Praktický lékař pro dospělé
Jabloňová 8/2992, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Mám za sebou díky stěhování pár lékařů a paní doktorce chodím už 10 let a nemohu nic vytknout. To že se někteří rozčilují, že přijde později, když má ráno pochůzky po jiných pacientech a vadí jim skluz 10 minut, to mi nepřipadá jako důvod na doktora nadávat. Ano, fronty někdy jsou, ale když procházím v Jabloňové uličku a vidím přecpané jiné ordinace a přijdu k paní doktorce, tak fronta 5 lidí mi nepřipadá tak strašná a pokud někdo opravdu potřebuje pomoc lékaře, tak není takový problém si počkat. Jako lékař je super. Vyslechne, zjistí potíže, vhodně zvolí léčbu, když je potřeba, zašle na další specializovaná pracoviště na vyšetření, za mě TOP.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je výborná praktická lékařka. To, že se u ní čeká je občas pravda, někdy s pacienty asi mluví i o hruškách, ale úkolem praktického lékaře je své pacienty znát, znát anamnézu jejich rodiny, ptát se. A to vše dělá. To, že připustí, že něco neví a pošle k odbornikovi spíš, než by od boku střelila léky, považuji za velké plus. Podobně jako fakt, že mi nikdy bezhlavě nepredepsala například antibiotika, ale dělala to opravdu s rozmyslem. Nepamatuji si, že by nepomohla. Už léčí dlouho, nevím, jak dlouho ještě bude, ale doufam, že pak najdu minimálně stejně dobrou lékařku.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je užasně obětavá, vše vysvětlí a ráda pomůže. Je to nejlepší doktorka, co znám a chodí k ní již celá má rodina a doufám, že tu ještě pro nás dlouho bude. To, že hledá léky, není vůbec naškodu, vždyť se denně vydávají nové a nové léky z výzkumných center léčiv, , přeci by jste nechtěli, jako u mé bývalé DR dostávat na vše jen penicilin. A čekací doba - no, já bych asi nešla k doktorovi s totálně prázdnou čekárnou, jak psali ti přede mnou, i to o něčem svědčí. A to, že pošle ke specialistovi je jen plus pro nás všechny, její obor je praktický lékař, ne vševěd :)

Ordinaci paní doktorky navstevuji uz mnoho let.Mohu jen doporučit.Pani Doktorka i sestřička ,vždycky ochotne ,usměvavé i kdyz je čekárna plná lidi.Profesionalni pristup k pacientum .

Proč nemáte vypsané ordinační hodiny?

K paní doktorce chodím dlouho a jsem s ní spokojená. Jako praktická lékařka mi vždy pomohla a zodpověděla všechny otázky. Nemám pocit, že by cokoliv zanedbala, vysvětluje vstřícně. To, že je schopná říci nevím a poslat ke specialistovi považuji spíš za veliké plus.
Naproti tomu čekací doba je u paní doktorky opravdu problémem. Nevím, zda je to komunikací s pacienty (do ordinace slyšet není a myslím, že je spíše pozitivem, že s Vámi váš doktor mluví), spíš mám dojem, že pani doktorka nebere moc vážně svou pracovní dobu, je schopná přijít i o půl hodiny později, než avizují ordinační hodiny...

Souhlasím s již napsaným negativním komentářem. Paní doktorka si chodí do práce poklábosit, bere zbytečně i pacienty, kteří k ní nepatří (např. kontroly zranění patřící na chirurgii). Jsou u ní neuvěřitelné fronty, což hlavně ocení člověk s teplotou. A čeho se po minimálně dvou hodinách čekání dočkáte? Toho, že si není jistá, které vám má předepsat léky na běžné onemocnění, dlouho hledá co vlastně na to je. Dále vás odkáže na léky či potravinové doplňky z reklamy. Když se jí na něco ptáte (medicínské, biologické základy), přiznává že neví a odesílá vás ke specialistovi. Jak funguje lidské tělo by dle mého názoru vědět měla.

pani doktorku urcite doporucuji. vzdy vas rada vyslechne, poradi nebo odkaze na spravne misto,je velmi prijemna a ma lidsky pristup.

Vynikající lékařka, skvělý člověk, která si doplňuje své znalosti těla i znalostmi ducha, doporučila mi preventivní tréninky mysli MUDr. Jundy, které se konají 2x ročně v Luhačovicích. Absolovala jsem s velkým nadšením. Více je napsala na:

Osobně k Mudr. Vyvadilové nechodím - chodí k ní můj syn a manžel. Proto nemohu hodnotit délku čekání. To že do ordinace chodí spousta lidí v důchodovém věku znamená, že v obvodě je spousta lidí v důchodovém věku, a že paní doktorka - která tu slouží už víc než 20 let - je zná a komunikuje s nimi nepovažuju za nic špatného.
Paní dokorka ma vynikající přístup a opravdu umí. Chtěla bych jí poděkovat. Od hodnocení "nejlepší" mě odrazuje opravdu jen to, že neznám všechny doktory v republice.