Řízekdent, spol. s r.o.

Představím Vám svůj přístup k práci, zubařskému řemeslu,kterému se věnuji s nadšením, a kde je pro úspěšné ošetření, naprosto zásadní samotná práce zu...

• Bolesti zubů

Protetika

Vyšetření dětí

Zubní hygiena

F
Umístění: Řízekdent, spol. s r.o. keramické korunky

Skvělý člověk a skvělý zubař!!! Lépe to napsat neumím. K jedné z poznámek, že je finančně náročný... je mi líto, že někdo může toto napsat, zkuste si nájem v Praze atd. Přeji mu hlavně zdraví. F.Vojtek

Umístění: Řízekdent, spol. s r.o. dlouhodobá péče a náprava po dlouhodobé nepéči levného lékaře na pojišťovnu

Pan doktor je to nejlepší lékař, kterého jsem v životě potkala. Lidskost a profesionalita by měla být samozřejmou každého lékaře, u něj se ale jedná i o jakousi pokoru, pečlivosti a skutečný zájem o každého jednotlivého pacienta. Našla jsem ho na internetu a zjistila, že k němu chodí spousta mých kolegů a přátel, kteří od něj očekávají a oceňují to samé jako já. Ano, není levný, ale ani ne drahý. Neplatíte za nesmyslné pozlátko, ale za poctivou a zodpovědnou práci. Alice Šlep.

velmi spokojena,p.doktor mne ošetřil na nedělní pohotovosti. Zub jsem nechávala "dodělavát" u moji zubní lékařky,ke které chodím celý život a vím,že je velmi kritická k ostatním zubarum.Z počátku se ji ani moc nechtělo zub otevírat a kanály zadelavat,ale nakonec se do toho pustila a říkala,že práce je velmi precizní.Takže děkuji p.doktorovi,že mne ošetřil v neděli a ještě tak důsledně :)

Výborný. Profesionál, pečlivý, lidský, bere svou práci jako svou vizitku a tomu odpovídají výsledky. Sesřička milá, usměvavá, nic není problém. 100% spokojenost. DOPORUČUJI !

Naprosto dokonalý pan zubař ! Šla jsem k němu v těhotenství na pohotovostní ošetření. Byl velmi milý, citlivý, pečlivý a hlavně ošetření vůbec nebolelo, což bylo snad mé první bezbolestné ošetření, po příšerných zkušenostech u jiných zubařů.

K panu doktorovi jsem začala nejdříve chodit já, pak manžel, teď už tam dochází i naše dvě malé děti - a bez stresu či pláče. Vždy je vysoce profesionální, přátelský a vnímavý k potřebám a pocitům pacienta. Má upřímnou radost, když odcházíte z prohlídky s tím, že vašim zubům nic neschází. Navíc - málokdy se u lékaře tolik zasměju a vždycky se s ním o něčem zapovídám. Zubař k pohledání.

K panu doktorovi jsem se objednala i díky doporučením, které jsem našla právě tady, ale musím říct, že jsem nebyla úplně spokojená. Protože je pan doktor přijímá stále nové pacienty je velmi vytížen, čekací doby jsou tak opravdu dost dlouhé a pokud zrušíte objednaný termín např. kvůli nemoci, počítejte, že dostanete náhradní třeba až za tři měsíce, do té doby budete třeba chodit bez zubu (bylo mi řečeno, že se mi ozvou, kdyby se něco uvolnilo, ale nestalo se tak). Také mi vadilo, že pan doktor začal řešit problémy od toho nejméně akutního, jak jsem se dovtípila z návštěvy jiného zubaře.
Mému muži pak pan doktor nainstaloval jakousi dočasnou bílou plombu která se bude muset za několik měsíců převrtat, na to už ale nedošlo, protože se zub znovu ulomil. Opraveno další placenou bílou plombou jejíž vzhled je tedy poněkud diskutabilní.
No, představovala jsem si to trochu jinak, ale toť moje zkušenost.

Pana doktora mohu každému jen a jen doporučit, pokud hledáte v Praze kvalitního zubního lékaře je pan doktor Řízek jasná volba. Nejen, že jeho péče je perfektní, má i perfektní přístup. Já se od malička bál zubařů, v čekárně jsem býval uzlíček nervů, ale k panu doktovi jsem chodil rád a v pohodě. Jak psal někdo přede mnou na jeho křesle člověk kolikrát i zrelaxoval. A o kvalitě práce pana doktora myslím nejlépe svědčí, že jeho plomby chválil na první pohled každý odborník, který je viděl.
Po přestěhování na druhý konec republiky je péče pana doktora jediné co mi z Prahy chybí. Laťku pro ostatní lékaře nastavil hodně vysoko.

Jsem s ním spokojená, ale co mi vadí je to, že je docela drahý. za 1 prohlídku PĚT STOVEK??? Jinak jsem s ním spokojená. Je moc milý. DĚLÁ VYŠETŘENÍ BEZBOLESTNĚ.

K panu Řízkovi jsem přišel poté, co jsem si zde, na známém lékařovi přečetl hodnocení a následně vyvodil, že přesně takového člověka hledám. V ordinaci pana Řízka se mi dostalo vysoké kvality i přátelského přístupu. Pokud hledáte zubaře, který Vám dá chrup do pořádku stejně jako mně, jste tu správně. Je to zubař, který spokojí pouze a jedině s perfektním výsledkem. Alespoň to je má osobní zkušenost.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den chtěl by sem se zeptat kolik by mne vyšlo udělat kanalek dneska mi ho vyvrtali a zálepili dočasně

Dobrý den, pokud budu stručný a odpovím pouze na dotaz, tak definitivní oš. kanálku metodou beefill, je 1530,-
    Jan Řízek

MUDr. Jan Řízek

• Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli stále nabírate nové pacienty?

Dobrý den, omezeně, ale ještě ano.

MUDr. Jan Řízek

• Bolesti zubů