Umístění: Poliklinika Michnova Jiný

Po mnoha letech odcházím, nechci být nezdvořilý, ale už mi došla trpělivost. Jednání hraničící s neúctou k pacientovi. I tak přeji paní doktorce hodně štěstí a nebudu více specifikovat problémy s komunikací a způsobem objednávání ... .

Komunikace s lékařem je nepraktická, pomalá, odkázaná na vůli či nevůli lékaře volat zpět. E-maily většinou ignoruje. Není schopná v ordinaci provádět základní diagnostická vyšetření - nenatočí vám EKG, se vším odbíháte k jiným specialistům. Někdy zapomíná na lékařskou etiku, její poznámky nejsou vždy vhodné. Nečekal jsem od ní žádné zázraky, ale po 12 letech jsem odešel k jinému lékaři, s nímž mohu komunikovat elektronicky, bez potíží se přímo objednat, zažádat o elektronický recept - a to vše několika kliknutími na klávesnici počítače. Myslím, že jde jen o vůli a přístup. Volat celé dopoledne s tím, že nikdo moje volání nezvedne a ani mi ctěná paní doktorka nezavolá zpět, když najde ve svém sáhodlouhém seznamu zmeškaný hovor, na to nemám opravdu náladu. Přístup se bohužel změnil. Asi jí nejsem sympatický, ale to mne jako pacienta, který se k ní choval vždy slušně, nezajímá.

Umístění: Poliklinika Michnova Jiný

Paní doktorka se zprvu tváří velice mile, ale opak je pravdou. Naštěstí jsem paní doktorku moc často nepotřebovala, ale když ano, což bylo většinou jednou za rok, tak to byla katastrofa. Nejen, že si za x let nedokázala zprovoznit email a nutila mne vše zasílat poštou, ale byla velice neochotná ve všech směrech. Když jsem potřebovala lékařskou prohlídku do nového zaměstnání, tak mě v telefonu okřikla, co si dovoluju naléhat na brzký termín, když je období chřipky (září 2018). Šla jsem tedy až za týden a paní doktorka vypadala, že mi potvrzení nechce ani dát. Upozorňuji, že byla naprosto prázdná čekárna a já donesla potvrzení zaměstnavateli se zpožděním nejspíš kvůli tehdá špatné náladě paní doktorky. Po incidentu s léky, kdy mně byly předepsané prášky na žíly, zatímco jsem měla problém s průduškama, jsem raději přestala k paní doktorce s běžnými nemocemi docházet. Takže za mou osobu velký vykřičník u této paní doktorky! Velice nedoporučuji a jednání této doktorky je alarmující!

Umístění: Poliklinika Michnova Jiný

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, chodím k ní už11 let! Je velmi pečlivá a precizní. I bez asistence sestřičky všechno zvládá a bez zbytečného čekání!

Umístění: Poliklinika Michnova Jiný

Velmi lidská doktorka, umí vyslechnout a vždy dobře poradí. Je vidět, že se stále vzdělává a je velmi pokroková. Na to, že nemá sestru, šlape ordinace jako hodinky (jediná nevýhoda je, že se telefonicky hned tak nedovoláte, ale musíte to zkusit víckrát). Paní doktorka však rychle odpovídá na emaily a dá se k ní objednat.

U
Umístění: Poliklinika Michnova preventivní lékařské prohlídky

V čekárně bývá plno, ale to už tak bývá u dobrých doktorů. Paní doktorka je moc milá, poradí a dává takové to pověstné něco navíc. Pro někoho to je úsměv, pro jiného podpora a pro dalšího odpověď mailem mimo ordinační hodiny. Já jsem spokojen.

Umístění: Poliklinika Michnova

Paní doktorka Švorcová je vynikající. Vyslechne, poradí, doporučí. Fakt to u ní nemá chybu. A k tomu vstřícné a milé chování.
Eva Čákiová

Paní doktorka je z mého pohledu velice příjemná, profesionální a pokroková. Dlouho u ní nečekáte, vyslechne Vás, zajímá ji nejen fyzický ale i psychický stav a zda tedy případný problém není spíše v psychosomatické oblasti. Já ji doporučila i zbytku své rodiny. Samozřejmě jsou zde i nějaké negativní zkušenosti, ale v mém případě vždy pomohla, i když se jednalo o problémy se kterými sem se bála někomu svěřit, reagovala na ně velice vstřícně a profesionálně a odkázala mě na příslušné odborníky.

Paní doktorka je velmi laskavá, lidská a určitě u ní nenarazíte na nekonečné fronty. Zakotvila jsem u ní po dlouhém hledání a dojíždím k ní z docela velké dálky, ale určitě se mi to vyplatí.

Pani doktorka me jiz nekolik krat zklamala. v tehotenstvi me lecila zbytecne leky protoze nepoznala, ze se jednalo o "tehotenskou alergickou rýmu". Jednou mi na kasel predepsala prasky ktere mi dokonce vymluvila pani magistra v lekarne, prej se davaji pacientum v pripade tezsich nemoci v nemocnicich - na skutečne silne bolesti a maji silne uspavaci ucinek. Nechapu, pripada mi, ze pani doktorka je nejlepsi jenom v predepisovani leku. neverim jejimu usmevu...... A.Kralova