Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Poliklinika Senovážné náměstí

Senovážné náměstí 980/22

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Václava Sekotová

  Oční Lékař, MUDr.

  • S

   velmi fundovaná, pečlivá a obětavá, jen se občas zasekne se známými nebo s dlouhými telefonáty, takže má pořád velikou frontu v čekárně


 • Miroslav Paichl

  Zubař, MUDr.

  • Tento lékař je nejlepší jakého jsme s manželem poznali. Nikdy jsme se nesetkali s neochotou. Vždy nám ošetřil chrup profesionálně.Skutečně si nemůžeme stěžovat po 30 letech co k němu chodíme na neodborně ošetřený chrup.   Silovská Jindra a Josef

  • I

   chodím k němu od dětství, velmi dobrý lékař. Nikdy nebyl žádný problém. Doporučuji


 • Miloslav Šincl

  Urolog, MUDr.

  • P

   Moje osobní zkušenost s tímto doktorem i s jeho ordinací je jen pozitivní. Pan doktor je slušný, empatický a vstřícný.

  • Já jsem byla s tímto lékařem spokojená, dá se s ním normálně mluvit, ordinace i čekárna je hezky zařízená a sestřička příjemná.

  Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře


 • Jarmila Palečková

  Oční Lékař, MUDr.

  • H

   Mám jí jako očařku od mých 3 měsíců a zachráníla mi zrak.
   Je skvělá odbornice a také skvělí clověk.

  • P

   Paní doktorka Palečková je výborná, jezdíme za ní přes půlku republiky, velmi nám pomohla, i když jsme přišli na zrakové potíže dcery řešit poměrně pozdě. Paní doktorky si moc vážím a rozhodně u ní chci nadále zůstat, dokud bude ordinovat.


 • Michaela Prosová

  Dermatolog, MUDr.

  • Ještě, že existuje diagnóza Atopický exém nebo lupénka, jinak by zřejmě paní doktorka mohla ordinaci zavřít, vše je u ní atopický exém nebo lupénka. Přesto, že má celou čekárnu oblepenou diplomy a certifikáty, není schopna předepsat nic jiného než mast s kortikoidy, která vůbec nepomáhá.

  • F

   Naprosto vyníkající. Ochotná profesionálka, která člověku vše vysvětlí. Prostě výborná lékařka, skvělá ordinace... Dobré!

  Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře


 • Jaroslav Čížek

  Praktický Lékař, Internista, MUDr.

  • A
   Umístění: Poliklinika Senovážné náměstíSlužby: Preventivní prohlídka

   MUDr. Čížek je (bohužel) naším podnikovým lékařem. Při pracovně preventivní prohlídce mi ani nezměřil tlak, natož aby alespoň reagenčním papírkem přezkoumal moč. O ostatních náležitostech preventivních prohlídek podle vyhlášky k zákonu ani nemluvě. Moje pravdivá odpověď na jeho otázku: "Co Vám schází?" (slepé střevo, krční mandle a žlučník) se mu hrubě nelíbila. Jeho přístup k preventivním prohlídkám je: dám Vám potvrzení o zaplacení a absolvování prohlídky, nezdržujte, vždyť víte, že je to jen formalita.
   (O týden později mi obvodní lékař zjistil vysoký tlak a diabetes.)
   Tak špatného lékaře, jako je pan doktor Čížek, budete opravdu hledat lupou. Kdyby bylo možné dát nula hvězdiček, bylo by to nejvýstižnější.

  • M

   U pana doktora Čížka jsem byl v posledních letech asi 3x, přepsal jsem se k němu původně, jelikož je to smluvní lékař UK. Bohužel jeho přístup k pacientům se ukázal jako velmi vágní, neprofesionální, postrádající jakoukoliv empatii. Dává Vám pocit, že ho vysloveně otravujete. Diagnózy byly velice rychlé a odbývající tak, aby ho to zdržovalo co nejméně. Bolest v krku -> antibiotika, bušení srdce -> prášky na nervy. Poslední kapkou byla moje prosba/dotaz o k vystavenému receptu, kdy na můj (musím podoktnout velmi slušný a věcný) telefonický dotaz reagoval pan doktor velmi hrubě a podrážděně. Před půl rokem jsem přešel k jinému obvodnímu lékaři a k mému překvapení je nynější přístup mého lékaře tak diametrálně odlišný, že jsem musel napsat svůj názor. Bývalý pacient.

  Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře


 • Jana Císařová

  Internista, MUDr.

  • E
   Umístění: Poliklinika Senovážné náměstí

   K paní doktorce chodím několik let a vždy se chovala vlídně a s pochopením pro mé zdravotní obtíže. Udělala mi celkové vyšetření včetně odběrů a nakonec zjistila důvod mých potíží, na který nemohli přijít dva lékaři před ní. Díky ní jsem si ušetřila náročný zákrok a zjistila, že je třeba léčit něco jiného, než se dosud lékaři domnívali. Její úsilí přijít nemoci na kloub je ojedinělé. Jsem velmi spokojená.
   El. Dvořáková

  • K paní doktorce chodím jednou za půl roku,nechá mi udělat laboratoře,EKG a předepíše mi léky na vysoký tlak,mám prý hodně vysoký cholesterol,ale léky mi na něj předepisovat prý zatím nebude.Zato mi při mé poslední navštěvě sdělila,že se u ní vybírá 300,-Kč ročně na pokrytí různých věcí,jako jsou telefonáty pacientům nebo zasílání předvolánek.Za dobu co k paní doktorce chodím tj.asi 10 let,mi nikdy od ní nebylo voláno,naopak vždy si na objednání volám já a žádnou předvolánku jsem od ní nikdy nedostala.Co se týče objednací doby musí pacient počítat asi tak s 2 hodinovým zpožděním.Takže po poslední návštěvě jsem se rozhodla změnit lékaře,nebotˇkaždá z mých návštěv,které jsou 2 do roka by mě přišla na 150,-Kč což se mi nelíbí,protože jsem důchodce a mám pojištovnu,která jí za úkony platí.J.M.

  Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře


 • Markéta Čevelová

  Zubař, MUDr.

  • L
   Umístění: Poliklinika Senovážné náměstíSlužby: Jiný

   Paní doktorka je opravdu skvělá. Šel jsem na vytržení všech čtyř osmiček najednou v analgosedaci. Paní doktorka mi vše dopředu vysvětlila, předem zkontrolovala rentgen i zuby a až teprve poté navrhla postup. Vše proběhlo skvěle! P.S. Analgosedaci jako takovou doporučuji všemi deseti, krásný spánek a probudíte se až když je hotovo.

  • S

   Před 10ti lety jsem byla u paní doktorky na vytržení 2 spodních osmiček v analgosedaci a říkala si, že jestli budu muset ještě někdy na nějaký zákrok tak jedině k ní! dnes jsem byla na vytržení horní osmičky a to bez uspání. tak jsem se toho bála, že jsem tam málem ani nedojela a naprosto super. Personál úžasný a paní doktorka úplně nejlepší. Injekci mi dala tak, že jsem o tom ani nevěděla a zub mi vytrhla úplně bez bolesti během 3 minut.. děkuju moc:)

  Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře