MUDr.

Jan Řízek verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• S
    Umístění: Řízekdent, spol. s r.o.Služby: dlouhodobá péče a náprava po dlouhodobé nepéči levného lékaře na pojišťovnu

Pan doktor je to nejlepší lékař, kterého jsem v životě potkala. Lidskost a profesionalita by měla být samozřejmou každého lékaře, u něj se ale jedná i o jakousi pokoru, pečlivosti a skutečný zájem o každého jednotlivého pacienta. Našla jsem ho na internetu a zjistila, že k němu chodí spousta mých kolegů a přátel, kteří od něj očekávají a oceňují to samé jako já. Ano, není levný, ale ani ne drahý. Neplatíte za nesmyslné pozlátko, ale za poctivou a zodpovědnou práci. Alice Šlep.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Natalia Siedakova
    Natalia Siedakova
    Pobřežní 620/3, Praha
    U paní doktorky Siedakové jsem byla na dentální hygieně. Nikdy jsem se nesetkala s tak profesionálním, citlivým… Více

Oleksii Siedakov
    Oleksii Siedakov
    Pobřežní 620/3, Praha
    Dr.Siedakov je absolutny odborny vinikajucy zubny chirurg. Mozem vsetkym odporucat. Mala som 4 komplikovane operacie… Více

Gelena Dymova
    Gelena Dymova
    Těšnov 1163/5, Praha
    Profesionální péče, maximální informovanost, prostě vše perfektní, takový přístup dneska by jste pohledali. Myslím,… Více

Olga Rozhko
    Olga Rozhko
    Americká 22, Praha
    Mimo to, že bych paní doktorku Rozhko doporučila všem, kteří mají strach ze zubařů, apod., tak bych hlavně chtěla… Více

Milad Hammal
    Milad Hammal
    Zubař, Dentální hygienistka, hygienista, Ostatní
    Sokolská 1662/35, Praha
    Velice individuální a profesionální přístup. Doktor Hammal pracuje velmi citlivě, což odbouralo můj strach ze zubařů.… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Představím Vám svůj přístup k práci, zubařskému řemeslu,kterému se věnuji s nadšením, a kde je pro úspěšné ošetření, naprosto zásadní samotná práce zubaře a pečlivost provedení zákroku.

Zakládám si na kvalitním zubním ošetření, naprosté důslednosti a na dlouhodobých vztazích, které jsou podloženy vzájemnou důvěrou a respektem, který se vytváří díky přístupu k práci a k lidem. Satisfakcí jsou mi spokojení klienti.

Abyste netrpěli například bolestí zubů, záněty dásní, zubním kamenem a opakujícími se zubními kazy, je nutná erudice a zkušenost lékaře, velmi dobré vybavení ordinace (to ale není ani záruka ani úspěch dobrého ošetření) a skutečnost, jak dobré ošetření chce ošetřující provést z principu věci. To znamená jakou má motivaci.

K úspěšné léčbě a zdravým zubům je třeba nejen perfektní práce lékaře, ale i spolupráce pacienta v oblasti zubní hygieny a pravidelnosti zubních prohlídek.

Stomatologii jsem vystudoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Absolvoval jsem v roce 1997 na lékařské fakultě v Hradci Králové a poté pracoval v Brně a Praze v několika privátních klinikách a praxích, kde jsem nasbíral zkušenosti v oboru záchovné stomatologie, endodoncie a protetiky, která je, kromě jiného, mým koníčkem.

Absolvoval jsem řadu specializačních kursů, přednášek a seminářů a navštěvuji i další, v poslední době hlavně v oboru implantologie, endodoncie (ošetření kořenových kanálků - nové trendy) a protetiky, která se ubírá cestou počítačového zpracování celokeramických korunek, inlejí a faset.

• zubní lékař - stomatolog

Služby

Řízekdent, spol. s r.o.

