Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Poliklinika Senovážné náměstí Preventivní prohlídka

MUDr. Čížek je (bohužel) naším podnikovým lékařem. Při pracovně preventivní prohlídce mi ani nezměřil tlak, natož aby alespoň reagenčním papírkem přezkoumal moč. O ostatních náležitostech preventivních prohlídek podle vyhlášky k zákonu ani nemluvě. Moje pravdivá odpověď na jeho otázku: "Co Vám schází?" (slepé střevo, krční mandle a žlučník) se mu hrubě nelíbila. Jeho přístup k preventivním prohlídkám je: dám Vám potvrzení o zaplacení a absolvování prohlídky, nezdržujte, vždyť víte, že je to jen formalita.
(O týden později mi obvodní lékař zjistil vysoký tlak a diabetes.)
Tak špatného lékaře, jako je pan doktor Čížek, budete opravdu hledat lupou. Kdyby bylo možné dát nula hvězdiček, bylo by to nejvýstižnější.

U pana doktora Čížka jsem byl v posledních letech asi 3x, přepsal jsem se k němu původně, jelikož je to smluvní lékař UK. Bohužel jeho přístup k pacientům se ukázal jako velmi vágní, neprofesionální, postrádající jakoukoliv empatii. Dává Vám pocit, že ho vysloveně otravujete. Diagnózy byly velice rychlé a odbývající tak, aby ho to zdržovalo co nejméně. Bolest v krku -> antibiotika, bušení srdce -> prášky na nervy. Poslední kapkou byla moje prosba/dotaz o k vystavenému receptu, kdy na můj (musím podoktnout velmi slušný a věcný) telefonický dotaz reagoval pan doktor velmi hrubě a podrážděně. Před půl rokem jsem přešel k jinému obvodnímu lékaři a k mému překvapení je nynější přístup mého lékaře tak diametrálně odlišný, že jsem musel napsat svůj názor. Bývalý pacient.

K panu doktorovi jsem sla pouze z duvodu, ze ma lekarka byla nemocna a nic nenapovidalo tomu,ze by mel byt s navstevou pana doktora jakykoli problem. Bohuzel jiz silny zapach moci v cekarne a nutnost mereni teploty (take v cekarne) rtutovym teplomerem napovidalo, ze lekar je sverazny. Na dotaz ohledne postupu pri navsteve jinych specialistu mi sdelil, ze se na to musim zeptat sve lekarky, ze on mi nemuze odpovedet(jednalo se pritom spise o otazku obecnou-systemovou nez konkretni..). Dalsi otazky tentokrat ohledne meho zdravotniho stavu uplne ignoroval s tim,ze mi pouze zopakoval svou posledni vetu. Priste, pokud bude ma lekarka opet nemocna, pujdu radeji k jinemu lekari, coz bych doporucila i ostatnim v podobne situaci.

A ráda bych ještě doplnila, po jeho léčení angíny, se již po dva roky nemůžu zbavit následků. Příznaky se mi více méně stále vracejí ZPÁTKY!!!

je to nejlepší doktor na světě

Profesionalitu pana doktora hodnotím jako naprosto tragickou. Pokud od něj chcete pouze neschopenku, vystaví Vám již už ve dveřích, aniž by se na Vás podíval. Bohužel pokud Vám něco je, kašle na Vás, napíše Vám kapky do nosu a nechá odejít. Když jsem se u něj léčila s hnisavou angínou, dostala jsem antibiotika, po kterých se mi objevila alergická reakce. Když jsem mu telefonovala, zda můžu ještě dorazit (bylo těšně před koncem pracovní doby), poslal mě na pohotovost a dál se se mnou odmítal bavit. Kolegyně z práce mě dotáhla ke svému lékaři, který když mě viděl, píchl mi okamžitě kalciovku a řekl, že jsem dorazila za minutu dvanáct. Měla jsem anafylaktický šok. Zdravotní dokumentaci k novému lékaři z něj páčím 2 roky i přesto, že jsem měla žádost nového obvoďáka. Naprosto nedoporučuji !!!!!

MUdr Čížek je velice neprofesionální doktor , jeho způsob vyšetření se dá srovnat s doktorem dlahou,ne li rovnou s doktorem rivierou ze seriálu simpsonovi.
Jeho laxní a otrávený přístup je tak neuvěřitelný,že vás svým léčením spíš na zdraví ohrozí.

bývalý pacient

Mám s ním zkušenost již více jak 30 let a jsem spokojen.

Arogantni v mem pripade nebyl, spis se na mne moc nedival. Diagnozu jsem si parkrat urcila sama, dal mi leky a bylo vyrizeno. Na odborne vysetreni mne poslal jen jednou. Spis jsem mela pocit, ze si mysli, ze chci jen neschopenku a ze to nemusi moc resit. Na prochazku s vlastni moci jsem take nezapomnela... :)

Velmi špatný lékař. Léčil mě na zánět ledvin 3 týdny antibiotiky, bez jediného vyšetření ( ani krev ani rentgen ). Po 14 dnech se mi příznaky vrátily a k panu doktorovi jsem se vrátila již opět se čtyřicítkami a pan doktor opět bez jakéhokoli vyšetření mě poslal domů s receptem. Ještě týž večer jsem byla odvezena sanitkou s kolapsem ledvin a sepsí v počátečním stádiu. Primář na urologické klinice mi sdělil, že s horším praktikem se snad ještě nikdy nesetkal. Proto alespoň touto cestou pana doktora nikomu nedoporučuji.