Lékařská ordinace Vyšehrad, s.r.o.
Petra Rezka 1090/3, Praha

Paní doktorka je opravdový skvost. Nikdy se nemýlila v diagnoze již před odborným vyšetřením. To že nemá tolik času když je na fakultě je přece pochopitelné. Měli bychom být rádi že své znalosti předává další generaci po té co se intenzivně zabývá získávání nových a nových informací. Navíc o paciety se postarají bezvadně ostatní dva lékaři i obě sestry. A určitě není nutné aby se každé maličké bolístce věnovala osobně. A mám zkušenost, že závažnější problémy spolu konzultují všichni 3 lékaři společně. Naprostá spokojenost. L.Kopunec

ZDŮVODNIT JE TO JEDNODUCHÉ PANÍ DOKTORKA VOJTÍŠKOVÁ JE JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU A TAKÉ PODLE TOHO VYPADÁ ORDINACE I PERSONÁL, SESTŘIČKA HANIČKA KŘIVKOVÁ JE DRUHÁ JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU - ZNÁM JE OBĚ MINIMÁLNĚ 35 LET A TAK CELKOVĚ 5 HVĚZDIČEK JE OPRAVDU MÁLO - PO CELOU TUTO DOBU JE NÁŠ RODINNÝ LÉKAŘ - DĚKUJI

Paní doktorka je naprostý profesionál, který se nemýlí v diagnóze, doporučí dle svého svědomí nejlepší léky , vyučuje studenty předává své bohaté zkušenosti dále. To, že je vyhledávaným lékařem pro klinické studie a přednášky doma i v zahraničí je jí jen ke cti. Pokud není přítomna, vždy má v ordinaci kvalitní zástup. Jsem maximálně spokojená .

Paní Vojtíšková je mojí praktickou lékařkou již několik let, a mohu jen doporučit. Skvělá lékařka. Jak přístup lékařky k pacientům, ochotná zdravotní sestřička, a noví kolegové lékaři, kteří jsou zde na praxi. Jako třešinku na dortu bych označila příjemnou čekárnu (jen ta TV by mohla dávat nějaké detektivky a ne jen reklamní farmaceutické spoty), originály fotografií, a fakt, že to mám do ordinace cca 5 minut z postele.

...naprostá spokojenost...

Sleduje nové trendy v medicíně. Vždy ochotná naslouchat všem steskům pacienta.

Jsem pacientkou p.doktorky hodně let a oceňuji její ochotu naslouchat. Jsem spokojena. Také sestřička, kterou znám také léta, je ochotná a vstřícná.

Ochota vstřícný přístup se dnes už moc neobjevují. Ne tak v ordinaci paní doktorky Vojtíškové. Nikdy se mi nestalo, že by mi někdo něvěnoval péči, nebo mě paní Křivková odmítla dohodnout s paní doktorkou schůzku. A že si paní doktorka občas ráda popovídá? Ale no tak, vždyť jsme jenom lidi..berte to tak, že se nezajímá jen o Váš chorobopis ale o Vás jako takové.

Perfektní doktorka, která má přehled a je opravdu hodna označeni "PANÍ DOKTORKA"

Dobrý den, jsem překvapena nad některými kritickými hodnoceními paní doktorky,
mně osobně paní Dr. s panem doktorem poznali akutní pankreatitidu, i když den předtím jsem byla v nemocnici, kde mi byla udělána všechna možná vyšetření a jejich podezření byla zavržena, díky, bylo to za pět minut dvanáct. Paní dorktorka je opravdu strašně vzdělaná, budí respekt a ten nový pan doktor,co k ní natrvalo nastoupil, ten je hrozně chytrej a strašně příjemnej. O sestře ani nemluvím, to je hvězda. Mám je prostě všechny moc ráda, chodíme k nim léta celá rodina.