PoliklinikaLípa
Seydlerova 8/2451, Praha

• všeobecný praktický lékař

Umístění: PoliklinikaLípa Jiný

Řešila jsem akutní zdravotní problém v době, kdy byl pan doktor nemocný. Sestřička se mě velice ochotně ujala, zhodnotila muj stav a zajistila mi ihned ošetření u náhradní lékařky. Poté mi ještě zajistila další vyšetření, která se ukázalo, byla velmi potřebná. Moc jí děkuji za její péči a ochotu.

Umístění: PoliklinikaLípa Jiný

Velká spokojenost s poskytovanými zdravotnickými službami, zejména sestřička (pí. XXXX) je velmi ochotná. Při nutnosti dalších odborných vyšetření vše ověří, nasměruje, vysvětlí, poradí atd. Její nadstandardní přístup k pacientům a energická a vstřícná povaha dokáže dodat optimismus i při závažnějším onemocnění, což velmi oceňuji.

Umístění: PoliklinikaLípa Jiný

MUDr. Mayer se v ordinaci většinou nezdržuje, veškerou práci za něj vykonává sestřička pí Kateřina XXXX. Díky ní ordinace funguje, pí Mayerová je velice vstřícná, ochotná, pokaždé zvedne mobil a dokáže vždy dobře poradit i pomoci. Nebýt jí, už by ordinace dávno nefungovala.

Umístění: PoliklinikaLípa Jiný

Pan doktor bez empatie k pacientům,Člověk má pocit že optěžuje.Jeho paní pracuje na pozici asistentky tak ta je ještě horší,

Umístění: PoliklinikaLípa Jiný

Super přístup. Odborníci a vždy vše vysvětlí. Sestřička je velice ochotná a dá se s ní vždy domluvit.

Umístění: PoliklinikaLípa Jiný

Doktor je většinou v ordinace nepřítomen. Je zde zastoupen svojí manželkou, zdravotní sestrou, která je velmi nepříjemná. Tato ordinace Vám s ničím nepomůže. Byl jsem u nich přes rok, protože mám nedaleko bydliště. Pokud máte jinou možnost určitě volte jiného doktora

Umístění: PoliklinikaLípa Jiný

Již několik let využívám služby MUDr. Mayera jako praktického lékaře a jsem velmi spokojená. Děkuji za skvělou péči. Zvláštní dík patří sestřičce za její ochotu a pomoc.

Umístění: PoliklinikaLípa Jiný

Moc ráda bych poděkovala MUDr. Davidu Mayerovi za velmi profesionální přístup.
Velmi mi pomohl, dokázal odhalit nemoc a úspěšně vyléčit.
Srdcem ordinace je usměvavá a příjemná paní Mayerová, která vždy ochotně poradí a pomůže, vyřídí potřebné administrativní úkony, laskavě pošle elektronický recept. atd.
Moc děkuji a vřele doporučuji tento lékařský tým.