Praktický lékař pro dospělé
Vídeňská 1083, Praha

Ordinacni hodiny: Po 7:30 - 12:30 Út 7:30 - 12:30, 13:00 - 15:00 St 13:00 - 19:00 Čt 7:30 - 12:30, 13:00 - 15:00 Pá 7:30 - 12:30

Paní doktorka je velice milá, příjemná, profesionální, zkušená a vždy ochotná pomoci. Po dlouhé době jsem k ní opět zavítala a musím říct, jaký byl pro mne šok setkání se zdravotní sestřičky (která je nová, před dvěma lety byla jiná). Tak arogantní, nepřátelskou a vyčítavou paní (třebaže je tak mého věku) jsem už velmi dlouho nepotkala. Vše začalo, že si v přítomnosti své nadřízené (lékařky) a pacienta začala řešit soukromý telefonní hovor, budiž. Velice jsem se bála diagnózy, ale místo slov uklidnění se mi dostalo (a nikoliv od lékařky, ale od zdravotní sestry!) poznámek hraničící s urážkami, neustálým napadáním, co se jí na mám chování nelíbí atd. Vzhledem k mému zdravotnímu stavu jsem nečekala, že by se do mě někdo takto "pustil"... Paní doktorky si velice vážím, ale ordinaci lékaře bohužel tvoří i zdravotní sestřička.

Velmi dobrá lékařka, vždy vyřeší daný problém. Jedině snad mne nesprávně informovala o odběru vzorku na parazitologický rozbor a neměla k dispozici odběrový materiál, nicméně mne na to předem upozornila a vše jsme vyřešili v laboratoři. Sestřička je taky super správná! Takže díky!

S paní doktorkou jsem maximálně spokojen.

Co se týče odborných znalostí paní doktorky, tak nemám výhrady. Jen by možná občas mohla trochu změnit svůj přístup k pacientům. Velmi často má špatnou náladu. Několikrát se mi stalo, že zlehčovala moje potíže a nedokázala pochopit, že mě ovšem stávající situace obtěžuje a chci ji řešit. Nakonec ji vždy řešila a vyřešila, ale šlo by to jistě i trochu lidštěji.

Super doktorka!

velmi osobny pristup, pani doktorka je velmi pecliva, i ked nekdy nema zrovna dobru naladu, ale to je jenom obcas a da se to chpat tim ze ma opravdu hodne pacientu ktorym se skutecne venuje!!!

Zodpovědná, vstřícná a příjemná paní.

S pani doktorkou i se sestrickou jsem byla vzdy velmi spokojena. Pokazde mila, vstricna pokud se ji neco nelibi, posle Vas na vysetreni.Kdyz jsem po dobu kojeni marodila, nasla mi leky, ktere se daji behem kojeni uzivat. VSEM VRELE DOPORUCUJI!!

Pani doktorka je veľmi milá a príjemná pani. Čo sa týka odbornosti tiež nemám žiadne výhrady. Vždy človeka vypočuje, nič neodflákne a zaujíma sa o pacienta. Som s ňou maximálne spokojná.

Je to moje zlatíčko a vděčím ji za dobré zdraví, o které dlouhodobě pečuje.