Ordinace PL pro dospělé
Lazarská 7, Praha

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka je skvělá empatická lékařka a neuvěřitelný diagnostik! Pokud máte problém a nikdo Vám neporadí, tak doporučuji navštívit paní doktorku!

MUDr. Jitku Sedláčková se velmi zhoršila. Stala se z ní neochotná náladová a zlá paní doktorka, která když je pacient dlouho oprávněně nemocný, tak z něho dělá simulanta a zesměšňuje ho.
Nevím, co se s paní doktorkou stalo, ale taková před 20 lety nebyla, silně se zhoršila. Je miz toho smutno.Dana

Paní doktorka Sedláčková je vynikající odbornice a empatický a vlídný člověk. Hana Rychetníková

Paní doktorka Sedláčková mi byla doporučena a byla jsem mile překvapena její ochotou a laskavostí, to samé jsem našla i u sestřičky. Ráda bych se podělila o můj názor, že kdykoliv jsem potřebovala pomoci, vždy byla vstřícná a profesionální. Jsem ráda že jsem její pacientkou a přeji jí hodně zdraví..Děkuji, Porzerová

Paní doktorka Sedláčková je velmi vstřícná, ochotná, laskavá, s citem pro pacienta. Výborně dokáže určit diagnozu pacienta a hlavně, skvěle léčí. Nenašla jsem lepší lékařku a pokud to bude možné, nevzdám se jí. Přeji jí pevné zdraví a hlavně aby ještě hodně dlouho byla mou lékařkou. Moc jí děkuji - Hana Podlešáková

Paní doktorka mě má v péči posledních 10 let a vždy přesně dokázala diagnostikovat problém, vyléčit, případně odeslat k tomu správnému specialistovi. I přístup sestry mi přijde velmi vstřícný a profesionální. A když už musím k lékaři, jdu tam rád, protože vím, že jsem v dobrých rukou. J.

Jsem velice překvpená slabým hodnocením :-O
Za sebe musím potvrdit, jak už tady psali jiní přede mnou, že měla vždy dobrou diagnostiku a vždy mě poslala na další vyšetření tam kam bylo potřeba.
Z mé strany naprostá spokojenost.

Velmi dobrá lékařka, příjemná sestra a celkový přístup.

senylní, nepružná,arogantní,neetická, neochotná, zlá.

Tato pani doktorka by bohužel již měla odejít do důchodu a nezabírat místo jiným mladým a pružným doktorům. Bohužel s ní mám velice špatnou zkušnost.
Jsem s pozdravem Markéta Jiránková, dcera její pacientky Smékalové Libuše, která je u pani doktorky 20 let zaregistrována a když maminka, které je 57 let a je na konci své cesty potřebuje její péči, tak je vše na co má nárok problém. Jedná se o to, že by milá pani doktorka musela vyplnit formulář a požádat o zvýšení limitů na ni.
Je mi z pani doktorky velice špatně.
Markéta Jiránková

Ráda bych hodnotila dobře pí MUDr. Jitku Sedláčkovou, u které jsem byla v registraci téměř 3O let. Do r. 2007 jsem byla velmi spokojená, ale bohužel došlo k něčemu, čemu nerozumím a trápím se tím dodnes.
V posledních letech, kromě řešení mých ne velkých zdravotních problémů mě pí doktorka posílala, vzhl. k mému věku, na každoroční celkové interní vyšetření, které jsem absolvovala a poté výsledky předávala pí dr. Sedláčkové. Po int. vyšetření v r. 2007 jsem se chtěla objednat s výsledky k pí doktorce s tím, že jsem měla nález na srdci a k následnému léčení. Jaké však bylo moje překvapení, když mi sestra od pí dr. Sedláčkové sdělila, že už k pí doktorce 2 roky nepatřím.
Nepomohlo mi ani to, že jsem cca před pěti měsíci byla na injekci proti tetanu, předtím na předoper. vyšetření, atd. Chtěla jsem vysvětlení od pí doktorky, proč po 3Oti letech mám zrušenou registraci. Věřila jsem, že dostanu odpověď "promiň, sestra se pouze zmýlila". K mému překvapení jsem se však dozvěděla "nezlob se, ale byl to příkaz OZP". Ihned jsem si jela tuto odpovědˇ ověřit na OZP, kde jsem se dozvěděla, že OZP nerozhoduje o tom, kterého lékaře si pacient vybere. Když jsem to pí dr. Sedláčkové řekla, dostala jsem zase jinou odpověď "nepatříš ke mně, protože máš jiného lékaře, kde jsou tvoje lékař. záznamy". Pochopitelně jsem si ihned ověřovala proč mám kartu u uvedeného pana doktora. Tam jsem se dozvěděla, že tam nemám ani kartu, takže proč bych tam měla mít veškeré záznamy.
Když jsem se snažila domluvit s pí dr. Sedláčkovou, bohužel jsem mohla mluvit pouze se sestrou, která mi řekla, "karta u nás není a nové pacienty neberem, protože máme plno". Poslala jsem proto doporučený dopis pí dr. Sedláčkové, že žádám o svoji dokumentaci a asi po 14ti dnech jsem ji obdržela. Dodnes se tím trápím, protože jsem věřila, že na stáří budu mít lékařku která mě zná a zná i moji rodinu. Nikdy jsem nepředpokládala, že lékařská etika nefunguje.Je mi to nepříjemné, protože všude po mně chtějí OL, ale bohužel. Neznám důvod, proč k tomuto došlo, ale nevnucuju se a ani se nedoprošuji. Naštěstí s mým zdravím to
zatím není tak špatné.I když mi bylo mnohdy doporučováno, abych to řešila stížností, neměla jsem nikdy nervy na nějaké dohadování. Protože je tady ta možnost hodnocení lékaře jsem ráda, že jsem se po dvou letech mohla se svým problémem svěřit i když vím, že křivda bolí a bohužel nedá se ani zapomenout.Janatová