Filip Donev, zubař Praha

MUDr. Filip Donev

Zubař, Chirurg Více

- 1. LF UK - obor stomatologie, všeobecný směr - praxe v několika privátních stomatolologických centrech - pravidelná zahraniční i domácí školení ...

• Paradentóza
  • Zubní kaz
  • Bolesti zubů

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: MALO CLINIC Prague záchovná stomatologie

Pan doktor je skvely, dal mi dohromady zuby, ktere nebyly vubec v dobrem stavu, kdyz jsem k nemu poprve prisla. Zkusila jsem u nej temer vse, trhani, plomby, vetsi keramicke vyplne, korunku, rovnatka, augmentaci kosti, implantaty a nemuzu si na cokoli z toho stezovat. Vysledkem jsem nadsena. Cela lecba trvala nekolik let, ale stalo to za to! Konecne jsem na svuj usmev hrda. A navic byva v ordinaci sranda, coz pekne odlehci atmosferu a clovek potom nema duvod k obavam ze zakroku. Dekuji panu doktorovi za pomoc.

Umístění: MALO CLINIC Prague implantáty

Pan doktor je odbornik na svem miste, vse vysvetli a snazi se o co nejnizsi bolest. Se sestrickou jsou sehrany tym a i ty mene prijemne zakroky se daji snest. Vysledek je perfektni.

Umístění: MALO CLINIC Prague Jiný

Pan Donev je nejlepší zubař ktereho jsem mohl vybrat.Xlet sem se bal zuvbařu atd ale pan Donev mi stres odbourala je nejlepsá jak chovaní, přístupem tak prací.Trhal mi 3 zuby zatim , bez bolesti , bez otoku,velice kvalitní prace .Pote mě pusa skoro nebolela , neotekla.SUPER !! NEDAM NA PANA DONEVA DOPUSTIT.

Umístění: jiné místo extrakce zubu

Doktor se svérázným smyslem pro humor, nicméně moc milý, zákrok (extrakce 2 zubů) nebolel a trval opravdu chviličku. Doporučuji.

Umístění: MALO CLINIC Prague extrakce 8

Poprvé když jsem byl u pana doktora, tak byl ochotný. Behěm 10minut měl vytrhnul zub (bez komplikace). Po druhé když jsem byl tak jsem poprosil at mě vytrhnul 2 zuby(komplikovanější, musel řezat a zašít)
měl jsem horečku a bolesti potom, jinak operace byla bezbolestivá, tak se nebojte.

Umístění: MALO CLINIC Prague

Už od svého dětsví mám hodně problémů se svými zuby,tudíž jsem se setkal s hodně zubaři...Už nějakou dobu chodím k panu doktorovi a Filipovi a napsání svého názoru jsem si nemohl odpustit.Včera mi trhal dvě horní pětky s následným přisypáním kosti.Zákrok byl velice rychlý,nebolelo mě absolutně nic protože přístup pana doktora je úžasný,dělá vše pečlivě a přesně.Je to někdo kdo má hodně velký talent a svoji práci opravdu miluje.Lečí se zde celá moje rodina,tudíž pana doktora mohu doporučit i jako výjimečného implantologa.Díky !!!

Umístění: MALO CLINIC Prague

První návštěva u pana Doneva byla super. Pan doktor byl usměvavý, komunikativní, vše bez bolesti. Druhá návštěva už byla o poznání horší, sotva pozdravil, během vyšetření se mnou nekomunikoval. Začal mi plnit kanálky, ani mi neumrtvil zub - vyšetření bylo velice bolestivé.Vzhledem k tomu, že už jsem byla na několik takových vyšetření u více doktorů vím, jak je důležité při této práci mít v ústech blánu, tak aby se do zubu nedostaly sliny apod. Pan doktor vše dělal bez blány. Vzhledem k tomu, že zub stále zlobil, šla jsem znova k jinému zubařovi, kde jsem se dozvěděla jak pan doktor velice neprofesionálně zub zaplnil. Nejen že mam výplň v zubu, ale i pod zubem. Konec vyšetření byl takový, že pan zubař se otočil ke svému stolku, neřekl mi ani slovo, takže jsem nevěděla, zda je hotovo či ne.

Umístění: MALO CLINIC Prague extrakce zubu

Na pana doktora nedám dopustit. Trhal mi celkem 5 zubů (z toho 4 moudráky) a rozdělili jsme si to do dvou návštěv. Bylo to super! Celý svůj život jsem měla panickou hrůzu ze zubařů a pan doktor mi jí odstranil. Přišla jsem do ordinace a hrůza ze mě spadla. Je to neskutečně pozitivní člověk, který ví co dělá. Při první návštěvě jsem byla na extrakci 3 zubů. Dvě osmičky a jedna sedmička. Zákrok byl NAPROSTO bezbolestný, rychlý a pan doktor velmi usměvavý. Po 1. extrakci jsem měla chvilku (asi dva dny) nateklou pusu, ale to je normální. Nějaká větší bolest se nedostavila ani po zákroku. Jasně, že to trochu bolelo, ale to je normální, když Vám vytrhnou tři zuby. Ale nebyla to žádná nesnesitelná bolest. Normálně jsem šla hned druhý den do práce. Zákrok jako takový byl velmi precizní. Při druhém zákroku stejně tak. Dokonce jsem se u toho trhání smála! Tentokrát jsem po zákroku necítila vůbec žádnou bolest a ani pusu jsem neměla nijak zvlášť oteklou. Pana doktora všude doporučuji, protože bych za něj dala ruku do ohně. Takových kvalitních stomatochirurgů je v dnešní době málo a je třeba si jich vážit. :)

Včera mi pan doktor trhal horní pětku, výkon byl bezbolestný a když odezněla anestezie, vůbec to nebolelo a nebolí, jen to šimralo. Nemusela jsem si vzít ani žádná analgetika. Takže perfektní.

Po dlouhé době mám problémy se svými zuby a vrátil jsem se k léčení u doktora Filipa Doneva.
Dost závažný problém vyřešil rychle,bezbolestně a kvalitně.
Z doktora se stal umělec.
Děkuji Filipe,Mistra všem vřele doporučuji !!!

• Paradentóza
  • Zubní kaz