Doporučení gastroenterologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Praha

• Gastroenterolog, Chirurg

„Tak lidský přístup jsem u lékaře ještě nikdy nezažil. Vstřícný, milý a ochotný cokoli vysvětlit. Opravdu se snaží nalézt nejlepší možné řešení, tak, aby pacientovi skutečně pomohl a neublížil. Smekám před panem doktorem. Více

• Gastroenterolog, Chirurg

„18.3.21 jsem byl laparoskopicky operován na tříselnou kýlu. Vše proběhlo excelentně - zázemí, nemocniční pokoj, operační sál/výborné anestezioložky + výkon MUDr. Patrika Pecáka = 29.3.21 - pooperační závěr -stehy a kontrola - vše perfekt. Pana doktora Pecáka s klidem odpovědnosti - Vám budoucím, doporučuji jako první volbu. Více

• Gastroenterolog, Proktolog, … Chirurg Více

„Pan doktor mi v roce 2019 operoval jícen a brániční kýlu a jsem nadmíru spokojená. Profesionál, vše vysvětlil, perfektní práce. Více

• Gastroenterolog, Internista

„Byl jsem u pana doktora na gastroskopii bez sedace a všechno bylo naprosto v pohodě. Ze začátku to bylo trochu nepříjemné, ale pan doktor je očividně profík a zbytek zákroku jsem ani necítil a po 5 minutách bylo po všem. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

• Gastroenterolog, Alergolog, … Imunolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Rehabilitační lékař Více

Na Slupi 448/6, Mapa

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi

• Gastroenterolog, Chirurg

„Nejlepsi, opravdu profesional, ktery zachranil moje strevo. V kratkem case zjistil anomalie a provedl rychle a uspesne vykon. Pri tom je velmi prijemny a ochotny odpovedet na vselke dotazy. Více

U Nemocnice 2, Praha Mapa

Janovského 48/993, Praha Mapa

Lékařský dům Praha 7, a.s.

• Gastroenterolog, Dietolog

„Výborný pan doktor, chodíme k němu skoro celá rodina. Naprostý profesionál s lidským přístupem, velmi zodpovědný, vše vysvětlí, pacienty neděsí - naopak uklidní. Veškerá vyšetření (gastroskopie, kolonoskopie) u něj jsou minimálně bolestivá, takže opravdu není se třeba bát. Velká spokojenost a proto za nim jezdíme i z větší dálky, vyplatí se to. Monika Horká Více

Na Vyhlídce 582, Dobřichovice Mapa

Centrum komplexní péče s.r.o.

• Gastroenterolog, Internista

„jsem jeho bývalá sestra z Vinohrad,kde působil do roku 1979.Vynikající odborník a člověk. Mohu doporučit.Zdraví helena Více

Bubenečská 10/283, Praha Mapa

Poradna pro jaterní choroby

• Gastroenterolog, Internista

„U pana doktora jsem podstoupila rektoskopii a nemohu si vynachválit jeho přístup.Má velice milou sestru a není žádný problém se zeptat,pokud něco není pacientovi jasné.Dovede hodně zklidnit a i se sestrou dodají člověku odvahu.Příště jedině TAM.Cenková Více

Mazurská 484, Praha Mapa

Gastroenterologická ambulance

• Gastroenterolog, Internista

„Skvělý člověk, lékař, jeho profesionalita je na prvním místě. Moc moc děkuji. Karel Vrána

Nemocnice Krč, Praha Mapa

Interní oddělení pavilon B 3

• „Chodím k paní doktorce už léta a za tu dobu si nemohu na nic a nikoho stěžovat. Jak ona, tak její sestra (bohužel už bývalá) byly velmi příjemné a milé a dokonce i takový zákrok jako kolonoskopie se dal pod jejich vedením vydržet. I když jsem zazmatkovala a dala si díky astmatu ne zcela vhodnou anestezii, pomohly mi překonat moje problémy s dýcháním a vyšetření bylo dokončeno v pohodě. Více

Cimburkova 31/407, Praha Mapa

Ambulantní gastroenterologie