Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Na Veselí 15, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Již po několikáté jsem s jejím "léčením" naprosto nespokojená... pouze člověka odbude, na krev nebo nějaké vyšetření neposílá a pak se její kolegyně pouze díví, jak to, že něco neudělala. Pravděpodobně, když budu něco potřebovat, zavolám si, jestli tam je ona nebo někdo jiný. A o sestře ani nemluvě, dostanete vynadáno, co tam vůbec lezete a otravujete je. Ještě jednou, tak radši beru svou kartu a hledám si někoho jiného. Skutečně nedoporučuji!

H
Ověřený profil

Vážím si práce p.Dr Urbanové,i když má plnou ordinaci,je laskavá a vždy moje neduhy vyléčila.

V
Ověřený profil

Neprofesionalita, neschopnost a unáhlenost diagnózy. Velmi se zajímá o to, aby Vaše případné vyšetření nestálo VZP moc peněz a proto raději nechce posílat na odborná vyšetření s tímto odůvodněním. Sestra je arogantní a vměšuje se do rozhovoru pacient-doktor velmi nevhodným způsobem. Paní doktorka je mladá a má se stále dost co učit, pokud Vás bolí v krku anebo Vás bodl hmyz tak nejspíše pomůže, cokoliv vážnějšího nedporučuji v zájmu vlastního zdraví s touto osobou řešit.


P
Ověřený profil

Bohužel souhlasím s polsedním názorem, ale narozdíl od něj to nehodnotím kladně. paní doktorka skutečně udělá, co se jí řekne - tzn. diagnózu si vždy stanovím sama, paní doktorce řeknu, co mi je a nechám si jen napsat příslušný recept. Bez otázek a vyšetření. Rozhodla jsme se praktika změnit, i když to bude zanmenat dojíždění.


Mě paní doktorka vesměs vyhovovala hlavně kvůli tomu, že udělala co jsem jí řek a potřeboval a na nic se nevyptávala :-)


Ověřený profil

Jsem s její prací spokojen


Ověřený profil

Paní doktorka je příjemná a ochotná, oceňuji profesionální přístup k pacientovi. Při každé návštěvě jsem byla spokojená.


Ověřený profil

Paní doktorku Urbanovou mohu všem vřele doporučit. Celá naše rodina je s její péčí,pečlivostí a lidským přístupem velice spokojená.
Za celá léta se nám nestalo,že by paní doktorka byla nepříjemná,nebo odbyla pacienta. Naopak ,pokud má nějaké pochybnosti,odešle pacienta na další odborné vyšetření. Vždy se poptá na muže a dceru,jak se jim daří.
K paní doktorce chodíme hodně let a neumím si představit,až jednou půjde do důchodu,ke komu budeme chodit.
Nechápu,jak může paní Vaňková napsat o paní doktorce takové bláboly, nějaké tričko s výstřihem paní doktorku určitě nezajímá .
Pokud se někomu zdálo,že byla paní doktorka bez nálady, no a co???
tak si taky uvědomte, že i doktor je jenom člověk, který má normální lidské problémy a nemoci, jako každý z nás.
pacientka Eva R.


V
Ověřený profil

Bohužel nemohu paní doktorku doporučit. Chová se arogantně a když jsem přišla s bolestí a nevolností tak mi předepsala jen kapky na bolest, ani mě neprohlídla a neptala se, zda beru nějaké léky, nebo kde a jak to bolí. Jen se zeptala co jsem jedla a bylo vymalováno. Po minutě mě měla z krku a já kráčela z ordinace. A kapky nezabraly. Minuta bez vyšetření a arogantní chování za 30Kč? A ještě upozornění-neberte si do ordinace tričko s výstřihem, protože paní doktorce se to očividně nelíbilo.


C

Jsem velmi spokojená, vždycky má dobrou náladu, nespěchá, dá se s ní velice hezky popovídat o všech problémech.DOPORUCUJI


Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání