Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Václava Sekotová

Oční Lékař, MUDr.

• S

velmi fundovaná, pečlivá a obětavá, jen se občas zasekne se známými nebo s dlouhými telefonáty, takže má pořád velikou frontu v čekárně

• Miroslav Paichl

Zubař, MUDr.

• Tento lékař je nejlepší jakého jsme s manželem poznali. Nikdy jsme se nesetkali s neochotou. Vždy nám ošetřil chrup profesionálně.Skutečně si nemůžeme stěžovat po 30 letech co k němu chodíme na neodborně ošetřený chrup.

Silovská Jindra a Josef

• I

chodím k němu od dětství, velmi dobrý lékař. Nikdy nebyl žádný problém. Doporučuji

• Miloslav Šincl

Urolog, MUDr.

• P

Moje osobní zkušenost s tímto doktorem i s jeho ordinací je jen pozitivní. Pan doktor je slušný, empatický a vstřícný.

• Já jsem byla s tímto lékařem spokojená, dá se s ním normálně mluvit, ordinace i čekárna je hezky zařízená a sestřička příjemná.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Jarmila Palečková

Oční Lékař, MUDr.

• H

Mám jí jako očařku od mých 3 měsíců a zachráníla mi zrak.
      Je skvělá odbornice a také skvělí clověk.

• P

Paní doktorka Palečková je výborná, jezdíme za ní přes půlku republiky, velmi nám pomohla, i když jsme přišli na zrakové potíže dcery řešit poměrně pozdě. Paní doktorky si moc vážím a rozhodně u ní chci nadále zůstat, dokud bude ordinovat.

• Markéta Čevelová

Zubař, MUDr.

• S

Před 10ti lety jsem byla u paní doktorky na vytržení 2 spodních osmiček v analgosedaci a říkala si, že jestli budu muset ještě někdy na nějaký zákrok tak jedině k ní! dnes jsem byla na vytržení horní osmičky a to bez uspání. tak jsem se toho bála, že jsem tam málem ani nedojela a naprosto super. Personál úžasný a paní doktorka úplně nejlepší. Injekci mi dala tak, že jsem o tom ani nevěděla a zub mi vytrhla úplně bez bolesti během 3 minut.. děkuju moc:)

• M

Za me bohuzel "slaby", ac se to ve me bije.K pani doktorce sem byla odeslana svym zubarem, abych u ni pod analosedaci podstoupila extrakci zubu (dolni sestka), zakrok mi byl diky ochote personalu proveden jeste ten den, nicmene: pani doktorka mi spolecne se zubem urcenym k vytrzeni, ulomila i 1/2 vedlejsiho zubu, cehoz jsem si pochopitelne po odchodu z ordinace nevsimla - ona jiste ano, takove ulomeni je patrne beznym okem.

Za analgosedaci sem platila zhruba 6 000,- - ted si u "sve" zubarky priplatim za osetreni a zachranu zbyvajiciho zubu.Pro me velike zklamani a opet de facto vyhozene penize....

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Jana Císařová

Internista, MUDr.

• K paní doktorce chodím jednou za půl roku,nechá mi udělat laboratoře,EKG a předepíše mi léky na vysoký tlak,mám prý hodně vysoký cholesterol,ale léky mi na něj předepisovat prý zatím nebude.Zato mi při mé poslední navštěvě sdělila,že se u ní vybírá 300,-Kč ročně na pokrytí různých věcí,jako jsou telefonáty pacientům nebo zasílání předvolánek.Za dobu co k paní doktorce chodím tj.asi 10 let,mi nikdy od ní nebylo voláno,naopak vždy si na objednání volám já a žádnou předvolánku jsem od ní nikdy nedostala.Co se týče objednací doby musí pacient počítat asi tak s 2 hodinovým zpožděním.Takže po poslední návštěvě jsem se rozhodla změnit lékaře,nebotˇkaždá z mých návštěv,které jsou 2 do roka by mě přišla na 150,-Kč což se mi nelíbí,protože jsem důchodce a mám pojištovnu,která jí za úkony platí.J.M.

