Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Poliklinika Senovážné náměstí

Senovážné náměstí 980/22

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4

Obecné skóre
3 názory

 • L
  Lékař: MUDr. Markéta Čevelová Jiný

  Paní doktorka je opravdu skvělá. Šel jsem na vytržení všech čtyř osmiček najednou v analgosedaci. Paní doktorka mi vše dopředu vysvětlila, předem zkontrolovala rentgen i zuby a až teprve poté navrhla postup. Vše proběhlo skvěle! P.S. Analgosedaci jako takovou doporučuji všemi deseti, krásný spánek a probudíte se až když je hotovo.

 • E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jana Císařová

  K paní doktorce chodím několik let a vždy se chovala vlídně a s pochopením pro mé zdravotní obtíže. Udělala mi celkové vyšetření včetně odběrů a nakonec zjistila důvod mých potíží, na který nemohli přijít dva lékaři před ní. Díky ní jsem si ušetřila náročný zákrok a zjistila, že je třeba léčit něco jiného, než se dosud lékaři domnívali. Její úsilí přijít nemoci na kloub je ojedinělé. Jsem velmi spokojená.
  El. Dvořáková

 • A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jaroslav Čížek Preventivní prohlídka

  MUDr. Čížek je (bohužel) naším podnikovým lékařem. Při pracovně preventivní prohlídce mi ani nezměřil tlak, natož aby alespoň reagenčním papírkem přezkoumal moč. O ostatních náležitostech preventivních prohlídek podle vyhlášky k zákonu ani nemluvě. Moje pravdivá odpověď na jeho otázku: "Co Vám schází?" (slepé střevo, krční mandle a žlučník) se mu hrubě nelíbila. Jeho přístup k preventivním prohlídkám je: dám Vám potvrzení o zaplacení a absolvování prohlídky, nezdržujte, vždyť víte, že je to jen formalita.
  (O týden později mi obvodní lékař zjistil vysoký tlak a diabetes.)
  Tak špatného lékaře, jako je pan doktor Čížek, budete opravdu hledat lupou. Kdyby bylo možné dát nula hvězdiček, bylo by to nejvýstižnější.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu