Umístění: Lékařský dům v Mezibranské, s.r.o. Nemoc

Pani doktorka je velice mila, skutecne se zajima o pacienta. Asi jedna mala z doktoru,kteri se skutecne zajimaji o podstatu problemu. Vecna a jde primo k problemu. Nemam zadne vyhrady a navstevu doporucuji.

Sestřička hodná a milá, chování paní doktorky, no, škoda mluvit. Sice mi odebrala krev a poslala do laboratoře, nicméně mi podala ampulku na moč, že jestli to zvládnu. Řekla jsem se, že ano, ale očividně nepochopila, že by mi měla ukázat kde a ještě nakonec poznamela "Tak tu moč příště." Nejpspíše čekala, že potřebu vykonám uprostřed ordinace. Představa, že si vyžádá dokumentaci od mé předchozí lékařky ona, byla očividně mylná. Jednou stačilo, nezbývá mi, než i po deseti letech po přestěhování do Prahy hledat slušného doktora dál.

Přijímání nových pacientů u této doktoky probíhá jako na běžícím páse, což logicky vede k tomu, že péče o pacienty je velmi slabá, pokud se tomu dá ještě říkat péče. Vždy čekáte, i tehdy, není-li v ordinaci žádný pacient. V samotné ordinaci pak strávíte nanejvýš pět minut. Pokud jste nemocní, doktorka si okamžitě bere roušku a maximálně se Vám podívá do krku, ale ne vždy. O odebrání krve či poslechnutí ani nemluvě. Na kontrole se Vás už jen zeptá, jak se cítíte a okamžitě inkasuje poplatek 30 Kč, i když se Vás ani nedotkne. Byla jsem velmi nespokojena.