Filip Hebelka, ortoped Praha

MUDr. Filip Hebelka

Ortoped Více

Mazurská 4, Praha
Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o.

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

• Bolest ramene
  • Bolest kyčle
  • Bolest ruky

• ortopedie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o. Jiný

Ordinace MUDr. Hebelky a její personál mi způsobila zázračné vyléčení ramene kde šlacha od bicepsu chtěla nalézt jiné možné místo pro její pohyb. Teď vážněji, k mému překvapení jsem nalezl pomoc v běžné ordinaci ale se skvělým personálem. Sestra má o všem přehled a pacienty odbavuje naprosto bezchybně. Lékař je osoba na svém místě a díky jeho zkušenostem a dlouhodobé praxe dokázal po sdělených informacích velmi lehko najít řešení obtíží uvnitř ramenního kloubu. Jsem velmi potěšen, že jsem mohl vidět a cítit chuť a um v pomoci pacientům.

Umístění: Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o. Jiný

Operoval mi obě endoprotézy kyčelního kloubu, zápěstí levé ruky. Termíny operací mě byli nabídnuté během několika týdnů. Hodnotím přístup lékaře odbornost, citlivost, profesionalita, skromný člověk, doporučuji všem

Mému bratrovi velmi kvalitně odoperoval komplikovanou zlomeninu klíční kosti, následně dal dohromady mého strýce a nyní se u něho léčím já, kdy mi po cca třech letech jako první konečně stanovil správnou diagnózu a místo injekcí mě začal léčit ramena. Každému doporučuji. Navíc jako sportovec nemá hloupé řeči o škodlivosti pohybu na lidský organismus a má pochopení pro přirozenou lidskou touhu po pohybu. Díky.
Lukáš Sorád

Výborný lékař. Po třech zpackaných operacích, které dělali v jiných nemocnicích, mi ruku odoperoval tak, že mohu zase normálně sportovat. Poslala jsem za ním další kamarády-sportovce, všichni byli nadšeni, jak skvělý přístup má a jak umí léčit a operovat.
Nedělá machry, je zodpovědný a hlavně - má zlaté ruce. Jednoznačně doporučuji.

Měl jsem velmi komplikovanou zlomeninu s hromadným vykloubením. Pan Hebelka mi následně po operaci v nemocnici, opravil ještě šlachy, které nebyly schopny opravit doktoři na Bulovce. Věnoval mi velmi kvalitní péči a jako sportovec měl pochopení pro mé potřeby.

Honza

Skvělý lékař, má pochopení pro sportovní lidi, lidský přístup. Operoval mi hlezno na levé noze. několik měsíců regenerace a stav úplně skvělý. Roky to bolelo a teď jsem úplně v pohodě.

Bohužel musím dát špatné hodnocení. Dal mi do zanícené achilovky injekci kortikoidů, čím sice dočasně přestala bolet, ale po dvou měsících sportování se přetrhla.

V nemocnici mi postupně čtyři doktoři nezávisle na sobě řekli, že to byla velká chyba. Kortikoidy se do šlachy dávají akorát důchodcům a nesportujícím lidem, protože se po nich šlachy mají tendenci trhat. Jednoznačně mi řekli, že příčinou mého ošklivého zranění byla ta injekce, co mi dal.

Takže bohužel, až se uzdravím, jdu si hledat jiného ortopeda.

• Bolest ramene
  • Bolest kyčle