Jeseniova 1151/55, Praha, hl. město Praha

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Jan Řízek
    Jan Řízek
    Praha
    Dobrý den, nevím o jaký úbytek skloviny se jedná a takto na dálku se dá těžko přesně odpovědět. Může jít o vývojovou vadu skloviny nebo o kazy, ale to bych Vám dokázal říci až poté, co bych… Více

Hodnocení pacientů

• S

• velmi spokojena,p.doktor mne ošetřil na nedělní pohotovosti. Zub jsem nechávala "dodělavát" u moji zubní lékařky,ke které chodím celý život a vím,že je velmi kritická k ostatním zubarum.Z počátku se ji ani moc nechtělo zub otevírat a kanály zadelavat,ale nakonec se do toho pustila a říkala,že práce je velmi precizní.Takže děkuji p.doktorovi,že mne ošetřil v neděli a ještě tak důsledně :)

• Výborný. Profesionál, pečlivý, lidský, bere svou práci jako svou vizitku a tomu odpovídají výsledky. Sesřička milá, usměvavá, nic není problém. 100% spokojenost. DOPORUČUJI !

• Naprosto dokonalý pan zubař ! Šla jsem k němu v těhotenství na pohotovostní ošetření. Byl velmi milý, citlivý, pečlivý a hlavně ošetření vůbec nebolelo, což bylo snad mé první bezbolestné ošetření, po příšerných zkušenostech u jiných zubařů.

• K

K panu doktorovi jsem začala nejdříve chodit já, pak manžel, teď už tam dochází i naše dvě malé děti - a bez stresu či pláče. Vždy je vysoce profesionální, přátelský a vnímavý k potřebám a pocitům pacienta. Má upřímnou radost, když odcházíte z prohlídky s tím, že vašim zubům nic neschází. Navíc - málokdy se u lékaře tolik zasměju a vždycky se s ním o něčem zapovídám. Zubař k pohledání.

• L

K panu doktorovi jsem se objednala i díky doporučením, které jsem našla právě tady, ale musím říct, že jsem nebyla úplně spokojená. Protože je pan doktor přijímá stále nové pacienty je velmi vytížen, čekací doby jsou tak opravdu dost dlouhé a pokud zrušíte objednaný termín např. kvůli nemoci, počítejte, že dostanete náhradní třeba až za tři měsíce, do té doby budete třeba chodit bez zubu (bylo mi řečeno, že se mi ozvou, kdyby se něco uvolnilo, ale nestalo se tak). Také mi vadilo, že pan doktor začal řešit problémy od toho nejméně akutního, jak jsem se dovtípila z návštěvy jiného zubaře.
      Mému muži pak pan doktor nainstaloval jakousi dočasnou bílou plombu která se bude muset za několik měsíců převrtat, na to už ale nedošlo, protože se zub znovu ulomil. Opraveno další placenou bílou plombou jejíž vzhled je tedy poněkud diskutabilní.
      No, představovala jsem si to trochu jinak, ale toť moje zkušenost.

• Pana doktora mohu každému jen a jen doporučit, pokud hledáte v Praze kvalitního zubního lékaře je pan doktor Řízek jasná volba. Nejen, že jeho péče je perfektní, má i perfektní přístup. Já se od malička bál zubařů, v čekárně jsem býval uzlíček nervů, ale k panu doktovi jsem chodil rád a v pohodě. Jak psal někdo přede mnou na jeho křesle člověk kolikrát i zrelaxoval. A o kvalitě práce pana doktora myslím nejlépe svědčí, že jeho plomby chválil na první pohled každý odborník, který je viděl.
      Po přestěhování na druhý konec republiky je péče pana doktora jediné co mi z Prahy chybí. Laťku pro ostatní lékaře nastavil hodně vysoko.

• M

Jsem s ním spokojená, ale co mi vadí je to, že je docela drahý. za 1 prohlídku PĚT STOVEK??? Jinak jsem s ním spokojená. Je moc milý. DĚLÁ VYŠETŘENÍ BEZBOLESTNĚ.

• K panu Řízkovi jsem přišel poté, co jsem si zde, na známém lékařovi přečetl hodnocení a následně vyvodil, že přesně takového člověka hledám. V ordinaci pana Řízka se mi dostalo vysoké kvality i přátelského přístupu. Pokud hledáte zubaře, který Vám dá chrup do pořádku stejně jako mně, jste tu správně. Je to zubař, který spokojí pouze a jedině s perfektním výsledkem. Alespoň to je má osobní zkušenost.

• J

Very good dentist, friendly, professional, did an excellent job, I would recommend him to anyone