Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Nejsem nemocen často, ale když už, vždy mi pomohla. Velmi pečlivá a důkladná. Vše trpělivě vysvětlí a zdůvodní. Na co nestačí ordinace,s tím pošle ke specialistovi a následně s pacientem probere. Líbí se mi lidský přístup a snaha o pozitivní naladění pacienta, což považuji za půl zdraví. Člověk přirozeně "nechodí po doktorech" rád, ale je dobré, že když už musí, tak je to co nejpříjemnější.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Vyšetření splnilo mé očekávání. Paní doktorka byla velmi milá, empatická a ochotná zodpovědět všechny otázky. Velmi přijemná sestrička. Mohu jen doporučit!

S paní doktorkou mám více než dobré zkušenosti. S její asistencí jsem přestal kouřit, včas u mne podchytila potenciálně závažné onemocnění a její přístup byl bez výjimky profesionální. Neměnil bych!

Absolutně NEDOPORUČUJI pokaždé, když jsem tam přišla s problémem, byla na mě sprostá a udělala ze mě hypochondra, že si pomalu vymýšlím, nikdy mi nenapsala žádné vyšetření, které jsem chtěla a když jsem chtěla v rámci prevence vyšetřit obyčejný cholesterol dala mi 5ti minutovou přednášku, že mi to nehradí pojišťovna (což jsem později zjistila, že není pravda) a že to rozhodně nepotřebuji. Absolutní neochota a nepříjemnost.

Chodím k paní doktorce jž 4 roky a musím říct,je poctivá a výborná lékařka. Velkou výhodou je možnost se objednat na určitý čas online!!!
Doporučuji!

Paní doktorku považuji za jednoho z nejlepších lékařů, které znám. Docházíme k ní i s manželem a stále se rozšiřujícím okruhem přátel, kterým ji bez jakýchkoliv pochybností doporučujeme ve chvíli, kdy hledají nového praktického lékaře. A všichni jsou u ní spokojení stejně jako my. Paní doktorka má přehled, ordinace je dobře vedená, nová sestřička velice milá. Celkové hodnocení paní doktorky na této stránce vychází převážně ze starých podivně formulovaných příspěvků, které se dle mé osobní zkušenosti s paní doktorkou naprosto nezakládají na pravdě. Jak se chová k pacientům jiných lékařů nedokážu posoudit. Vím ale, že k těm svým se chová s maximální vstřícností a profesionalitou.

Bohužel mám podobnou zkušenost jako paní Prokopová. Má ošetřující lékařka byla na dovolené a tak jsem k Mudr. Kučerové šla jako k zastupujícímu lékaři. Přinesla jsem jí zprávu od jiného lékaře, který žádal rozbor krve, rentgen plic... Avšak paní doktorka po zevrubném vyšetření nenašla nic, co by můj problém vysvětlovalo ( právě proto mě specializovaný lékař poslal na rozbor krve a RGT plic). Zprávu prý předá mé ošetřující lékařce,ať jí zavolám a domluvím se s ní. Dodala, že pokud by to přece jen něco bylo, dva týdny v tom už nebudou hrát roli. Je možné, že ke svým pacientům se chová vstřícně. Avšak vzhledem k tomu, že se v mé rodině nemoc, které se obávám, s naprosto stejnými příznaky a ve stejném věku již vyskytla, nepřipadá mi její jednání profesionální.

Objednávání funguje výborně, odbornost hodnotím velmi dobře, vstupní prohlídka byla vzorová-i následná preventivní vyšetření, komunikace mailem je skvělá, odpověď přijde opravdu rychle, mnohdy mimo pracovní dobu nebo o víkendu. Důvod, proč dávám jen 3 hvězdy je průměr mezi výbornou dr a velmi slabou zdravotní sestrou, jejíž styl jednání, neochota, nepříjemnost, arogance, tón komunikace do zdravotnictví nepatří a paní doktorce kazí image. Proto mohu paní dr.doporučit jen těm, kteří zvládnou komunikovat s její zdrav. sestrou, protože ten,kdo čeká servis na úrovni, bude hned v počátku nemile překvapen.

Těžko mohu uvěřit názorům kritiků paní doktorky, když je podle mých zkušeností téměř prototypem lékaře, který se stará o pacienta pečlivě, se snahou o účinnou prevenci a navíc i jí doporučení odborníci jsou voleni s ohledem na co nejkvalitnější uspokojení potřeb zdraví tělesného i duševního. Vlídnost a vstřícnost jsou v její ordinaci samozřejmostí. Píšu na základě čerstvých zkušeností a opět mohu jen hýřit superlativy.

paní doktorku neznám, ale zajímalo by mě, z čeho vychází 4 hvězdičky u jejího jména, když zpruměrované hodnocení vychází téměř přesně na 3