Mazurská 4, Praha
Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o. (mapa)

Gen. R. Tesaříka 80, Příbram
ortopedicko-traumatologická ambulance (mapa)

Mému bratrovi velmi kvalitně odoperoval komplikovanou zlomeninu klíční kosti, následně dal dohromady mého strýce a nyní se u něho léčím já, kdy mi po cca třech letech jako první konečně stanovil správnou diagnózu a místo injekcí mě začal léčit ramena. Každému doporučuji. Navíc jako sportovec nemá hloupé řeči o škodlivosti pohybu na lidský organismus a má pochopení pro přirozenou lidskou touhu po pohybu. Díky.
Lukáš Sorád

Výborný lékař. Po třech zpackaných operacích, které dělali v jiných nemocnicích, mi ruku odoperoval tak, že mohu zase normálně sportovat. Poslala jsem za ním další kamarády-sportovce, všichni byli nadšeni, jak skvělý přístup má a jak umí léčit a operovat.
Nedělá machry, je zodpovědný a hlavně - má zlaté ruce. Jednoznačně doporučuji.

Měl jsem velmi komplikovanou zlomeninu s hromadným vykloubením. Pan Hebelka mi následně po operaci v nemocnici, opravil ještě šlachy, které nebyly schopny opravit doktoři na Bulovce. Věnoval mi velmi kvalitní péči a jako sportovec měl pochopení pro mé potřeby.

Honza

Skvělý lékař, má pochopení pro sportovní lidi, lidský přístup. Operoval mi hlezno na levé noze. několik měsíců regenerace a stav úplně skvělý. Roky to bolelo a teď jsem úplně v pohodě.

Bohužel musím dát špatné hodnocení. Dal mi do zanícené achilovky injekci kortikoidů, čím sice dočasně přestala bolet, ale po dvou měsících sportování se přetrhla.

V nemocnici mi postupně čtyři doktoři nezávisle na sobě řekli, že to byla velká chyba. Kortikoidy se do šlachy dávají akorát důchodcům a nesportujícím lidem, protože se po nich šlachy mají tendenci trhat. Jednoznačně mi řekli, že příčinou mého ošklivého zranění byla ta injekce, co mi dal.

Takže bohužel, až se uzdravím, jdu si hledat jiného ortopeda.

Lukáš Sorád

Nedělá machry, je zodpovědný a hlavně - má zlaté ruce. Jednoznačně doporučuji.

Honza

Takže bohužel, až se uzdravím, jdu si hledat jiného ortopeda.