Hana Juklová, praktický lékař Praha

Praktický lékař

Mezilesí 609/87, Praha
Ordinace PL pro dospělé

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Jsem u paní dr. Juklove již od roku 2001,paní doktorka je vždy vstricna, usměvavá, vždy pomůže a vysvětlí, léčbu, léky, ačkoliv jsem se přestěhovala, taky Praha 9 praktickou lékařů bych neměnila. Patří ji můj velký dík, za celá léta.

Paní doktorka je naprosto výborná, milá, vždy pomlže, poradí, zařídí, pošle. Jsme rádi, že k ní mlžeme s manželem chodit,

Velice milá a ochotná paní doktorka. Pacientům vychází vždy vstříc, snaží se najít vždy nejšetrnější řešení daného zdravotního problému.

Často jsem se stěhovala,takže jsem měla více obvodních lékařů,takže mohu porovnávat.Dr.Juklová je neuvěřitelně vstřícná,ochotná a má vědomosti a o mém zdravotním problému mi dokázala hodně povědět a pomoci mi. Opravdu se pacientům věnuje a neodbývá je, má na člověka velice zklidňující psychický vliv a to nemocní lidé opravdu potřebují.Všichni lékaři takový bohužel nejsou.

Skvělá doktorka.Opravdu lidem pomáhá a nic u ní není problém.Vždy odcházím spokojená.akaomunikuje s pacientem.Je prostě perfektní.

Velice příjemná paní doktorka, dle mého názoru o pacienty opravdu dbá, má velmi příjemný, lidský přístup. Vřele doporučuji!

Skvela lekarka s lidskym pristupem ke svym pacientum. Neskutecne mila a prijemna, vstricna, ochotna vse vysvetlit. Pokud je treba, posle na vsemozna vysetreni, aby se potvrdil ci vyvratil mozny problem, o sve pacienty skutecne dba. Nemohu nez doporucit, naprosta spokojenost.

jsem s ní velmi spokojená :o)

Přidávám se k zástupu spokojených pacientů :-)

U paní doktorky Juklové jsem velmi spokojena. Naštěstí nyní není nutné, abych docházela často na zdravotní kontroly, chodím jen párkrát do roka a paní doktorka je vždy vstřícná a milá, ať jdu na prevenci či mám zdravotní problém.
Vzpomínám si na příhodu, kdy jsme se čerstvě přistěhovali do Horních Počernic a já jsem byla ve fázi změny dokladů, a také jsem si uvědomovala, že v blízké době se budu muset zaregistrovat u nějakého zdejšího praktického lékaře, přistěhovali jsme se ze vzdálené části Prahy.
Jednu noc jsem však náhle dostala žlučníkový záchvat a museli jsme volat pohotovost. Bylo mi velmi špatně. Snad v několika minutách se u nás objevila paní doktorka Juklová (tehdy Josífková) a přivezla sebou patřičné léky a injekce. Druhý den - sama od sebe - se na mě přišla podívat ve své ordinační době (návštěvy), jak mi je. Žasla jsem nad tím, vždyť jsem ještě žádného lékaře neměla a návštěva nebyla domluvená. Dodnes jí za to velmi děkuji.
Každému mohu péči této paní doktorky jen doporučit.
Snad jen malá vada na kráse v čekárně: sestřička by si měla hlídat, kdo jak přijde, dost často se stává, že lidé vcházejí do ordinace přímo od vstupních dveří, zatímco v čekárně sedí již plno pacientů. Minule jsem byla čtvrtá na řadě, ale takto se stalo, že jsem přišla na řadu až za hodinu a půl ... A stává se, že mnoho lidí to kolikrát prostě vzdá a radši si jdou lehnout do postele nebo utíkají i nemocní do práce, těžko se vysvětluje tohle přísnému zaměstnavateli...