Jarmila Antušáková, praktický lékař Praha

MUDr. Jarmila Antušáková

Uložit

Praktický lékař, Anesteziolog Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

Nemam co vytknout. Prisel jsem, byl jsem vysetren a bylo mi jasne receno co a jak. Doktorka se chovala prijemne a z prohlidky jsem mel doby pocit.


L
Ověřeny pacient

V dnešní době nevídaný lidský, pečlivý přístup k pacientovi. Navrhuje léčebné postupy, uklidňuje, pacient má pocit, že se stará jen o něj. Je vždy milá, má dobrou náladu, nedá najevo své problémy. Sestřička je také velmi profesionální, nikdy se dlouho nečeká, spacienty v čekárně mluví. To není samozřejmé, jinde zdravotníci s pacienty mluví jen to nejnutnější a většinou podrážděným tonem.
Kdo máte špatné zkušenosti, přejděte k paní doktorce Antušákové, to je sluníčko!


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka není moje obvodní lékařka, ale díky tomu, že za tu mou občas zaskakuje (třeba při dovolených), měl jsem s ní už několikrát čest a byl to zážitek vždy velmi příjemný. Klasikou je u ní odesílání na krev, díky kterému (se snad) dobere rychleji správné diagnózy a nedává např. zbytečně antibiotika.


R
Ověřeny pacient

Nadprůměrný PL. Prohlídky u ní nespočívají jen v razítku pro zaměstnavatele, ale udělá i různé krevní testy a opravdu člověka vyšetří :-) Mě tak přišla na problémy se štítnou žlázou, chudokrevnost a možná ještě něco na co už si nevzpomenu.. V případě problémů neváhá odeslat na specializovaná pracoviště. Malinké mínus musím dát za to, že bohužel nemá čas se každému podrobně věnovat a probírat s ním celou anamnézu za účelem najití souvislostí mezi potížemi, ale v rámci ne-soukromých lékařů je více než nadprůměrná. Pozn.: Ze soukromých lékařů jsem teď maximálně spokojená s MUDr. Radkem Klubal, u nějž se na vstupní prohlídce probere snad úplně vše (byla jsem tam přes 45min), udělá spoustu testů a má přehled i o zahraničních postupech při léčbě (nicméně u návštěvu u něj se platí 2000 - 6000 Kč)


Ověřeny pacient

Několikrát jsem měnila praktickou lékařku. Až u paní doktorky Antušákové jsem zůstala. Je profesionální, velmi pečlivá, milá. Jsem velice spokojená.


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme s přítelem teprve krátce, ale už vstupní vyšetření a následná péče nás utvrdily v tom, že jsme zvolili správně. Neváhá člověka poslat ani na vyhlášená specializovaná pracoviště a opravdu důsledně hlídá každou bolístku. Bonusem je opravdu svérázná sestřička, která pokaždé něčím rozesměje a nebojí se ani pořádně usadit nevychované předbíhající se pacienty. Jen tak dál paní doktorko a přejeme Vám spoustu minimálně stejně tak spokojených pacientů, jako jsme my.


nemel sem lepsi, doufam ze nebudu muset nikdy vymenit, takovyhle doktori se dneska tezko hledaj


Paní doktorka na svém místě. Příjemná, lidský přístup a stoprocentní snaha vyléčit každou nemoc.


velice dobra doktorka , prijemne jednani ,


příjemné vystupování,empatické chování,přesné vysvětlení jak a hlavně proč dodržovat léčební proces


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti