Adresa

Mezilesí 609/87, Praha
Ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
34 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto výborná, milá, vždy pomlže, poradí, zařídí, pošle. Jsme rádi, že k ní mlžeme s manželem chodit,


D
Ověřeny pacient

Velice milá a ochotná paní doktorka. Pacientům vychází vždy vstříc, snaží se najít vždy nejšetrnější řešení daného zdravotního problému.


M
Ověřeny pacient

Často jsem se stěhovala,takže jsem měla více obvodních lékařů,takže mohu porovnávat.Dr.Juklová je neuvěřitelně vstřícná,ochotná a má vědomosti a o mém zdravotním problému mi dokázala hodně povědět a pomoci mi. Opravdu se pacientům věnuje a neodbývá je, má na člověka velice zklidňující psychický vliv a to nemocní lidé opravdu potřebují.Všichni lékaři takový bohužel nejsou.


M
Ověřeny pacient

Skvělá doktorka.Opravdu lidem pomáhá a nic u ní není problém.Vždy odcházím spokojená.akaomunikuje s pacientem.Je prostě perfektní.


M
Ověřeny pacient

Velice příjemná paní doktorka, dle mého názoru o pacienty opravdu dbá, má velmi příjemný, lidský přístup. Vřele doporučuji!


Skvela lekarka s lidskym pristupem ke svym pacientum. Neskutecne mila a prijemna, vstricna, ochotna vse vysvetlit. Pokud je treba, posle na vsemozna vysetreni, aby se potvrdil ci vyvratil mozny problem, o sve pacienty skutecne dba. Nemohu nez doporucit, naprosta spokojenost.


jsem s ní velmi spokojená :o)


Přidávám se k zástupu spokojených pacientů :-)


Ověřeny pacient

U paní doktorky Juklové jsem velmi spokojena. Naštěstí nyní není nutné, abych docházela často na zdravotní kontroly, chodím jen párkrát do roka a paní doktorka je vždy vstřícná a milá, ať jdu na prevenci či mám zdravotní problém.
Vzpomínám si na příhodu, kdy jsme se čerstvě přistěhovali do Horních Počernic a já jsem byla ve fázi změny dokladů, a také jsem si uvědomovala, že v blízké době se budu muset zaregistrovat u nějakého zdejšího praktického lékaře, přistěhovali jsme se ze vzdálené části Prahy.
Jednu noc jsem však náhle dostala žlučníkový záchvat a museli jsme volat pohotovost. Bylo mi velmi špatně. Snad v několika minutách se u nás objevila paní doktorka Juklová (tehdy Josífková) a přivezla sebou patřičné léky a injekce. Druhý den - sama od sebe - se na mě přišla podívat ve své ordinační době (návštěvy), jak mi je. Žasla jsem nad tím, vždyť jsem ještě žádného lékaře neměla a návštěva nebyla domluvená. Dodnes jí za to velmi děkuji.
Každému mohu péči této paní doktorky jen doporučit.
Snad jen malá vada na kráse v čekárně: sestřička by si měla hlídat, kdo jak přijde, dost často se stává, že lidé vcházejí do ordinace přímo od vstupních dveří, zatímco v čekárně sedí již plno pacientů. Minule jsem byla čtvrtá na řadě, ale takto se stalo, že jsem přišla na řadu až za hodinu a půl ... A stává se, že mnoho lidí to kolikrát prostě vzdá a radši si jdou lehnout do postele nebo utíkají i nemocní do práce, těžko se vysvětluje tohle přísnému zaměstnavateli...


Ověřeny pacient

Jsem spokojená, paní doktorka je velmi jemná, milá a ochotná vše řešit. Příjemné a milé jednání, jemné vyšetření, milý úsměv a profesionalita. Vždy pomohla a poradila nemůžu si stěžovat. Sestřička je někdy neřízená střela, ale jsme jen lidi ne roboti a každý den není růžový.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti