Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kamenická 46/622, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Vyhledat pomoc

Jsem dlouholetou pacientkou paní doktorky o její profesním uměním nebudu mluvit pečlivější lékařku neznám chci jen poděkovat za vzornou péči a hlavně lidský přístup ke všem pacientům mé díky patří také sestřičce moc a moc děkuji


B
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

paní doktorka Křečková je velmi důkladná, svědomitá a moc milá. Zvláště oceňuji její lidský přístup, skutečný zájem a také odborné znalosti na vysoké úrovni. Po jejich kontrolních prohlídkách si připadám, jako bych absolvovala vyšetření u několika specialistů. Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou pečlivostí a profesionalitou. Jsem vděčná, že jsem její pacientkou. Děkuji


K
Ověřeny pacient

Pani doktorka je velmi mila, vstricna a vse se snazi vysvetlit. V ordinaci ma clovek pocit, ze se mu opravdu venuje a v cekarne naopak neceka dlouhe hodiny. Prozatim jsem neresila nejake velke komplikace, ale shledavam pozitvni i to, ze preventivne dela krevni obraz, udela si interni vstupni vysetreni. Antibiotika opravdu predepisuje v krajnim pripade, a pokud je treba zaslat ke specialistovi, nedela s tim zadny problem. Za me vynikajici doktorka s prijemnym pristupem!:)


Ověřeny pacient

Pritelkyne mela silne bolesti na ledvinach. Po DVOU hodinach v cekarne nas pani doktorka vyhodila, protoze nema smlouvu s pojistovnou UNIQA. Platbu v hotovosti odmitla. Ani ji nezajimalo co pritelkyni je .... takhle se podle me doktor nechova!


S
Ověřeny pacient

Tez bych se chtel pripojit k velmi kladnemu hodnoceni Pani doktorky. Vite jake to je si v praze najit dobreho doktora. Po rade neprijemnych zkusenosti, se citim ve vybornych rukou. Pani doktorka nasloucha, je citliva, vzdy me dobre vylecila. se zanetem prudusek, se zavaznejsim koznim problemem mi dala doporuceni na jinou, tez bajecnou pani doktorku.... obe pani jsou mile a velmi sympaticke. vrele doporucuji pokud chcete duverovat svemu lekari


H
Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka, kterou jsem poznala. Klobouk dolů za takovou paní, která se opravdu stará o pacienta, vyřeší veškeré komplikace a hlavně pomůže, poradí, když je komplikace jinde, poskytne doporučení na jiné oddělení, které není v její kompetenci. Nemohu zapomenout na paní sestřičku, velice milá paní. Jsem velice hrdá na to, že jsem dostala doporučení na paní doktorku Křečkovou. Děkuji za veškerou péči a vřele doporučuji.


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasně pečlivá, takový má praktický lékař být. Srdce mi stetoskopem poslouchalo již mnoho lékařů, ale ona si všimla šelestu, který mám nejspíš od narození. Věnuje hodně času prevenci, například i vyšetření prsů, které gynekologové zanedbávají. Je uctivá a moc příjemná, komunikuje i mailem.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka Křečková je dle mého názoru vzor praktika, jaký by měl být. Je velmi pečlivá, profesionální, vstřícná a lidská. Vždy se snaží předepsat léky na míru a dodá i kolik co stojí a jaká je možná alternativa. Vysvětluje, proč co předepisuje a jak co funguje. Má přístroj na měření CRP a snaží se nepředepisovat antibiotika, není-li to nutné. Rovněž všichni specialisté, k nimž mě poslala, byli výborní. Lepšího praktika bych si nemohla přát. Velmi kladně hodnotím i sestřičku.


E
Ověřeny pacient

Paní doktorku můžu jedině doporučit! Vše dopodrobna vysvětlí, je velmi pečlivá, milá a s opravdu lidským přístupem. Jsem moc ráda, že mám lékaře, kterému mohu takto důvěřovat, a paní doktorky si vážím jako profesionálky i jako člověka.


L
Ověřeny pacient

Profesionál na svém místě, nejlepší lékařka v širokém okolí, milá, příjemná, vstřícná a hlavně úžasný diagnostik, všem vřele doporučuji. Sestřička též nesmírně ochotná. Kéž by bylo takových lékařů víc.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti