Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Klimentská 20, Praha

MALO CLINIC PragueKlimentská 20, Praha

MALO CLINIC PragueKlimentská 20, Praha

MALO CLINIC PragueKlimentská 20, Praha

MALO CLINIC PragueKlimentská 20, Praha

MALO CLINIC PragueKlimentská 20, Praha

MALO CLINIC PragueKlimentská 20, Praha

MALO CLINIC PragueKlimentská 20, Praha

MALO CLINIC PragueKlimentská 20, Praha

MALO CLINIC Prague

Zkušenosti

O mně

- 1. LF UK - obor stomatologie, všeobecný směr

- praxe v několika privátních stomatolologických centrech
- pravidelná zahraniční...

Více

Léčené nemoci

  • Paradentóza
  • Zubní kaz
  • Bolesti zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

61 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ž
Umístění: MALO CLINIC Prague zubní chirurgie

K panu zubaři jsem byla poslána svým zubařem k expresnímu vytržení. Se zákrokem jako takovým jsem neměla problém, bylo to bezbolestné a po několika dnech utrpení naprosté vysvobození. Nyní, několik měsíců od zákroku, nemám se zubem problémy. Profesně výtečné.
Přesto jsem z ordinace odešla s pláčem. Pan doktor byl extrémně arogantní, sotva mě pozdravil; když jsem se chtěla ujistit, že ví, co mi jde dělat, ani mi neodpověděl a otočil se ke mně zády; když jsem se ptala, co přesně mi bude dělat (abych se mentálně připravila), řekl, že bych to stejně nepochopila; po vytržení zubu jsem se ho zeptala, jestli mám dobrat antibiotika, jejichž jméno jsem s tamponem v puse zkomolila – a doktor se mi naprosto vysmál, že to neumím říct správně a že prý "klidně". Třešnička byla, že se ani nerozloučil :) Když jsem o tom se svým zubařem mluvila, prý nejsem první žena, která má s panem zubařem takovéto zkušenosti. Když mě tam chtěl poslat na osmičky, radši jsem si našla někoho jiného :)

L
Umístění: jiné místo Jiný

Vytržení zubu bylo rychlé, bezbolestné, ve velmi příjemné atmosféře. Bála jsem se, ale pan doktor Donev byl skvělý!

Z
Umístění: jiné místo Jiný

Velmi dobrý přístup personálu a pan doktor Donev je velmi vstřícný, optimistický a profesionální. Pan doktor Donev je prostě jednička.


S
Umístění: MALO CLINIC Prague implantáty

U pana doktora Doneva jsem byla několikrát a s různými potížemi. Vždy jsem se setkala se skvělým a profesionálním přístupem, vtipem, rodinnou a přátelskou atmosférou a skvělým výsledkem. S péčí jsem velice spokojená a pocit, který ze sebe teď po půlroční péči mám, za to opravdu stojí


V
Ověřený profil
Umístění: MALO CLINIC Prague záchovná stomatologie

Pan doktor je skvely, dal mi dohromady zuby, ktere nebyly vubec v dobrem stavu, kdyz jsem k nemu poprve prisla. Zkusila jsem u nej temer vse, trhani, plomby, vetsi keramicke vyplne, korunku, rovnatka, augmentaci kosti, implantaty a nemuzu si na cokoli z toho stezovat. Vysledkem jsem nadsena. Cela lecba trvala nekolik let, ale stalo to za to! Konecne jsem na svuj usmev hrda. A navic byva v ordinaci sranda, coz pekne odlehci atmosferu a clovek potom nema duvod k obavam ze zakroku. Dekuji panu doktorovi za pomoc.


L
Ověřený profil
Umístění: MALO CLINIC Prague implantáty

Pan doktor je odbornik na svem miste, vse vysvetli a snazi se o co nejnizsi bolest. Se sestrickou jsou sehrany tym a i ty mene prijemne zakroky se daji snest. Vysledek je perfektni.


T
Ověřený profil
Umístění: MALO CLINIC Prague Jiný

Pan Donev je nejlepší zubař ktereho jsem mohl vybrat.Xlet sem se bal zuvbařu atd ale pan Donev mi stres odbourala je nejlepsá jak chovaní, přístupem tak prací.Trhal mi 3 zuby zatim , bez bolesti , bez otoku,velice kvalitní prace .Pote mě pusa skoro nebolela , neotekla.SUPER !! NEDAM NA PANA DONEVA DOPUSTIT.


Ověřený profil
Umístění: jiné místo extrakce zubu

Doktor se svérázným smyslem pro humor, nicméně moc milý, zákrok (extrakce 2 zubů) nebolel a trval opravdu chviličku. Doporučuji.


T
Ověřený profil
Umístění: MALO CLINIC Prague extrakce 8

Poprvé když jsem byl u pana doktora, tak byl ochotný. Behěm 10minut měl vytrhnul zub (bez komplikace). Po druhé když jsem byl tak jsem poprosil at mě vytrhnul 2 zuby(komplikovanější, musel řezat a zašít)
měl jsem horečku a bolesti potom, jinak operace byla bezbolestivá, tak se nebojte.


L
Ověřený profil
Umístění: MALO CLINIC Prague

Už od svého dětsví mám hodně problémů se svými zuby,tudíž jsem se setkal s hodně zubaři...Už nějakou dobu chodím k panu doktorovi a Filipovi a napsání svého názoru jsem si nemohl odpustit.Včera mi trhal dvě horní pětky s následným přisypáním kosti.Zákrok byl velice rychlý,nebolelo mě absolutně nic protože přístup pana doktora je úžasný,dělá vše pečlivě a přesně.Je to někdo kdo má hodně velký talent a svoji práci opravdu miluje.Lečí se zde celá moje rodina,tudíž pana doktora mohu doporučit i jako výjimečného implantologa.Díky !!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu