Ordinace praktického lékaře
Bezová 1/1658, Praha

Léčené nemoci

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Léčíme se u Mudr. Vackové celá rodina a naprosta spokojenost. Preferuje homeopatika což osobně vítám a díky tomu jsem už cca devět let neužívala atb.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Nesmirne laskava, empaticka lekarka, ktera vzdy pomuze. Mohu jen doporucit. Vzdy se mohu spolehnout na profesionalni pristup, u pani doktorky se jiz leta lecime cela rodina, vzdy jsme s pristupem maximalne spokojeni.

S přístupem MUDr. Vackové jsem velmi spokojená. Při vstupní prohlídce se mě zeptala, zda preferuji alopatickou léčbu nebo spíše alternativu. To mě mile překvapilo, není to standadní přístup běžného praktického lékaře. Nicméně to neznamená, že by mí lékařka odmítala předepsat "standardní" léčbu (např. antibiotika), pokud je to třeba. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že alopatii a alternativu vhodně kombinuje.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Člověk u ní nemá pocit, že se ho chce co nejdříve zbavit a inkasovat peníze (jako u většiny jiných doktorů), naopak zkoumá stav pacienta ze všech stran a bere v úvahu všechny možnosti. Někomu možná vadí, že nepředepisuje rovnou ATB a tím se jejich vyléčení zpomalí (v dnešní době je to i pochopitelné, být doma zadarmo a pak za směšný příspěvek od státu pracujícího finančně zdevastuje), nicméně já jsem naopak ráda, že své tělo nezásobuju spoustou chemie, ale naopak ho podpořím v samoléčení přírodní cestou. Paní doktorku tedy můžu jen doporučit.

pred lety nelecena angina, dostat se z toho mi trvalo vice nez dva tydny. Pote, co se to same opakovalo letos v unoru, jsem se nechal prevest k jinemu lekari. Nejsem priznivcem antibiotik, resp leku obecne, ale pokud lekari sdelim, ze potrebuji byt do tydne zdrav, abych mohl odjet sluzebne do zahranici, takm ocekavam, ze se tomu lecba prispusobi. Dr. Vackova prilis lpi na homeopatikach, prestoze o to ja jako pacient nestojim. takze antibiotika odmitla predepsat a ano - danou sluzebku jsem stravil v horeckach a s bolestmi v krku, prestoze na vylecni jsem mel 8 dni...

Po zkušenostech s jinými lékaři jsem nad míru spokojená a mile překvapená, že doktoři jako je ona jsou ještě mezi námi. Paní doktorka Vacková je velmi příjemná, pečlivá a snaží se ze všech sil pomoci. Všímá si maličkostí a nic nezanedbá.

Souhlasím se všemi komentáři, paní doktorka Vacková je opravdu velmi schopná, chytrá, ochotná a hlavně se vám věnuje opravdu poctivě, doporučí a prozkoumá všechny možné varianty. Můžete za ní přijít s jakýmkoliv problémem.

Empatická, příjemná, schopná

Paní doktorka Vinšová (nyní Vacková) je svědomitá, pečlivá, ochotná, s lidským přístupem a pochopením pro pacienta, je všímavá, s velkým přehledem o možném vývoji nemoci a prevenci.V Případě nutnosti je ochotná navštívit pacienta i doma. Řadíme ji na nejvyšší příčky pomyslného žebříčku hodnocení.