Jitka Pečírková (Horníková), praktický lékař Praha

MUDr. Jitka Pečírková (Horníková)

Praktický lékař, Internista Více

25 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bechyňova 3/2571, Praha
NEFROMED s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

Lékařka, jenž se o problematiku nemoci zajímá skutečně do hloubky. Antibiotika se tu nerozdávají jako bonbony a přístup k pacientovi je skutečně profesionální.


J
Ověřeny pacient

Lékařka bez jakékoli empatie, při většině návštěv působyla nervozním až nevrlým dojmem. To že si pacient nejde k lékaři jen pro léky ale i pro podpru a radu, tato "dáma" nikdy nepochopí. Slova jako "nedivte se když jste tak tlustej..." by z úst lékaře asi vypadnout neměla (dá se sdělit i slušnější formou). Její odpornost nemám jako laik jak hodnotit, ale přístup k pacientovi jsem horší nezažil! :(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Velmi dobrá. Komunikace bez problémů, akceptuje i nápad z mé strany. Jsem ráda, že ji mám.


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka Horníková je naprosto báječná.Zaregistrovala se u ní i má dcera,kterou dlouhou dobu trápily problémy s motáním hlavy, třesem,rozmazaným viděním a celkovou slabostí.Ochotně jí udělala všechny vyšetření,takže už jsme trochu v obraze.Vždy se snaží s maximální trpělivostí vše vysvětlit a nic nepodcení.Moc díky a všem vřele doporučuji.


K
Ověřeny pacient

S paní Doktorkou jsem velice spokojen - je velmi důkladná, pružná, vstřícná, dovede poradit. Navíc má sympatický lidský přístup, je usměvavá a optimistická. Mimo jiné mi nalezla a vyléčila nemoc, o které jsem neměl vůbec ponětí, že existuje a které by si zřejmě ani většina lékařů nevšimla. Vřele doporučuji !!


Jsem maximálně spokojena, veli a vřele doporučuji!!!!!! :-D Paní doktorka je důkladná a pozorná a to vše s úsměvem. To se dnes moc nevidí. Bohužel.


Je moc Sympatická mladá lékařka s lidským přístupem, ale jen paní sestřička není v dobré náladě


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná, důkladná, vstřícná, otevřená - vždy mi byla maximálně nápomocná, pěkně si i zavtipkujeme, jako třeba teď nedávno o hubnutí ze strtesu před zkouškami, ale přece mi nechala krev zkontrolovat úplně na všechno, co kdyby to náhodou nebylo stresem. Nikdy jsem k ní nebyla objednaná, ale také jsem nikdy nemusela čekat víc než hodinu, většinou jdu na řadu během 15 minut. Jen paní sestřička není vždy zrovna v dobré náladě, což dokáže dát pacientům pěkně najevo nepříjemnou úsečností a boucháním dveřmi, ale zas jí s paní doktorkou pěkně ladí jméno, takže promíjí se. (Horníková - Dolejší)


velmi ochotný a vstřícný lékař


Byl hodný a rychlý, i sestřička byla velmi pozorná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti