Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Nedoporucuji.Nebudu uvadet podrobnosti.Negativnich recenzi ma opravdu tolik,ze kazdy,kdo ji hodla navstivit by si je mel nejprve precist a obloukem se ji vyhnout.Ja jsem tak bohuzel neucinila.Mela by rozhodne odejit na odpocinek a prenechat praci mladsim,vzdelanejsim a empaticnejsim lekarum.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Naprosto mimo, pta se na veci do kterych ji vubec nic neni. Vysetreni nulove, jen zmeri tlak. Zbytecna navsteva, zbytecne naklady pojistovne. Myslim ze by mela zustat doma uzivat si zaslouzeneho duchodu.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Dnes sem měl čest s touto doktorkou se setkat při vstupní prohlídce do zaměstnání , paní doktorka už by opravdu potřebovala odpočinek jednoduše jít do důchodu byla opravdu nesympatická a celkově mě rozhodila hned co řešila byla moje váha přitom tak tlustý nejsem jsou i horší řešila věci do kterých ji nic nebylo ani její sestra nebyla příjemná doufám že už nikdy sem nebudu muset jít a pokud ano odmítnu takové jednání s pacientem se mi velice nelíbí!!!

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Tato paní doktorka je pro mě a jistě i pro ostatní velikým pokladem. Málokdy se najde tak skvělý lékař, na němž je navíc vidět, že bere svou práci jako své životní poslání. Již při první seznámením poznáte, že jdete k odborníkovi. Nadchla mě svým milým, lidským přístupem, ochotou a profesionalitou. Vždy se na návštěvu u ní těším.

Paní doktorka je opravdu "stará škola", je docela milá, ale jsem přesvědčená, že by měla být již dávno v důchodu. Nedávno jsem u ní byla kvůli hroznému bolení v krku (po dvou dnech vysokých horeček) - ale řekla mi, že "tam nic nevidí" a poslala mě domů. Protože se to zhoršilo, šla jsem k ní další den znovu. Opět mi řekla že "je to mírně zarudlé", ale není to nic vážného, tak ať jdu domů. Nedalo mi, tak jsem zašla na ORL, paní doktorka mi řekla že mám angínu jako hrom a k tomu zánět nosohltanu a hned mi napsala antibiotika. Mé další zkušenosti s paní doktorkou Čechovou jsou velmi podobného rázu. Bohužel ji nemohu doporučit.

Paní doktorka je naprosto úžasná.Stará škola,která nejde s davem farmaceutických firem a nedává každému pacientovi antibiotika na potkání. Vynikající přístup,velmi chytrá paní doktorka a moc milá sestra. Doporučuji každému,kdo tápe a hledá marně dobrého praktického lékaře.

Tuto lékařku rozhodně nedoporučuji. Sice si seniorů obecně velmi vážím, ale tahle paní doktorka už hodně let přesluhuje a její péče dle toho vypadá. V ordinaci jí zajímají nejvíc drby a hlavně kolik kdo má peněz. Některé její výroky jsou na hranici žaloby.

Paní doktorka mi hodně pomohla.Poslala mě na vyšetření na které mě předchozí lékařka odmítala poslat několik let. Navíc mě po celkem náročné léčbě ještě dlouho doléčovala a i dnes mě pravidelně dělá potřebná vyšetření. Nevadí mi, že je už starší a v čekárně musím čekat.

Katastrofa! Jsem po ablaci pravého prsu, od srpna 2011 jsem byla v pracovní neschopnosti, dostala jsem zánět po korekci dvorce a bradavky, prso jsem měla více jak 3 měsíce otevřené, neustále mi hnisalo, až se dostal zánět na implantát a ten prasknul. Po domluvě s plastickým chirurgem jsem podstoupila už 2x korelaci prsu vlastním tukem ( podle paní doktorky sádlem) Minulý měsíc jsem přinesla od mého onkologa zprávu, že v mém zdravotním stavu nedoporučuje žádné zaměstnáni - byla jsem zaměstnaná jako servírka, po odebrání žláz a uzlin nesmím v ruce nosit ani kabelku. Ve čtvrtek když jsem si přišla pro lístek na peníze mě pí. Čechová uschopnila s tím ať si tedy najdu jiné zaměstnáni a že žádnou zprávu od onkologa nemá! Ztratila jí!!!
11.7. mě čeká další operace a v září další. Jsem bez práce, nikde mě nezaměstnají, když v PN nebudu víc jak týdenv práci! :-( Paní doktorka už má být ve starobním důchodu a přenechat místo mladším a schopnějším kolegům, kteří používají PC!
Absolutně nedoporučuji!!

leci nasi rodinu po nekolik generaci, nemohu si vynachvalit,.
tesarova klara