem kdy slyšel. Až jednou půjde do důchodu, budu mít velký problém najít tak skvělého lékaře. Martin Domsa

Umístění: Ordinace pratického lékaře Jiný

Lékař a jeho zdravotní sestra, toho času manželka, se chovají k pacientkám hrozně, a doslova si na ně vylévají vztek. Lékař řval sprostě na moji matku v seniornim věku, přímo na chodbě, a to zcela bezdůvodně, respektive asi pro to, že se právě nepohodl s paničkou

Umístění: Ordinace pratického lékaře Jiný

Chodím k němu léta, je skvělý diagnostik, lidsky velmi přístupný. Považuji ho za rodinného lekare. Vždy nám pomohl.

Umístění: Ordinace pratického lékaře Jiný

když jsem před léty k němu začala chodit, také mě znejišťovaly trošku některé názory na něj. Ale zjistila jsem, že pokud je na někoho "ostřejší", je to proto, že nedodržuje léčebnou dohodu, dochvilnost a pravidelnost. Ale ne pro jeho pohodlí, ale pro zdraví a úspěch léčby u pacienta. Já se bohužel odstěhovala 300 km daleko, tak již u něj nejsem. Ale díky němu, jeho vysokým diagnostickým schopnostem, empatii a pečlivost dokázal objevit mohou záludnou nemoc a navíc nedělal kolem toho tanečky a hovořil se mnou s citem, ale jasně o mých vyhlídkách a co bych měla podstoupit a kam jít.

Umístění: Ordinace pratického lékaře Jiný

Pan doktor Korbel je doslova našim rodinným doktorem. Profesionální, empatický, je radost se za nim občas přijít podívat :))

Vynikající diagnostik a praktický lékař s velkou praxí a empatickým přístupem k pacientovi. Pacient jistě také ocení dobrou organizaci ordinačních hodin - možnost objednat se na konkrétní hodinu. Pak není nutno vysedět celé dopoledne v čekárně, jak je ještě stále běžné v některých ordinacích.

K panu doktorovi chodím již více než 20 let a stěžovat si opravdu není na co. A pokud mu někdo vytýká, že občas nemá náladu? A jsme snad jiní. Nejsme. Takže podstatná je zejména profesní kvalita a ta tam jednoznačně je. A co té lidské týká, ta je tam nepochybně také. A za sebe jen moho dodat, že až se pan doktor rozhodne jít do důchodu, tak najít druhého takového lehké nebude,

Podle mého názoru, je velmi důležité chování lékaře ke svým pacientům. Z tohoto hlediska se přikláním k níže vyjádřenému názoru. Pana doktora Korbela hodnotím jako nepříjemného, arogantního, neempatického člověka. Nelíbí se mi jeho povýšenecký způsob komunikace se mnou jako s pacientem. Já rozhodně lékaře změním.

Pan doktor je velmi arogantní, stejně jako jeho sestra (která je s ním v příbuzenském vztahu). Často je jeho chování až hrubé - pokládání telefonu, skákání do řeči, nesdělení zdravotních informací samotnému pacientovi! apod. Dlouho jsem si říkala, že se to dá vydržet, že je taky jenom člověk, ale nedá! Změnila jsem lékaře, doporučuji všem, kteří se rozhodují, udělat to co nejdříve a na nic nečekat. Nyní jsem u lékaře, ke kterému se nebojím jít ani mu zavolat, prostě úplně jiný přístup......Lituji jediného, že jsem to neudělala už dávno! Krásný den všem....