Doporučení hematologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Praha

• „K panu doktorovi Čanigovi chodím už několik let a jsem s jeho přístupem a péčí velmi spokojena. Pan doktor se vždy zajímá o můj celkový stav a ve všem se snaží vyjít maximálně vstříct. Mohu jen doporučit. V dnešní době, kdy se setkávám spíše s neochotou ze strany doktorů, je pan Čaniga vyjímkou. Více

Poliklinika Petřiny, Stamicova 1968/21, Praha Mapa

hematologická ambulance synlab czech s.r.o.

• Hematolog, Internista

„Velice vstřícný a lidský lékař, který mi pomohl daleko nad rámec svých povinností. Víc takových lékařů.

• Hematolog, Internista

„Takového lékaře jako je pan Balász člověk zas tak často nepotká. Navíc dokáže i laikovi věci a čísla která mu nic neříkají, vysvětlit. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Pan doktor mi odebíral kostní dřeň pro dárce. Sice jsem s ním nemluvila, ale to, že je opravdu šikovný jsem poznala i z toho, že mě ta záda po zákroku vůbec nebolela. Více

V Úvalu 84/1, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Pan doktor Kouba je špičkový odborník, prováděl mně mimo jiné zavedení katetru. Měl jsem z toho strach, ale udělal to dokonale a bez následných komplikací. Nemocnice UHKT je naprosto nevídaný úkaz v našem zdravotnictví. Zachránili mě tam život. Děkuji. Více

Ústav hematologie a krevní transfuze

• „Léčím se u něj už řadu let a moc mi pomohl a to i překonat bez problémů těhotenství a porod .

Ústav hematologie a krevní transfuze

• „Génius... Zachránil mi v dětství v podstatě život (Leukemie), zajímal se o mě i po mém vstupu do plnoletosti. Skvělý doktor i člověk. Obdivuji a děkuji. Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• Hematolog, Internista

„Pan doktor Vítek je výborným profesionálem ve svém oboru a moc si ho vážím. Měl jsem možnost na UHKT poznat více lékařů a bezvadní byli všichni, ale MUDr.Markovou (nyní Šťastnou) a MUDr.Vítka jsem si oblíbil nejvíce. Pacient Honza B. Více

Ústav hematologie a krevní transfuze

• „Cyril je skvělý odborník, jde do detailu a nic neponechá náhodě. Komunikace s ním je srozumitelná, na úrovni. Je praktický, věčný a k tomu milý a chápavý. Co na něm nejvíce oceňuji? Fakt, že se neustále vzdělává a sleduje nejnovější studie. Je to skvělý doktor. Více

• „výborný

• Hematolog, Pediatr

1 názor

„Díky paní doktorce určená diagnóza a zajištěná následná péče. Velice vstřícný a profesionální přístup. Mohu jedině doporučit. Více

Vídeňská 800, Praha Mapa

Thomayerova nemocnice