Ordinace praktic. lékaře pro dospělé
Frýdecká 439, Praha

K paní doktorce Laburdové už chodím hodně let a v poslední době musím bohužel častěji, než bych si přála (zdravotní problémy vážnějšího charakteru). Tím spíše mohu hodnotit, že paní doktorka je naprosto skvělá, pečlivá, ptá se, doporučuje i třeba bylinky-čaje, píše léky, když je potřeba, v žádném případě se jí nemusím o nic doprošovat. Je odborník a zkušený praktik, mám pocit, že dělá spíše více "než je v kraji zvykem". Samozřejmostí u ní je, že se zájmem kontroluje stav pacienta během léčby, zda léčba zabírá, i po jejím ukončení. Jsem s ní moc spokojená a jsem ráda, že ji mám. A na to, jaký má každý den v ordinaci šrumec, se dokáže i usmát, povzbudit a nedávno mi také připomněla, že mám nárok po 2 letech na kompletní preventivní prohlídku, čehož samozřejmě ráda využiji. A ještě bych přidala chválu na milou a trpělivou sestřičku paní Danu. Tvoří spolu s paní doktorkou skvělý tým a mají práci a péči o pacienty velmi dobře zorganizované.
Pavlína Bohánská

Pani doktorka si Vas zaskatulkuje uz pri prvom pohlade a na realny problem sa nepozera. Ked smrkate, automaticky mate nejaku virozu, na ktoru Vam napise recept s poznamkou "hradi nemocny". Neodvadzam pomaly polovicu z platu kazdy mesiac, aby som si este aj lieky platila sama. Jej recepty nikdy nevyberam, Radsej sa doliecim nejakym starym osvedcenym babickovskym sposobom. A ked pridete s bolestami zaludka, pozera sa na Vas ako na anorektika alebo bulimistu so zlou zivotospravou. Po skusenostiach uz ani neverim, ze nejaky doktor berie svoju pracu srdcom. Vsetko je to len o prachoch. Pacient je len nutne zlo.

Paní doktorka navíc nerada předepisuje léky hrazené pojišťovnou. Dokonce se stává, že na předpis napíše "Hradí pacient". Je nehoráznost, že lékař hájí zájmy pojišťovny, ne vlastního pacienta. Problémy pacienta bagatelizuje, navíc není ochotna poslat ho k odbornému lékaři.

Pečlivá, vstřícná, ošetřuje bez ohledu na svou pracovní dobu, tak dobrou lékařku (lékaře) osobně neznám.

Pani doktorka jeví opravdový zájem o pacienta. Případné problémy umí lidsky vysvětlit, doporičit případnou další léčbu včetně doporučení nejvhodnějšího odborného pracoviště.Pani doktorku Laburdovou mohu z vlastní zkušenosti doporučit.
Pavel Beníšek

Na paní doktorku se při kýblu dobré vůle dá zvyknout,manžel se k ní těší...já moc ne...ovšem její kolega naproti zastupující při dovolené,to je tedy peklo.příšerná sestra a kdyby tam místo lékaře seděl opičák po lobotomii nikdo si nevšimne!

Opravdu nechápu příspěvky některých lidí...
S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti,je milá, příjemná, důsledná, díky ní a pečlivým preventivním prohlídkám jsem zjistila onemocnění šz např.

Nikdy jsem s paní doktorkou neměla žádné problémy. Je příjemná, vstřícná a velmi důsledná. Chodím k ní již dlouhá léta a vždy mi dokázala se zdravotními problémy pomoci. Prostředí ordinace je velmi příjemné a cítím se tam moc dobře. I sestřička je moc příjemná a milá. A přesto, že nemám ráda odběry krve a očkování, tak k paní doktorce se s tímto vůbec nebojím jít. Chtěla bych to tedy shrnout tak, že paní doktorku Laburdovou všem vřele a na 100% doporučuji, není žádný důvod se jí bát nebo se obávat, že to s pacienty nemyslí dobře.

Ve svém příspěvku jsem paní doktorce nepřiřadila hodnocení. Stále ještě s počítačem "nejsem kamarádka". Pro mne je paní doktorka nejlepší!!!
Jana K.

Na mě byla paní doktorka vždy příjemná. Její přístup byl profesionální, vždy mě pečlivě prohlédla. O poplatek 30 Kč si vždy řekla až sestra, když už jsem byla mezi dveřmi a odcházela omylem bez zapalcení :-D Mohu jen doporučit. Menšíková