MUDr.

Filip Donev verifiedCreated with Sketch.

Zubař, Chirurg

Kontaktní informace

• Umístění: jiné místoSlužby: extrakce zubu

Doktor se svérázným smyslem pro humor, nicméně moc milý, zákrok (extrakce 2 zubů) nebolel a trval opravdu chviličku. Doporučuji.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Gelena Dymova
    Gelena Dymova
    Těšnov 1163/5, Praha
    Profesionální péče, maximální informovanost, prostě vše perfektní, takový přístup dneska by jste pohledali. Myslím,… Více

Oleksii Siedakov
    Oleksii Siedakov
    Pobřežní 620/3, Praha
    Pro mě je doktor Siedakov nejlepší stomatolog na světě, jsem moc a moc spokojená, vždycky velmi příjemné prostředí,… Více

Natalia Siedakova
    Natalia Siedakova
    Pobřežní 620/3, Praha
    Naprosta spokojenost ani nemuze vyjadrit muj obdiv. Naprosta profesionalita, vstricnost a krasne prostredi byl… Více

Viktoria Gusarova
    Viktoria Gusarova
    Františka Křížka 683/22, Praha
    Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka i paní sestřička jsou velice příjemné, milé a vše krásně vysvětlí.… Více

Ekaterina Horáková
    Ekaterina Horáková
    Ovenecká 78/33, Praha
    Milá a velmi šikovná paní doktorka s citlivým přístupem k pacientovi. Více takových doktorů!!! Vřele doporučuji!!! Více

Zkušenosti a dovednosti

- 1. LF UK - obor stomatologie, všeobecný směr

- praxe v několika privátních stomatolologických centrech
    - pravidelná zahraniční i domácí školení i kongresy
    - specializuje se na stomatochirurgii, implantologii a protetiku
    - Školitel společnosti Nobel Biocare a F.M.D. pravidelné školení kolegů stomatologů a šíření nejnovějších poznatků z oboru implantologie mezi odbornou veřejnost.

• zubní lékař - stomatolog

• chybějící zuby
    • citlivost zubů
    • onemocnění dásní

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: jiné místoSlužby: extrakce zubu

• T
      Umístění: Prague City DentalSlužby: extrakce 8

Poprvé když jsem byl u pana doktora, tak byl ochotný. Behěm 10minut měl vytrhnul zub (bez komplikace). Po druhé když jsem byl tak jsem poprosil at mě vytrhnul 2 zuby(komplikovanější, musel řezat a zašít)
      měl jsem horečku a bolesti potom, jinak operace byla bezbolestivá, tak se nebojte.

• L
      Umístění: Prague City Dental

Už od svého dětsví mám hodně problémů se svými zuby,tudíž jsem se setkal s hodně zubaři...Už nějakou dobu chodím k panu doktorovi a Filipovi a napsání svého názoru jsem si nemohl odpustit.Včera mi trhal dvě horní pětky s následným přisypáním kosti.Zákrok byl velice rychlý,nebolelo mě absolutně nic protože přístup pana doktora je úžasný,dělá vše pečlivě a přesně.Je to někdo kdo má hodně velký talent a svoji práci opravdu miluje.Lečí se zde celá moje rodina,tudíž pana doktora mohu doporučit i jako výjimečného implantologa.Díky !!!

• K
      Umístění: Prague City Dental

První návštěva u pana Doneva byla super. Pan doktor byl usměvavý, komunikativní, vše bez bolesti. Druhá návštěva už byla o poznání horší, sotva pozdravil, během vyšetření se mnou nekomunikoval. Začal mi plnit kanálky, ani mi neumrtvil zub - vyšetření bylo velice bolestivé.Vzhledem k tomu, že už jsem byla na několik takových vyšetření u více doktorů vím, jak je důležité při této práci mít v ústech blánu, tak aby se do zubu nedostaly sliny apod. Pan doktor vše dělal bez blány. Vzhledem k tomu, že zub stále zlobil, šla jsem znova k jinému zubařovi, kde jsem se dozvěděla jak pan doktor velice neprofesionálně zub zaplnil. Nejen že mam výplň v zubu, ale i pod zubem. Konec vyšetření byl takový, že pan zubař se otočil ke svému stolku, neřekl mi ani slovo, takže jsem nevěděla, zda je hotovo či ne.

• Umístění: Prague City DentalSlužby: extrakce zubu

Na pana doktora nedám dopustit. Trhal mi celkem 5 zubů (z toho 4 moudráky) a rozdělili jsme si to do dvou návštěv. Bylo to super! Celý svůj život jsem měla panickou hrůzu ze zubařů a pan doktor mi jí odstranil. Přišla jsem do ordinace a hrůza ze mě spadla. Je to neskutečně pozitivní člověk, který ví co dělá. Při první návštěvě jsem byla na extrakci 3 zubů. Dvě osmičky a jedna sedmička. Zákrok byl NAPROSTO bezbolestný, rychlý a pan doktor velmi usměvavý. Po 1. extrakci jsem měla chvilku (asi dva dny) nateklou pusu, ale to je normální. Nějaká větší bolest se nedostavila ani po zákroku. Jasně, že to trochu bolelo, ale to je normální, když Vám vytrhnou tři zuby. Ale nebyla to žádná nesnesitelná bolest. Normálně jsem šla hned druhý den do práce. Zákrok jako takový byl velmi precizní. Při druhém zákroku stejně tak. Dokonce jsem se u toho trhání smála! Tentokrát jsem po zákroku necítila vůbec žádnou bolest a ani pusu jsem neměla nijak zvlášť oteklou. Pana doktora všude doporučuji, protože bych za něj dala ruku do ohně. Takových kvalitních stomatochirurgů je v dnešní době málo a je třeba si jich vážit. :)

• Včera mi pan doktor trhal horní pětku, výkon byl bezbolestný a když odezněla anestezie, vůbec to nebolelo a nebolí, jen to šimralo. Nemusela jsem si vzít ani žádná analgetika. Takže perfektní.

• V

Po dlouhé době mám problémy se svými zuby a vrátil jsem se k léčení u doktora Filipa Doneva.
      Dost závažný problém vyřešil rychle,bezbolestně a kvalitně.
      Z doktora se stal umělec.
      Děkuji Filipe,Mistra všem vřele doporučuji !!!

• J

Pan Donev mi dělal rovnátka Alphalign tzv.neviditelna rovnátka za cenu okolo 100 000tis! A jsem z něj dost zklamaná sliboval že budu mít rovné zuby za rok a půl a nakonec jsem je měla přes 3 roky a ještě s neuspokojenym výsledkem za tuto cenu která je opravdu vysoká si myslím že bych měla mít perfektní úsměv! Pak když mi dělal retenční drátek tak mi ani ne po týdnu spadl no prostě katastrofa! A to ani nepíši když se objednáte na čas tak stejně čekáte déle několikrát se mi stalo že jsem čekala i hodinu!!!našla jsem si jinou zubni kliniku a jsem spokojena..nikdy jsem žádné recenze nepsala ale tohle mě tak naštvalo že jsem musela...

• I am a foreigner living in Prague, and dr. Donev pulled me a tooth out. He is very friendly and competent, as well he really puts the customer at ease. In the surgery execution he is also very quick. I recommend him to everyone

• Opravdu špičkový stomatolog a jako bonus člověk s vybraným a velmi příjemným chováním. Mohu jen poděkovat, že je mým ošetřujícím lékařem. .-). Jednoznačně doporučuji. Příjemný a super přístup na celé klinice.