Nemam co vytknout. Prisel jsem, byl jsem vysetren a bylo mi jasne receno co a jak. Doktorka se chovala prijemne a z prohlidky jsem mel doby pocit.

V dnešní době nevídaný lidský, pečlivý přístup k pacientovi. Navrhuje léčebné postupy, uklidňuje, pacient má pocit, že se stará jen o něj. Je vždy milá, má dobrou náladu, nedá najevo své problémy. Sestřička je také velmi profesionální, nikdy se dlouho nečeká, spacienty v čekárně mluví. To není samozřejmé, jinde zdravotníci s pacienty mluví jen to nejnutnější a většinou podrážděným tonem.
Kdo máte špatné zkušenosti, přejděte k paní doktorce Antušákové, to je sluníčko!

Paní doktorka není moje obvodní lékařka, ale díky tomu, že za tu mou občas zaskakuje (třeba při dovolených), měl jsem s ní už několikrát čest a byl to zážitek vždy velmi příjemný. Klasikou je u ní odesílání na krev, díky kterému (se snad) dobere rychleji správné diagnózy a nedává např. zbytečně antibiotika.

Nadprůměrný PL. Prohlídky u ní nespočívají jen v razítku pro zaměstnavatele, ale udělá i různé krevní testy a opravdu člověka vyšetří :-) Mě tak přišla na problémy se štítnou žlázou, chudokrevnost a možná ještě něco na co už si nevzpomenu.. V případě problémů neváhá odeslat na specializovaná pracoviště. Malinké mínus musím dát za to, že bohužel nemá čas se každému podrobně věnovat a probírat s ním celou anamnézu za účelem najití souvislostí mezi potížemi, ale v rámci ne-soukromých lékařů je více než nadprůměrná. Pozn.: Ze soukromých lékařů jsem teď maximálně spokojená s MUDr. Radkem Klubal, u nějž se na vstupní prohlídce probere snad úplně vše (byla jsem tam přes 45min), udělá spoustu testů a má přehled i o zahraničních postupech při léčbě (nicméně u návštěvu u něj se platí 2000 - 6000 Kč)

Několikrát jsem měnila praktickou lékařku. Až u paní doktorky Antušákové jsem zůstala. Je profesionální, velmi pečlivá, milá. Jsem velice spokojená.

K paní doktorce chodíme s přítelem teprve krátce, ale už vstupní vyšetření a následná péče nás utvrdily v tom, že jsme zvolili správně. Neváhá člověka poslat ani na vyhlášená specializovaná pracoviště a opravdu důsledně hlídá každou bolístku. Bonusem je opravdu svérázná sestřička, která pokaždé něčím rozesměje a nebojí se ani pořádně usadit nevychované předbíhající se pacienty. Jen tak dál paní doktorko a přejeme Vám spoustu minimálně stejně tak spokojených pacientů, jako jsme my.

nemel sem lepsi, doufam ze nebudu muset nikdy vymenit, takovyhle doktori se dneska tezko hledaj

Paní doktorka na svém místě. Příjemná, lidský přístup a stoprocentní snaha vyléčit každou nemoc.

velice dobra doktorka , prijemne jednani ,

příjemné vystupování,empatické chování,přesné vysvětlení jak a hlavně proč dodržovat léčební proces