Ordinace praktického lékaře
Mílová 5/A2/635, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Jsem u paní dr. registrovaný řadu let a jsem maximálně spokojený. Paní doktorka je velmi pečlivá, snaží se pomoct vyřešit zdrav. problém, vyžaduje pravidelné kontroly a prevenci, žádanky ke specialistům nejsou problém.

U této paní doktorky jsem zaregistrovaný řadu let a mohu jen doporučit.Skvělá lékařka.A s negativním přístupem sestry k pacientům jsem se také nikdy nesetkal..DOPORUČUJI.

Paní doktorka je bez komentáře!! Rýma? Rakovina? Dáme Paralen, razítko a nashledanou.
O sestře která sedí, poslouchá vaše problémy, skoro ordinuje sama, o té ani nemluvím...
Co je to s váma pani doktorko?? máte pomáhat a né se tvářit že si člověk vymýšlí když k vám přijde s bolestí!!!

paní doktorka je absolutně jedna z nejhorších lékařů, které jsem kdy navštívila. Většinou ordinuje již ode dveří. Je schopná vyléčit maximálně chřipku. Sestřička je velmi nepříjemná a neochotná. Nejčastěji se ptá pacientů již v čekárně s čím přicházejí ... Bohužel rozhodně nemohu doporučit.

S paní doktorkou vycházím dobře a vše co jsem potřeboval, tak bylo zdárně dořešeno.

Byla jsem u ní jen jednou a to zaregistrovat se, od té doby už jsem tam nešla protože,
sestra na chodbě hlásila (přede všemi čekajícími), že jeho moč je v pořádku a že mu ještě odebere krev ať jde dovnitř. (proč si ho tedy nejdříve nepozve a pak mu má sdělit výsledky, ne?)... Doktorka zvelda hlavu a pozdravila mě až na moje druhé hlasité "dobrý den". Když jsem jí pak řekla, že si zavolám, abych se k ní objednala na preventivní prohlídku, tak mi řekla, že to není potřeba, jestli mi nic není... od čeho je prevence

Velmi pečlivá,ochotná,vstřícná a příjemná lékařka i sestra.Chodíme k ní téměř celá rodina a jsme opravdu spokojeni.Jen díky své pečlivosti dokázala odhalit v počátku těžkou nemoc a odeslat nás k odborníkům,kde byla zahájena včasná léčba.Doporučuji!!

Velmi příjemná a pečlivá lékařka.Jsem s ní naprosto spokojená,chodí k ní celá má rodina.Mohu jen doporučit.

Diagnózu si povětšinou dělám už sama ... ale je příjemná a předepisuje mi kvalitní léky.