Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o.
Mazurská 4, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Hanspaulorto s.r.o. ortopedická chirurgie

Pan doktor Hebelka mi opravil ruku po zpackaném ošetření zlomeniny jistou paní doktorkou. Vysvětlil mi, co se bude dít během operace. K pacientům má velmi dobrý přístup, nedělá ramena, jsem ráda, že jsem se k němu dostala. Děkuji. Mohu jen doporučit. Operoval mě v nemocnici v Berouně a zde jsem byla též velmi spokojena.

Umístění: Hanspaulorto s.r.o. ortopedická chirurgie

Mudr.Hebelka je profík.Přišla jsem za ním s artrozou palce na obou rukách,už šlo jen operovat,tudíž dát protézu kloubů.Teď už mám oba palce odoperované a nic mne NEBOLÍMoc mu děkuji L.Šmatláková.

Umístění: Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o. Jiný

Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena

Umístění: Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o. Jiný

Ordinace MUDr. Hebelky a její personál mi způsobila zázračné vyléčení ramene kde šlacha od bicepsu chtěla nalézt jiné možné místo pro její pohyb. Teď vážněji, k mému překvapení jsem nalezl pomoc v běžné ordinaci ale se skvělým personálem. Sestra má o všem přehled a pacienty odbavuje naprosto bezchybně. Lékař je osoba na svém místě a díky jeho zkušenostem a dlouhodobé praxe dokázal po sdělených informacích velmi lehko najít řešení obtíží uvnitř ramenního kloubu. Jsem velmi potěšen, že jsem mohl vidět a cítit chuť a um v pomoci pacientům.

Umístění: Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o. Jiný

Operoval mi obě endoprotézy kyčelního kloubu, zápěstí levé ruky. Termíny operací mě byli nabídnuté během několika týdnů. Hodnotím přístup lékaře odbornost, citlivost, profesionalita, skromný člověk, doporučuji všem

Mému bratrovi velmi kvalitně odoperoval komplikovanou zlomeninu klíční kosti, následně dal dohromady mého strýce a nyní se u něho léčím já, kdy mi po cca třech letech jako první konečně stanovil správnou diagnózu a místo injekcí mě začal léčit ramena. Každému doporučuji. Navíc jako sportovec nemá hloupé řeči o škodlivosti pohybu na lidský organismus a má pochopení pro přirozenou lidskou touhu po pohybu. Díky.
Lukáš Sorád

Výborný lékař. Po třech zpackaných operacích, které dělali v jiných nemocnicích, mi ruku odoperoval tak, že mohu zase normálně sportovat. Poslala jsem za ním další kamarády-sportovce, všichni byli nadšeni, jak skvělý přístup má a jak umí léčit a operovat.
Nedělá machry, je zodpovědný a hlavně - má zlaté ruce. Jednoznačně doporučuji.

Měl jsem velmi komplikovanou zlomeninu s hromadným vykloubením. Pan Hebelka mi následně po operaci v nemocnici, opravil ještě šlachy, které nebyly schopny opravit doktoři na Bulovce. Věnoval mi velmi kvalitní péči a jako sportovec měl pochopení pro mé potřeby.

Honza

Skvělý lékař, má pochopení pro sportovní lidi, lidský přístup. Operoval mi hlezno na levé noze. několik měsíců regenerace a stav úplně skvělý. Roky to bolelo a teď jsem úplně v pohodě.