MEDICIMAN s.r.o., praktický lékař
Suchdolské náměstí 7/445, Praha

Umístění: MEDICIMAN s.r.o., praktický lékař Jiný

Od covidu už pan doktor prakticky neordinuje jinak, než po telefonu. Naposledy jsem volala, abych se objednala na návštěvu. Sestřička se mne zeptala na příznaky (kašel, rýma, teplota atd.), co jsem dosud užívala a jak to (ne)zabralo a následně, místo aby mi sdělila termín, kdy mohu přijít, mi sdělila diagnózu a řekla, že mi pan doktor pošle e-recept na antibiotika. Jinak dlouhodobě trpím nedostatkem železa - to pan doktor nikdy nevyšetřoval, jen mi předepisoval tablety železa, příčinu nehledal. Když jsem žádala o fyzioterapie kvůli bolestem krční páteře a migrénám, řekl, ať beru týden 2x denně ibalgin a bude to dobré. Pokaždé, když jsem zmínila fyzioterapie, tvářil se, jako by je měl hradit ze svého, kdyby mi je předepsal. Byla jsem nucena změnit lékaře, tento přístup není možný. Obzvlášť vyšetřování (sestrou) po telefonu!

Umístění: MEDICIMAN s.r.o., praktický lékař Jiný

Pan doktor je se vším hned hotov, když tedy do ordinace vůbec dorazí. Několikrát se mi stalo, že pan doktor změnil ze dne na den ordinační hodiny a nedal to nijak jinak vědět než že přilepil oznámení na dveře ordinace. Většinu času ordinuje spíše po telefonu. I když je podle ordinačních hodin otevřeno je dost pravděpodobné že ordinace nebude dalších 30 minut otevřena a po otevření budete dalších 30-40 minut čekat až pan doktor dorazí. Nemluvím o plné čekárně, to je tak na půl dne i když jste objednání. V ordinaci není možnost platit kartou. Poplatky (způsobilost k řízení, potravinářský průkaz atd.) jsou většinou o 100-150 Kč vyšší než je standard. Za mne nedoporučuji.

Chci poděkovat za profesionální péči. Čekal jsem v čekárně a zjistil, že do Suchdola k lékaři jezdí lidé ze všech částí Prahy i mimo Prahu. S doktorem i sestřičkou jsem velice spokojen.

Pana doktora jsem si vybral sám, dle recenzí. Přihlásil se k němu a na začátku jsem byl docela spokojený. Lékaře jsem všeho všudy navštívil cca 3x. Po té třetí návštěvě jsem se však odhlásil a našel si jiného praktického lékaře. Šel jsem za ním s bolestí zad, která mě trápila již delší dobu. Objednal jsem se telefonicky na určitou hodinu, ale....pan doktor přišel o 45 min. později, pořadí se už moc nedodržovalo a nakonec mě v ordinaci vyšetřovala nějaká paní a ani nevím, zda to byla doktorka, nebo jen sestra, nebo nějaká studentka??? Po nějaké době doktor Čupka přišel, kouknul letmým pohledem do počítače, s čím tam přicházím a hned "dejte mu prášky a za týden ať přijde, když ho to bude ještě bolet". Příště jsem si přišel už jen pro mé papíry. Nový doktor mě ochotně vyšetřil, poslal na další vyšetření a rehabilitaci. Bohužel pane doktore, ale hodnotím velmi špatně a vaše příjemná paní sestřička to nezachrání.

Nejhorší přístup k pacientům jaký jsem kdy zažil. Po 4 hodinovém čekání jsem byl předběhnut pánem, který se objednal telefonicky z ordinace. Když jsem se ohradil, proč byl pán upřednostněn, bylo mi řečeno že se objednal ráno. Telefonickou objednávku učinil pán poté co zjistil, že je v ordinaci 6 pacientů. Po hádce s tímto doktorem a planých odůvodněních proč mě nemohl vzít, když jsem byl na řadě jsem znechucen odešel. Když se díte v ordinaci a pan doktor upřednostní lidi, z kterých mu kápne více peněz a nebo kdo je jeho kamarád není přístup lékaře, který by měl míti licenci na ošetřování lidí. Myslím si, že by o mě bylo lépe postaráno naproti ve veterinární ambulanci.

Jsem velice ráda, že mohu, já i moje rodina, chodit právě do ordinace pana doktora Čupky, je to opravdu praktický lékař, vše pěkně s úsměvem a důrazem vysvětlí, má velmi lidský přístup. Sestřička velice milá, příjemná. Celkově to tam působí v rodinné atmosféře. Doporučuji!

Pan doktor je sice velmi příjemný, ale o jeho medicinském umění dost pochybuji. Mé pochybnosti jsou založeny na mých praktických zkušenostech. Mé návštěvy byly jen kvůli zánětu hrtanu a přetrvávajícím kašli. Vždy jsem dostala anitibiotika bez jakéhokoli výtěru z krku, či odběru krve, pouze s vysvětlením, že přetrvávající kašel je nutný léčit antibiotiky. Samozřejmě se jednou stalo, že mi antibiotika vůbec nezabrala. Při užívání antibiotika již jsou výsledky (výtěr, či krev) zkreslené, takže pak mi jen nasazoval další a další antibiotika. Celkem jsem měla čtvery během třech týdnů. Skončila jsem u něho s bolestmi plic - zpočátku jen při kašli, pak i při samotném dýchání. Po několika mých žádostech mě poslal na plicní, kde mi zjistila paní doktorka astma. Paní doktorka byla léčbou pana Doktora tak překvapena, že mi doporučila ať k němu už nejdu a najdu si jiného doktora.

K Panu doktorovi chodim od te doby , co zacinal zaskoky za Mudr.Majerovou, pak jsem byla rada, ze ma karta zustala u nej, vzdy prijemny, ochotny, vyslechne a hlavne lidsky pristup , je to opravdu Pan Doktor.Sestricka skvela tez .Neznam lepsiho doktora.

Personál této ordinace - super, DOPORUCUJI

v této ambulanci jsem opravdu spokojen - příjemné prostředí i lidi(tedy personál). Navic mají značně široké další služby a poradny - skutečně zajímavé, že u praktického lékaře se věnují i estetice, hubnutí a odvykání kouření (to mám již úspěšně za sebou). Karel