• Ю

P. Cisarova zacala prijem tim, ze volala nekolikrat "Prevence!", sice se nikdo v cekarne tak nejmenoval; zjistilo se, ze volala na me. Kdyz jsem ji ukazala, ze ma moje papiry v ruce a ze ja mam jmeno, rekla: "Nez prectu to vase jmeno, radeji na vas zavolam takhle".
      Na moje "Myslela jsem..." prerusila: "Myslet si muzete, co chcete. Muzete odejit, ale papir pro zamestnavatele nedostanete," - a takhle pokracovala i dale. I kdyz ja nerikala vubec nic, pozadala, abych ja se k ni chovala slusne.
      Pani Cisarova svoje praci a pacienty zjevne nenavidi, dokaze vam to vysvetlit behem prvnich 30 vterin a pokracuje s tim do konce vasi navstevy. Bude se divit, ze se tvarite nejak zvlastne, a pri vasem odchodu vam popra "do zivota s trochu veselosti". A z toho se vam hned ulevi.
      Jedna vec na tom byla dobra: porad na me mluvila cesky, coz zjevne znamena, ze moje cestina je mnohem lepsi, nez jeji anglictina.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Michaela Prosová

Dermatolog, MUDr.

• Ještě, že existuje diagnóza Atopický exém nebo lupénka, jinak by zřejmě paní doktorka mohla ordinaci zavřít, vše je u ní atopický exém nebo lupénka. Přesto, že má celou čekárnu oblepenou diplomy a certifikáty, není schopna předepsat nic jiného než mast s kortikoidy, která vůbec nepomáhá.

• F

Naprosto vyníkající. Ochotná profesionálka, která člověku vše vysvětlí. Prostě výborná lékařka, skvělá ordinace... Dobré!

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Jaroslav Čížek

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• A
      Umístění: Poliklinika Senovážné náměstíSlužby: Preventivní prohlídka

MUDr. Čížek je (bohužel) naším podnikovým lékařem. Při pracovně preventivní prohlídce mi ani nezměřil tlak, natož aby alespoň reagenčním papírkem přezkoumal moč. O ostatních náležitostech preventivních prohlídek podle vyhlášky k zákonu ani nemluvě. Moje pravdivá odpověď na jeho otázku: "Co Vám schází?" (slepé střevo, krční mandle a žlučník) se mu hrubě nelíbila. Jeho přístup k preventivním prohlídkám je: dám Vám potvrzení o zaplacení a absolvování prohlídky, nezdržujte, vždyť víte, že je to jen formalita.
      (O týden později mi obvodní lékař zjistil vysoký tlak a diabetes.)
      Tak špatného lékaře, jako je pan doktor Čížek, budete opravdu hledat lupou. Kdyby bylo možné dát nula hvězdiček, bylo by to nejvýstižnější.

• M

U pana doktora Čížka jsem byl v posledních letech asi 3x, přepsal jsem se k němu původně, jelikož je to smluvní lékař UK. Bohužel jeho přístup k pacientům se ukázal jako velmi vágní, neprofesionální, postrádající jakoukoliv empatii. Dává Vám pocit, že ho vysloveně otravujete. Diagnózy byly velice rychlé a odbývající tak, aby ho to zdržovalo co nejméně. Bolest v krku -> antibiotika, bušení srdce -> prášky na nervy. Poslední kapkou byla moje prosba/dotaz o k vystavenému receptu, kdy na můj (musím podoktnout velmi slušný a věcný) telefonický dotaz reagoval pan doktor velmi hrubě a podrážděně. Před půl rokem jsem přešel k jinému obvodnímu lékaři a k mému překvapení je nynější přístup mého lékaře tak diametrálně odlišný, že jsem musel napsat svůj názor. Bývalý pacient.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře