Hana Juklová, praktický lékař Praha

MUDr. Hana Juklová

Praktický lékař

35 názorů

Uložit


Adresa

Mezilesí 609/87, Praha
Ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
35 názorů

T
Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Jsem u paní dr. Juklove již od roku 2001,paní doktorka je vždy vstricna, usměvavá, vždy pomůže a vysvětlí, léčbu, léky, ačkoliv jsem se přestěhovala, taky Praha 9 praktickou lékařů bych neměnila. Patří ji můj velký dík, za celá léta.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto výborná, milá, vždy pomlže, poradí, zařídí, pošle. Jsme rádi, že k ní mlžeme s manželem chodit,


D
Ověřeny pacient

Velice milá a ochotná paní doktorka. Pacientům vychází vždy vstříc, snaží se najít vždy nejšetrnější řešení daného zdravotního problému.


M
Ověřeny pacient

Často jsem se stěhovala,takže jsem měla více obvodních lékařů,takže mohu porovnávat.Dr.Juklová je neuvěřitelně vstřícná,ochotná a má vědomosti a o mém zdravotním problému mi dokázala hodně povědět a pomoci mi. Opravdu se pacientům věnuje a neodbývá je, má na člověka velice zklidňující psychický vliv a to nemocní lidé opravdu potřebují.Všichni lékaři takový bohužel nejsou.


M
Ověřeny pacient

Skvělá doktorka.Opravdu lidem pomáhá a nic u ní není problém.Vždy odcházím spokojená.akaomunikuje s pacientem.Je prostě perfektní.


M
Ověřeny pacient

Velice příjemná paní doktorka, dle mého názoru o pacienty opravdu dbá, má velmi příjemný, lidský přístup. Vřele doporučuji!


Skvela lekarka s lidskym pristupem ke svym pacientum. Neskutecne mila a prijemna, vstricna, ochotna vse vysvetlit. Pokud je treba, posle na vsemozna vysetreni, aby se potvrdil ci vyvratil mozny problem, o sve pacienty skutecne dba. Nemohu nez doporucit, naprosta spokojenost.


jsem s ní velmi spokojená :o)


Přidávám se k zástupu spokojených pacientů :-)


Ověřeny pacient

U paní doktorky Juklové jsem velmi spokojena. Naštěstí nyní není nutné, abych docházela často na zdravotní kontroly, chodím jen párkrát do roka a paní doktorka je vždy vstřícná a milá, ať jdu na prevenci či mám zdravotní problém.
Vzpomínám si na příhodu, kdy jsme se čerstvě přistěhovali do Horních Počernic a já jsem byla ve fázi změny dokladů, a také jsem si uvědomovala, že v blízké době se budu muset zaregistrovat u nějakého zdejšího praktického lékaře, přistěhovali jsme se ze vzdálené části Prahy.
Jednu noc jsem však náhle dostala žlučníkový záchvat a museli jsme volat pohotovost. Bylo mi velmi špatně. Snad v několika minutách se u nás objevila paní doktorka Juklová (tehdy Josífková) a přivezla sebou patřičné léky a injekce. Druhý den - sama od sebe - se na mě přišla podívat ve své ordinační době (návštěvy), jak mi je. Žasla jsem nad tím, vždyť jsem ještě žádného lékaře neměla a návštěva nebyla domluvená. Dodnes jí za to velmi děkuji.
Každému mohu péči této paní doktorky jen doporučit.
Snad jen malá vada na kráse v čekárně: sestřička by si měla hlídat, kdo jak přijde, dost často se stává, že lidé vcházejí do ordinace přímo od vstupních dveří, zatímco v čekárně sedí již plno pacientů. Minule jsem byla čtvrtá na řadě, ale takto se stalo, že jsem přišla na řadu až za hodinu a půl ... A stává se, že mnoho lidí to kolikrát prostě vzdá a radši si jdou lehnout do postele nebo utíkají i nemocní do práce, těžko se vysvětluje tohle přísnému zaměstnavateli...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti