Řízekdent, spol. s r.o.

Představím Vám svůj přístup k práci, zubařskému řemeslu,kterému se věnuji s nadšením, a kde je pro úspěšné ošetření, naprosto zásadní samotná práce zu...

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Krvácení z dásní
  • Zubní kámen
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Řízekdent, spol. s r.o. Běžný termín

Maximální spokojenost. Není co dodat. K panu doktorovi chodím více než 10 let. Opravil mi řadu dříve poškozených zubů z minulosti. Mohu jen doporučit.

Umístění: Řízekdent, spol. s r.o. Běžný termín

Chodím sem léta. Našel jsem jej tady na tomto serveru. Má i výbornou dentistku. Jsou spolu sehraní. Vždycky jdu nejdřív k ní a poté k němu. Má pořád plno a to znamená, že je fakt dobrý zubař. Není na pojišťovnu, ale já si za kvalitu rád zaplatím.

U
Umístění: Řízekdent, spol. s r.o. Běžný termín

Domnívám se, že pan doktor je velký odborník, který má zájem o pacienty a snaží se odvádět pouze kvalitní práci. V této ordinaci nelze najít nadřazenost, neochotu, lhostejnost k pacientovi. Pan doktor působí skromně (přestože je jistě špičkový odborník), přistupuje na dialog s pacientem ohledně daného problému, vysvětlí způsob ošetření apod. Profesionální, ale současně lidský přístup, jak ze strany lékaře, tak i sestřičky, které je velmi příjemná. Je velký problém najít kvalitního zubního lékaře a já mám to štěstí, že jsem ho našla. Kéž by bylo takových lékařů více!

Umístění: Řízekdent, spol. s r.o. keramické korunky

Skvělý člověk a skvělý zubař!!! Lépe to napsat neumím. K jedné z poznámek, že je finančně náročný... je mi líto, že někdo může toto napsat, zkuste si nájem v Praze atd. Přeji mu hlavně zdraví. F.Vojtek

Umístění: Řízekdent, spol. s r.o. dlouhodobá péče a náprava po dlouhodobé nepéči levného lékaře na pojišťovnu

Pan doktor je to nejlepší lékař, kterého jsem v životě potkala. Lidskost a profesionalita by měla být samozřejmou každého lékaře, u něj se ale jedná i o jakousi pokoru, pečlivosti a skutečný zájem o každého jednotlivého pacienta. Našla jsem ho na internetu a zjistila, že k němu chodí spousta mých kolegů a přátel, kteří od něj očekávají a oceňují to samé jako já. Ano, není levný, ale ani ne drahý. Neplatíte za nesmyslné pozlátko, ale za poctivou a zodpovědnou práci. Alice Šlep.

velmi spokojena,p.doktor mne ošetřil na nedělní pohotovosti. Zub jsem nechávala "dodělavát" u moji zubní lékařky,ke které chodím celý život a vím,že je velmi kritická k ostatním zubarum.Z počátku se ji ani moc nechtělo zub otevírat a kanály zadelavat,ale nakonec se do toho pustila a říkala,že práce je velmi precizní.Takže děkuji p.doktorovi,že mne ošetřil v neděli a ještě tak důsledně :)

Výborný. Profesionál, pečlivý, lidský, bere svou práci jako svou vizitku a tomu odpovídají výsledky. Sesřička milá, usměvavá, nic není problém. 100% spokojenost. DOPORUČUJI !

Naprosto dokonalý pan zubař ! Šla jsem k němu v těhotenství na pohotovostní ošetření. Byl velmi milý, citlivý, pečlivý a hlavně ošetření vůbec nebolelo, což bylo snad mé první bezbolestné ošetření, po příšerných zkušenostech u jiných zubařů.

K panu doktorovi jsem začala nejdříve chodit já, pak manžel, teď už tam dochází i naše dvě malé děti - a bez stresu či pláče. Vždy je vysoce profesionální, přátelský a vnímavý k potřebám a pocitům pacienta. Má upřímnou radost, když odcházíte z prohlídky s tím, že vašim zubům nic neschází. Navíc - málokdy se u lékaře tolik zasměju a vždycky se s ním o něčem zapovídám. Zubař k pohledání.

K panu doktorovi jsem se objednala i díky doporučením, které jsem našla právě tady, ale musím říct, že jsem nebyla úplně spokojená. Protože je pan doktor přijímá stále nové pacienty je velmi vytížen, čekací doby jsou tak opravdu dost dlouhé a pokud zrušíte objednaný termín např. kvůli nemoci, počítejte, že dostanete náhradní třeba až za tři měsíce, do té doby budete třeba chodit bez zubu (bylo mi řečeno, že se mi ozvou, kdyby se něco uvolnilo, ale nestalo se tak). Také mi vadilo, že pan doktor začal řešit problémy od toho nejméně akutního, jak jsem se dovtípila z návštěvy jiného zubaře.
Mému muži pak pan doktor nainstaloval jakousi dočasnou bílou plombu která se bude muset za několik měsíců převrtat, na to už ale nedošlo, protože se zub znovu ulomil. Opraveno další placenou bílou plombou jejíž vzhled je tedy poněkud diskutabilní.
No, představovala jsem si to trochu jinak, ale toť moje zkušenost.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chtěl by sem se zeptat kolik by mne vyšlo udělat kanalek dneska mi ho vyvrtali a zálepili dočasně

Dobrý den, pokud budu stručný a odpovím pouze na dotaz, tak definitivní oš. kanálku metodou beefill, je 1530,-
Jan Řízek

MUDr. Jan Řízek

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli stále nabírate nové pacienty?

Dobrý den, omezeně, ale ještě ano.

MUDr. Jan Řízek