AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

(15 názorů)
Zobrazit lékaře

Aurum Aesthtic Clinic - služby v oblastech estetické medicíny, výživy, psychoterapie, kosmetiky, vizážistiky, masáží, včetně poradenství. Více

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Zborovská 56

150 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Nejbližší zařízení

• Jana Vojtíšková

Praktický Lékař, MUDr.

• K

Paní doktorka je opravdový skvost. Nikdy se nemýlila v diagnoze již před odborným vyšetřením. To že nemá tolik času když je na fakultě je přece pochopitelné. Měli bychom být rádi že své znalosti předává další generaci po té co se intenzivně zabývá získávání nových a nových informací. Navíc o paciety se postarají bezvadně ostatní dva lékaři i obě sestry. A určitě není nutné aby se každé maličké bolístce věnovala osobně. A mám zkušenost, že závažnější problémy spolu konzultují všichni 3 lékaři společně. Naprostá spokojenost. L.Kopunec

• K

ZDŮVODNIT JE TO JEDNODUCHÉ PANÍ DOKTORKA VOJTÍŠKOVÁ JE JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU A TAKÉ PODLE TOHO VYPADÁ ORDINACE I PERSONÁL, SESTŘIČKA HANIČKA KŘIVKOVÁ JE DRUHÁ JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU - ZNÁM JE OBĚ MINIMÁLNĚ 35 LET A TAK CELKOVĚ 5 HVĚZDIČEK JE OPRAVDU MÁLO - PO CELOU TUTO DOBU JE NÁŠ RODINNÝ LÉKAŘ - DĚKUJI

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Milena Vojtíšková

Dietolog, MUDr.

• T

Paní doktorku Vojtíškovou mohu pochválit, je příjemná, provádí různá ošetření, dobře poradí.Byla jsem u ní na mezonitích a výsledek je hned viditelný.Spokojenost a mohu doporučit.