Praktický lékař pro dospělé
Rembrandtova 16/2191, Praha

K paní doktorce chodím asi 5 let, myslím si, že je velice pečlivá, člověka prohlédne, aby nic nepřehlédla, nezanedbala. Určitě mohu jen doporučit.

Opět jsem se přesvědčila, že je to Paní doktorka na správném místě. Měla jsem akutní migrénu ve 3.měsíci těhotenství a na gynekologii i neurologii mě odmítli. Paní doktorka mi dala vzorek homeopatik na vyzkoušení, bez řečí vystavila neschopenku a doporučila mi jiného neurologa. V mé zoufalé situaci mi pomohla naprosto maximálně. Děkuji! Před pár lety jsem se přestěhovala za Prahu, ale k paní doktorce dojíždím dál.

Loučím se (nerada) s paní doktorkou Richterovou i se sestřičkou paní Zemánkovou, kdybych se nestěhovala až do Odoleny Vody, dál bych do této skalkovské ordinace ráda docházela. Děkuji za všechno, přeji hodně spokojených pacientů!

Loučím se (nerada) s paní doktorkou Richterou i se sestřičkou paní Zemánkovou, kdybych se nestěhovala až do Odoleny Vody, dál bych do této skalkovské ordinace ráda docházela. Děkuji za všechno, přeji hodně spokojených pacientů!

Velmi přijemné jednání.Zájem o pacienta do konečného vyléčení.

Přijemná,po lékařské stránce bezva.Vždy vstřícná problémům.Vždy se je snaží řešit.

Moc hodná a milá paní doktorka. Vždy usměvavá a ochotná. Vřele doporučuji!

Lékař,který léčí.Doře.

Nevíte někdo pracovní dobu paní doktorky? Nemůžu se tam dovolat, nemá ona teď náhodou dovolenou? A kdyžtak odkdy tam bude? Nejsem z prahy tak bych byl velmi rád, kdyby mi nějaká dobrá duše dala echo, předem děkuji za ochotu. Mail na mně crazydejf@gmail.com

Všechno vysvětlí , když potřebuji tak i několikrát. Ochotná, milá. Jsem velice spokojena